Wiadomości

December 15, 2021

Pięć najważniejszych trendów w zakładach sportowych w 2021 r.

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Zakłady sportowe zyskują na popularności co drugi dzień. Liczba graczy obstawiających zakłady sportowe jest obecnie najwyższa w historii, a oczekuje się, że liczba ta osiągnie niebotyczne wyżyny. Rosnąca popularność zakładów sportowych doprowadziła do ciągłych ulepszeń i innowacji w branży.

Pięć najważniejszych trendów w zakładach sportowych w 2021 r.

Te zmiany były napędzane przez kilka trendów, z których większość prawdopodobnie potrwa jeszcze trochę dłużej. To powiedziawszy, oto pięć trendów w zakładach sportowych obserwowanych w 2021 roku.

Zakłady mobilne

Zakłady mobilne to najpopularniejszy trend w zakłady sportowe. Obecnie statystyki wskazują, że ponad połowa wszystkich graczy, którzy obstawiają zakłady online, używa do obstawiania swoich smartfonów lub innych urządzeń mobilnych. Trend jest napędzany przez stale rozwijające się funkcje zakładów mobilnych oraz wygodę związaną z obstawianiem i śledzeniem zakładów z dowolnego miejsca.

Mikro zakłady

Mikrozakłady są powszechnie nazywane zakładami na żywo. Większość graczy lubi mikro-zakłady ze względu na emocje, które dodaje do gry. Gracze nie obstawiają tylko tego, która drużyna wygra. Zamiast tego obstawiają dowolne szczegóły gry w dowolnym momencie gry.

Szanse stale się zmieniają podczas gry, przyczyniając się do skoku adrenaliny, którego doświadczają obstawiający, i sprawiając, że gra jest o wiele bardziej wciągająca. Mikro-zakłady są częstsze wśród graczy, którzy podwoją się jako fani gry.

Transmisja na żywo

Coraz więcej bukmacherów oferuje teraz transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych. Pozwala to graczom na oglądanie wydarzeń w trakcie ich trwania, co dodaje emocji hazardowi. Dzięki trendom w zakładach mobilnych gracze mogą również złapać fragment akcji z dowolnego miejsca.

Dodatkowo gracze oferują również liczne opcje zakładów na żywo. Gracze lubią obstawiać na żywo, ponieważ mogą zapoznać się z grą przed podjęciem decyzji, który zakład postawić.

Wzrost zakładów e-sportowych

Zakłady e-sportowe to także pojawiający się trend, sądząc po rosnącej liczbie graczy, którzy obstawiają zakłady na wydarzenia e-sportowe. Wzrasta również liczba wydarzeń e-sportowych, a większość turniejów i lig staje się coraz bardziej popularna.

Wybuch koronawirusa w niedawnej przeszłości doprowadził do przełożenia lub odwołania większości lig sportowych i turniejów. To jedna z rzeczy, które napędzały trend w zakładach na e-sporty, ponieważ większość wydarzeń e-sportowych pozostała nienaruszona.

Rozpowszechnienie darmowych zakładów i bonusów

Bonusy i darmowe zakłady od dawna są stałym trendem w zakładach sportowych. Większość bukmacherów oferuje hojne bonusy, które pomagają utrzymać klientów i przyciągnąć nowych. Trend ten rośnie jeszcze bardziej ze względu na rosnącą konkurencję wśród bukmacherów.

Gracze również cieszą się otrzymywaniem bonusów, ponieważ pozwalają im wypróbować nowe strategie obstawiania. Jednak wymagania dotyczące zakładów stają się coraz trudniejsze wraz z rosnącymi nagrodami promocyjnymi.

Zwiększona dostępność danych o zakładach

Innym rosnącym trendem jest wykorzystywanie danych do podejmowania decyzji bukmacherskich. Większość bukmacherów przedstawia teraz graczom wiele danych dotyczących dostępnych rynków zakładów. Pojawiają się również liczne strony poświęcone dostarczaniu jak największej ilości danych. Gracze wykorzystują takie dane do stawiania świadomych zakładów. Przykładami dostępnych danych są oczekiwane metryki i śledzenie graczy.

About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Matteo „Teo” Bianchi, okrzyknięty „Data Dynamo” serwisu BettingRanker, to kwintesencja połączenia entuzjasty sportu i specjalisty od liczb. Jego skrupulatne badania zapewniają, że obstawiający są zawsze o krok do przodu, co czyni go kamieniem węgielnym platformy.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Aktualności

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?
2023-11-20

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?

Wiadomości