Wiadomości

September 26, 2023

Otrzymuj co tydzień zwrot połowy swojej pierwszej wpłaty prawdziwych pieniędzy w Rabona

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Rabona nigdy nie zawodzi, jeśli chodzi o bonusy i promocje dla graczy sportowych i graczy w kasynie. Po zarejestrowaniu się bukmacher nagrodzi Cię ofertą powitalną 100% aż do 100 €. Potem sytuacja staje się jeszcze bardziej satysfakcjonująca, ponieważ bukmacher organizuje liczne codzienne, cotygodniowe i miesięczne promocje.

Otrzymuj co tydzień zwrot połowy swojej pierwszej wpłaty prawdziwych pieniędzy w Rabona

Zatem w dzisiejszym przeglądzie bonusów dowiesz się więcej o cotygodniowym bonusie za doładowanie firmy Rabona. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o minimalnych kursach, wymaganiach dotyczących kumulacji, procentach dopasowań i innych warunkach.

Jaki jest cotygodniowy bonus za doładowanie w Rabonie?

Promocja Tygodniowego Bonusu Reload w Rabona to prosty bonus bukmacherski. W tej ofercie bukmacher nagrodzi Cię ofertą dopasowania za Twój pierwszy depozyt w ciągu tygodnia. Krótko mówiąc, jest to cotygodniowy bonus, o który gracze mogą ubiegać się tylko raz w tygodniu.

Rabona obiecuje lojalnym graczom, którzy dokonają depozytu w ciągu tygodnia, 50% bonus meczowyosiągając kwotę 500 EUR. Oznacza to, że jeśli Twój pierwszy depozyt w tygodniu wyniesie 100 €, bukmacher nagrodzi Cię niewypłacalnym bonusem w wysokości 50 €. Aby odebrać cały pakiet bonusowy, musisz wpłacić co najmniej 1000 €.

The regulowana witryna zakładów sportowych twierdzi, że bonus można odebrać raz w tygodniu od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59 UTC. Ponadto gracze z krajów takich jak Azerbejdżan, Gruzja i Tadżykistan mogą ubiegać się o maksymalny tygodniowy bonus w wysokości 200 €.

Regulamin cotygodniowego bonusu za doładowanie

Rabona jasno określa, co muszą zrobić obstawiający, aby ubiegać się o ten bonus lub uniknąć dyskwalifikacji. Po pierwsze, minimalny kwalifikujący się do tego depozyt premia tygodniowa wynosi 20 €. Gracze mogą dokonywać wpłat w innych walutach, takich jak HUF, INR, JPY, CAD, AUD i innych, chociaż kwota różni się w zależności od waluty.

Bukmacher twierdzi również, że klienci muszą obrócić kwotę depozytu i premii 8x w przypadku pojedynczych zakładów sportowych po kursie co najmniej 2,00 na nogę. Alternatywnie mogą obrócić bonus w przypadku zakładów wielokrotnych po kursie co najmniej 1,50. Gracze z Norwegii, Finlandii, Austrii i Niemiec muszą obrócić bonus i zdeponować co najmniej 6 razy przed złożeniem wniosku o wypłatę.

Inne warunki korzystania z tego bonus bukmacherski włączać:

  • Maksymalny zakład wliczany do stawki zakładów wynosi 50 €.
  • Wypłacone zakłady systemowe i zakłady bonusowe nie wliczają się do stawki zakładów.
  • Maksymalna kwota, jaką gracze mogą wygrać, to 10-krotność bonusu za przeładowanie.
  • Gracze muszą obstawić bonus w ciągu 30 dni.
About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Matteo „Teo” Bianchi, okrzyknięty „Data Dynamo” serwisu BettingRanker, to kwintesencja połączenia entuzjasty sportu i specjalisty od liczb. Jego skrupulatne badania zapewniają, że obstawiający są zawsze o krok do przodu, co czyni go kamieniem węgielnym platformy.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Aktualności

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?
2023-11-20

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?

Wiadomości