Prośba o wcześniejszą wypłatę w Betinia, gdy Twoja drużyna ma 2 bramki przewagi

Wiadomości

2023-05-23

Benard Maumo

Nic nie może bardziej niepokoić graczy sportowych niż czekanie na rozstrzygnięcie zakładów do końca meczu. W zakładach na piłkę nożną musisz czekać 90 minut lub nawet dłużej, jeśli gra dojdzie do dogrywki. Ale dzięki funkcji „Wczesna wypłata” Betinii nie musisz czekać na zakończenie gry, aby poprosić o wypłatę. W tym artykule omówiono ten bonus na zakłady sportowe i jak z niego skorzystać. 

Prośba o wcześniejszą wypłatę w Betinia, gdy Twoja drużyna ma 2 bramki przewagi

Co to jest premia za wczesną wypłatę Betinia za 2 bramki do przodu?

Jak sama nazwa wskazuje, ta funkcja umożliwia graczom sportowym zażądanie wczesnej wypłaty, gdy drużyna, której kibicują, prowadzi do 2 bramek. Ten bonus bukmacherski obowiązuje od września 2022 roku, a bukmacher nie określił daty zakończenia. Każda zarejestrowana osoba w Betinia kwalifikuje się do promocji. Więc jeśli zarejestrujesz się już dziś, wykorzystaj tę ekscytującą funkcję obstawiania. 

Oto wyraźny przykład; stawiasz zakład na Drużynę A kontra Drużynę B. W takim przypadku automatycznie kwalifikujesz się do otrzymania bonusu, ponieważ ta funkcja dotyczy tylko zakładów 1x2 (Gospodarze lub Goście). Jeśli obstawiasz Drużynę A i prowadzi ona 2:0, rynek może zostać rozliczony jako wygrywający zakład przed meczem na żywo.

Warunki dotyczące wcześniejszej wypłaty 2 bramki

Prawie wszystko bonusy na zakłady sportowe mają warunki, a wczesna wypłata Betinia 2 Goals Ahead nie jest wyjątkiem. Ten bonus jest ważny dla Bet Builder, zakładów systemowych, wielokrotnych i pojedynczych postawionych przed rozpoczęciem gry. Mówiąc prościej, nie zakwalifikujesz się do promocji, jeśli postawisz zakład podczas meczu. 

Tymczasem promocja dotyczy tylko czołowych lig piłkarskich w Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii i Anglii. A żeby uniknąć zamieszania, mecze piłki nożnej kwalifikujące się do tej funkcji mają symbol „Wczesnej wypłaty (EP)” na odpowiednich rynkach. Uważaj więc, aby nie wybrać niewłaściwego rynku zakładów. 

Co ciekawe, funkcja Early Payout dotyczy również innych sportów w regulowany serwis bukmacherski. Obejmują one:

  • Futbol amerykański: jeśli drużyna prowadzi 17 punktami.
  • Baseball: jeśli drużyna prowadzi 5 biegami.
  • Koszykówka: jeśli drużyna prowadzi 20 punktami.
  • Tenis: jeśli gracz prowadzi 2 setami.
  • Hokej: jeśli drużyna prowadzi 3 bramkami.

Pamiętaj, że wszystkie wygrane są przyznawane, gdy drużyna piłkarska zdobędzie wymagane 2 bramki. Ale oferta nie dotyczy zakładów, które zostały w pełni wypłacone.

Aktualności

CyberBet oferuje świetne oferty dla miłośników sportu
2023-08-29

CyberBet oferuje świetne oferty dla miłośników sportu

Wiadomości