Wiadomości

October 31, 2023

Najnowsze wydarzenia w skandalu związanym z kradzieżą znaków w stanie Michigan i pojedynkami w World Series

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Wstęp

W tym odcinku Hang Up and Listen do Stefana Fatsisa, Josha Levina i Joela Andersona dołącza Ben Mathis-Lilley ze Slate, aby ocenić najnowsze wydarzenia w ekstrawagancji związanej z kradzieżą znaków w Michigan. Jak podaje The Wall Street Journal, zespół omawia decyzję Uniwersytetu Michigan o unieważnieniu nowej oferty kontraktu dla głównego trenera piłki nożnej Jima Harbaugha. Zagłębiają się także w program kradzieży znaków Connora Stalionsa i jego „Manifest ze stanu Michigan”, jak podkreślił Richard Johnson ze „Sports Illustrated”. ESPN dostarcza spostrzeżeń osoby, której Stalions zapłaciło za nagrywanie na wideo meczów pobocznych przeciwników ze stanu Michigan.

Najnowsze wydarzenia w skandalu związanym z kradzieżą znaków w stanie Michigan i pojedynkami w World Series

Spotkanie w ramach Pucharu Świata

Ben Lindbergh z The Ringer dołącza do podcastu, aby omówić pojedynek World Series pomiędzy Arizona Diamondbacks i Texas Rangers. Doświadczenie Lindbergha w analizie baseballu widać w jego książkach „Jedyna zasada, to musi działać” i „Maszyna MVP”. Bada także nowy „efekt łagodzenia bólu” w baseballu i utrzymujący się „problem zbyt wielu miotaczy”

Kontrowersje wokół Dwighta Howarda

Następnie dyskusja przenosi się na kontrowersje wokół Dwighta Howarda, przyszłego koszykarza Hall of Fame, który został oskarżony o napaść na tle seksualnym. ESPN relacjonuje pozew cywilny Stephena Harpera przeciwko Howardowi, który zaprzecza zarzutom. Artykuł Diany Moskovitz w Defector przedstawia harmonogram zarzutów o napaść na tle seksualnym, natomiast artykuł DJ Dunsona w Deadspin stawia pytanie, dlaczego brakuje dyskusji na ten temat. Cyd Zeigler z Outsports analizuje odpowiedź Stephena A. Smitha na zarzuty.

Na wynos

Pod koniec odcinka gospodarze zostawiają słuchaczom kilka kluczowych wniosków. Podkreślają potrzebę dostosowania przez Major League Baseball formatu play-offów obejmującego 12 drużyn po wczesnym odejściu drużyn Dodgers, Orioles i Braves. Wyrażają także uznanie za znakomite występy zapolowego drużyny Texas Rangers, Adolisa Garcii, oraz odnoszących sukcesy młodych zawodników drużyny Arizona Diamondbacks. Odcinek kończy się dodatkowym fragmentem omawiającym historię weekendu otwarcia NBA, w tym debiut Victora Wembanyamy, rzekome ograniczenie liczby minut nałożone przez LeBrona Jamesa oraz nowe partnerstwo pomiędzy Damianem Lillardem i Giannisem Antetokounmpo.

Nie zapomnij zasubskrybować Slate Plus, aby wspierać funkcję Rozłącz i słuchaj. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zapoznaj się z polecanymi artykułami i książkami wymienionymi w całym odcinku.

W przypadku jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z zespołem podcastów pod adresem hangup@slate.com.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Podnieś poziom swojej gry bukmacherskiej: typy poufnych informacji, statystyki i zaufane recenzje
2024-06-02

Podnieś poziom swojej gry bukmacherskiej: typy poufnych informacji, statystyki i zaufane recenzje

Wiadomości