Objaśnienie handlu na zimno

Wiadomości

2022-01-12

Handel na zimno jest dość powszechny w świecie finansów. Jednak staje się również coraz bardziej popularny w świecie zakładów, zwłaszcza wśród graczy, którzy nie mają dużej lub żadnej wiedzy sportowej. Traderzy na zimno działają głównie na rynkach lub wydarzeniach o dużej zmienności, takich jak wyścigi konne.

Objaśnienie handlu na zimno

Nie muszą znać niczego poza kursami dotyczącymi zdarzenia zakładów. Wszystkie czynniki, które mogą wpłynąć na wynik, również nie mają znaczenia. W przeciwieństwie do zakładów sportowych, sukces strategii obstawiania niekoniecznie zależy od wiedzy sportowej gracza.

Porównania między handlem a zakładami

Jeśli chodzi o transakcje, inwestorzy zwykle kupują lub sprzedają akcje, nawet jeśli nie rozumieją wewnętrznego funkcjonowania firmy. W większości podejmują decyzje inwestycyjne w oparciu o panujące na rynku trendy i szacunkowe prognozy.

Niektórzy handlowcy mogą dokonywać inwestycji w oparciu o ich postrzeganie firmy. Dzieje się tak, ponieważ zyski powstają w oparciu o zmieniające się wartości akcji, a nie z góry ustalony cel.

Zimni traderzy w świecie zakładów stosują to samo podejście do zakłady sportowe online. Obstawiający obstawiają zakłady i osiągają zyski w oparciu o zmiany kursów przed wydarzeniem iw jego trakcie. Gracze mogą czerpać zyski z obstawiania wstecznych i zakładów typu lay. W przypadku zakładów typu back, typer osiąga zysk, jeśli szanse spadną. W przypadku zakładów typu lay, gracz zarabia, jeśli szanse wzrosną. Oba przypadki są dość powszechne.

Zimne okresy handlowe

Większość traderów na zimno zwykle działa od godziny do rozpoczęcia i rozpoczęcia wydarzenia. Zmienność kursów jest zazwyczaj wysoka, co sprawia, że rynki nadają się do szybkich transakcji w tym okresie. Traderzy na zimno zwykle starają się zakończyć wszystkie swoje działania przed rozpoczęciem i przenieść swoją uwagę na kolejne wydarzenie.

Oznacza to, że zarabiają i zapominają o wydarzeniu jeszcze przed jego rozpoczęciem. Rozgrywka i wynik wydarzenia nie wpływają zatem w żaden sposób na ich rentowność.

Jak handlować na zimno

Zyski z handlu na zimno są zwykle stosunkowo niewielkie. Oznacza to, że gracze muszą dokonać wielu transakcji, aby uzyskać znaczne zyski. Podobnie jak w zakładach sportowych, wszystko można zrobić osobiście, ale proces może być powolny i żmudny, z dużymi możliwościami popełnienia błędów.

Większość graczy zazwyczaj woli więc korzystać z narzędzi bukmacherskich lub zautomatyzowanych botów. Włączenie technologii ułatwia wszystko i maksymalizuje potencjalne zyski. Gracze muszą wybrać najlepsze narzędzia handlowe i obstawiać zakłady w najbardziej niezawodnych witrynach bukmacherskich, aby jak najlepiej wykorzystać narzędzia bukmacherskie.

Niepłynne rynki

Większość traderów na zimno woli obstawiać działania bliskie miejsca startu. Jednak niektóre są bardziej elastyczne i czerpią zyski z niepłynnych rynków. Rynki niepłynne są zwykle reprezentowane przez szerokie spready między kursami lay i back.

Na takich rynkach istnieje również mniejsza konkurencja, co pozwala graczom na uzyskanie lepszych wartości lay lub back niż normalnie na płynnym rynku. Wymaga to jednak wysokich poziomów wejściowych, ale boty umożliwiają to.

Aktualności

Prośba o wcześniejszą wypłatę w Betinia, gdy Twoja drużyna ma 2 bramki przewagi
2023-05-23

Prośba o wcześniejszą wypłatę w Betinia, gdy Twoja drużyna ma 2 bramki przewagi

Wiadomości

Promocja kasynowa

22BET:Do 300$
Graj teraz

Nie przegap tych ofert bonusowych

22BET
22BET
300 zł
Metody wpłat
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Odbierz bonus22BET recenzja
Close