Wiadomości

July 4, 2023

Rozpocznij swoją cotygodniową serię zwycięstw w Betreels z darmowymi poniedziałkami!

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Zakłady sportowe mogą być bezlitosne, zwłaszcza dla tych, którzy mają małe bankrolle. Często zdarza się, że na początku tygodnia nie masz nic, jeśli niektóre z twoich nóg parlay nie dały rezultatu w weekend. Z tego powodu BettingRanker zawsze szuka pomocy w znalezieniu fantastycznych cotygodniowych bonusów, które zwiększą Twój delikatny bankroll.

Rozpocznij swoją cotygodniową serię zwycięstw w Betreels z darmowymi poniedziałkami!

W tym tygodniu poszukiwania kończą się na Betreels, stronie bukmacherskiej z 2016 roku z licencjami w Wielkiej Brytanii i na Malcie. Kasyno obiecuje rozpocząć tydzień w jasny sposób dzięki promocji Free Bet Mondays. Więc jeśli ten bonus brzmi jak coś, czego chcesz, czytaj dalej!

Czym są poniedziałki z darmowymi zakładami w Betreels?

Darmowe zakłady w poniedziałki to a bonus bukmacherski zaprojektowany tak, aby poniedziałek stał się Twoim ulubionym dniem tygodnia regulowany serwis bukmacherski. Jest to bonus od depozytu, w którym musisz zdeponować co najmniej 50 $ i postawić kwalifikujący się zakład o wartości co najmniej 50 $ na dowolne wydarzenie sportowe, aby otrzymać darmowy zakład o wartości 20 $. Pamiętaj o użyciu tzw FBM kod bonusowy podczas ubiegania się o ten bonus.

Ten bonus od depozytu można zgłaszać od poniedziałku od 00:00 do 23:59 GMT. Żaden zakład postawiony po tym czasie nie kwalifikuje się do promocji. 

Regulamin darmowego zakładu w poniedziałki

Gracze muszą rozegrać wygrane z bonusu od depozytu 1x, zanim zamienią je na gotówkę do wypłaty.

Na przykład możesz użyć darmowego zakładu o wartości 20 $, aby postawić zakład i wygrać 80 $. Jeśli tak się stanie, musisz postawić kolejne 80 $ przed złożeniem wniosku o wypłatę w Betreels. Jeśli masz niewielkie doświadczenie w zakłady sportowe online, przekonasz się, że to jedna z najbardziej przyjaznych stawek.

Oprócz wymagań dotyczących zakładów, poniżej znajdują się dodatkowe warunki dotyczące bonusu w Betreele:

  • Bonus i wszelkie wygrane z niego wygenerowane wygasną w ciągu 7 dni.
  • Maksymalna kwota konwersji dla bonusu wynosi 200 $.
  • Wszyscy zarejestrowani gracze mogą otrzymać do pięciu bonusów darmowych zakładów każdego miesiąca.
  • Gracze nie mogą ubiegać się o bonus, jeśli mają aktywną promocję.

Dzięki przyjaznym warunkom ten tygodniowy bonus jest jednym z najlepszych, o jakie możesz ubiegać się online. Spełnij więc warunek obrotu 1x i wypłać gotówkę!

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Genesis Invitational 2024: Ulubione, szanse i przewidywania
2024-02-14

Genesis Invitational 2024: Ulubione, szanse i przewidywania

Wiadomości