Wiadomości

October 31, 2023

Najnowsze wydarzenia w skandalu związanym z kradzieżą znaków w stanie Michigan i pojedynkami w World Series

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Wstęp

W tym odcinku Hang Up and Listen do Stefana Fatsisa, Josha Levina i Joela Andersona dołącza Ben Mathis-Lilley ze Slate, aby ocenić najnowsze wydarzenia w ekstrawagancji związanej z kradzieżą znaków w Michigan. Jak podaje The Wall Street Journal, zespół omawia decyzję Uniwersytetu Michigan o unieważnieniu nowej oferty kontraktu dla głównego trenera piłki nożnej Jima Harbaugha. Zagłębiają się także w program kradzieży znaków Connora Stalionsa i jego „Manifest ze stanu Michigan”, jak podkreślił Richard Johnson ze „Sports Illustrated”. ESPN dostarcza spostrzeżeń osoby, której Stalions zapłaciło za nagrywanie na wideo meczów pobocznych przeciwników ze stanu Michigan.

Najnowsze wydarzenia w skandalu związanym z kradzieżą znaków w stanie Michigan i pojedynkami w World Series

Spotkanie w ramach Pucharu Świata

Ben Lindbergh z The Ringer dołącza do podcastu, aby omówić pojedynek World Series pomiędzy Arizona Diamondbacks i Texas Rangers. Doświadczenie Lindbergha w analizie baseballu widać w jego książkach „Jedyna zasada, to musi działać” i „Maszyna MVP”. Bada także nowy „efekt łagodzenia bólu” w baseballu i utrzymujący się „problem zbyt wielu miotaczy”

Kontrowersje wokół Dwighta Howarda

Następnie dyskusja przenosi się na kontrowersje wokół Dwighta Howarda, przyszłego koszykarza Hall of Fame, który został oskarżony o napaść na tle seksualnym. ESPN relacjonuje pozew cywilny Stephena Harpera przeciwko Howardowi, który zaprzecza zarzutom. Artykuł Diany Moskovitz w Defector przedstawia harmonogram zarzutów o napaść na tle seksualnym, natomiast artykuł DJ Dunsona w Deadspin stawia pytanie, dlaczego brakuje dyskusji na ten temat. Cyd Zeigler z Outsports analizuje odpowiedź Stephena A. Smitha na zarzuty.

Na wynos

Pod koniec odcinka gospodarze zostawiają słuchaczom kilka kluczowych wniosków. Podkreślają potrzebę dostosowania przez Major League Baseball formatu play-offów obejmującego 12 drużyn po wczesnym odejściu drużyn Dodgers, Orioles i Braves. Wyrażają także uznanie za znakomite występy zapolowego drużyny Texas Rangers, Adolisa Garcii, oraz odnoszących sukcesy młodych zawodników drużyny Arizona Diamondbacks. Odcinek kończy się dodatkowym fragmentem omawiającym historię weekendu otwarcia NBA, w tym debiut Victora Wembanyamy, rzekome ograniczenie liczby minut nałożone przez LeBrona Jamesa oraz nowe partnerstwo pomiędzy Damianem Lillardem i Giannisem Antetokounmpo.

Nie zapomnij zasubskrybować Slate Plus, aby wspierać funkcję Rozłącz i słuchaj. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zapoznaj się z polecanymi artykułami i książkami wymienionymi w całym odcinku.

W przypadku jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z zespołem podcastów pod adresem hangup@slate.com.

About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Matteo „Teo” Bianchi, okrzyknięty „Data Dynamo” serwisu BettingRanker, to kwintesencja połączenia entuzjasty sportu i specjalisty od liczb. Jego skrupulatne badania zapewniają, że obstawiający są zawsze o krok do przodu, co czyni go kamieniem węgielnym platformy.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Aktualności

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?
2023-11-20

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?

Wiadomości