Przewodnik po zakładach sportowych — dokonywanie świadomych typów

Wiadomości

2022-05-18

Zakłady sportowe są proste i przyjemne, ale do wygrania potrzeba więcej. Nie jest niespodzianką, gdy niektórzy gracze walczą o wygraną. Zakłady sportowe jest ze swej natury przedsięwzięciem obarczonym ryzykiem. Jednakże, jeśli zostanie to zrobione rozważnie, może to być zabawne i satysfakcjonujące uzupełnienie uprawiania sportu.

Przewodnik po zakładach sportowych — dokonywanie świadomych typów

Każdy gracz sportowy online powinien zawsze chcieć jak najlepiej wykorzystać swoje zakłady, stawiając zakłady wartościowe. Niestety, większość graczy sportowych online nie rozumie znaczenia wartości w zakładach sportowych.

Co to jest wartość?

Zrozumienie pojęcia „wartość” stosowanego w zakładach sportowych ma kluczowe znaczenie. Mówiąc najprościej, termin zakłady sportowe z wartością odnosi się do zdolności gracza do znalezienia zakładów, które opłacają się lepiej niż normalnie. Znalezienie wartości ma różne aspekty. Niezależnie od tego, czy chodzi o wybór wysokości zakładów, rynków czy czasów, obstawiający sporty online powinni zawsze mieć celowe podejście.

Teraz, gdy termin wartość może być dość jasny, kluczową częścią zrozumienia, z czym wiąże się wartość w zakładach sportowych, jest zrozumienie koncepcji domniemanych i rzeczywistych prawdopodobieństw.

Domniemane prawdopodobieństwo

Za każdym razem, gdy bukmacher online wystawia linię pieniędzy, zasadniczo rzuca trochę światła na prawdopodobieństwo określonego wyniku. W rezultacie każdy gracz powinien zamienić kursy zakładów na domniemane prawdopodobieństwo. W idealnym przypadku domniemane prawdopodobieństwo jest obliczane poprzez przeliczenie kursów na wartości procentowe.

Chociaż zwykle w grę wchodzi trochę matematyki, ta wiedza jest przydatna dla graczy sportowych podczas oceny potencjalnej wartości oferowanej przez niektóre rynki. Jak obliczyć domniemane prawdopodobieństwo? Powinien to być prosty proces, aczkolwiek unikalny dla rodzaju oferowanych kursów. Oto kilka wzorów stosowanych podczas wykonywania tych obliczeń.

  • Kursy dziesiętne: Domniemane prawdopodobieństwo = (1/ kurs dziesiętny) 100%
  • Kursy ułamkowe: Domniemane prawdopodobieństwo = mianownik / (mianownik + licznik) 100%
  • Ujemne kursy amerykańskie: domniemane prawdopodobieństwo = ujemny kurs amerykański / (ujemny kurs amerykański + 100) 100%
  • Pozytywne kursy amerykańskie: domniemane prawdopodobieństwo = 100 / (dodatni kurs amerykański + 100) 100%

Gracze, którzy są w stanie konsekwentnie obstawiać zakłady, które oferują największą wartość, są przeznaczeni na długoterminowych zwycięzców. Jednak zawieranie zakładów z wartością to nie tylko obstawianie bezpośrednich zwycięzców, może to również oznaczać obstawianie zespołów, które mogą nie wygrać.

Określanie rzeczywistego prawdopodobieństwa

Teraz, gdy wszystko o domniemanym prawdopodobieństwie zostało obnażone, gracze sportowi muszą znaleźć sposoby na określenie swoich rzeczywistych prawdopodobieństw. Różni gracze przyjmują różne strategie. Niektórzy próbują ustalić możliwe wyniki w serii gier. Na przykład, jeśli dwie drużyny rozegrały pięć meczów, a jedna prawdopodobnie wygra cztery z pięciu, zakłada się, że faworyt ma 80% prawdopodobieństwa wygranej.

Inne podejście polega na wymyśleniu formuły, która uwzględnia kluczowe zmienne w grze. Na przykład formuła związana z piłką nożną może obejmować takie rzeczy, jak wartość drużyny, aktualna forma, przewaga gospodarzy, kontuzje/zawieszenie i jakość zespołu trenerskiego. Każdej z tych zmiennych przypisuje się obiektywnie wartość, a następnie określa się rzeczywiste prawdopodobieństwo.

Zgodnie z ogólną zasadą, gdy implikowana wartość jest mniejsza niż rzeczywiste prawdopodobieństwo (ogólna ocena graczy), odpowiednie zakłady uważa się za mające wysoką wartość.

Najlepsze wskazówki dotyczące zakładów sportowych

Duża część zakładów z wartością opiera się na konsekwentnym podejmowaniu świadomych decyzji, a nie na matematyce. Tutaj jest lista wskazówek które mogą pomóc każdemu graczowi stworzyć solidne podstawy do zabawy i często wygrywać podczas dokonywania wyborów online.

Zrozum koncepcję wartości

Wartość to termin, który jest synonimem zakładów sportowych. Teraz, gdy koncepcja wartości została już omówiona, sukces w zakładach sportowych online opiera się na konsekwentnym obstawianiu zakładów, które oferują dodatnią wartość oczekiwaną.

Obejmij strategie zakładów sportowych

Podczas gdy większość nowych graczy nie zastanawia się zbytnio nad strategią podczas obstawiania zakładów sportowych, zawsze zaleca się wybranie lub stworzenie strategia zakładów i trzymaj się tego. Obstawiający stosują kilka strategii, w tym zakłady arbitrażowe, obstawianie silnych faworytów lub obstawianie oparte na seriach wygranych. Jednak strategie nigdy nie gwarantują sukcesu, ale często mogą zwiększyć Twoje szanse na wygranie selekcji.

Porównaj kursy i linie

Bukmacherzy nie zawsze oferują to samo kursy i linie. W związku z tym zawsze wskazane jest zrobienie zakupów przed zawarciem zakładu sportowego. Chociaż różnice mogą wydawać się niewielkie, często sumują się z czasem, dając graczom najlepszą wartość dla ich zakładów.

Rozważ mniej oczywiste rynki

Informacje mogą zmienić zasady gry w zakładach sportowych. Oprócz ogólnego zrozumienia gry, gracze powinni zawsze szukać rynków o lepszej wartości, które bukmacher internetowy oferuje na różnych rynkach. Dobrą rzeczą jest to, że wystarczy trochę wysiłku lub badań, aby zidentyfikować opcję o wysokiej wartości na mniej oczywistych rynkach.

Ścigaj niektóre bonusy

Bonusy oferują graczom sportowym wysoką wartość, ale przy prawidłowym rozegraniu. Kiedy oznacza to zapisanie się do nowego bukmachera lub ukierunkowanie na bonus za ponowne doładowanie, obstawiający powinni zawsze szukać najlepszych bonusów.

Aktualności

Prośba o wcześniejszą wypłatę w Betinia, gdy Twoja drużyna ma 2 bramki przewagi
2023-05-23

Prośba o wcześniejszą wypłatę w Betinia, gdy Twoja drużyna ma 2 bramki przewagi

Wiadomości

Promocja kasynowa

22BET:Do 300$
Graj teraz

Nie przegap tych ofert bonusowych

22BET
22BET
300 zł
Metody wpłat
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Odbierz bonus22BET recenzja
Close