Rozpocznij swoją cotygodniową serię zwycięstw w Betreels z darmowymi poniedziałkami!

Wiadomości

2023-07-04

Benard Maumo

Zakłady sportowe mogą być bezlitosne, zwłaszcza dla tych, którzy mają małe bankrolle. Często zdarza się, że na początku tygodnia nie masz nic, jeśli niektóre z twoich nóg parlay nie dały rezultatu w weekend. Z tego powodu BettingRanker zawsze szuka pomocy w znalezieniu fantastycznych cotygodniowych bonusów, które zwiększą Twój delikatny bankroll.

Rozpocznij swoją cotygodniową serię zwycięstw w Betreels z darmowymi poniedziałkami!

W tym tygodniu poszukiwania kończą się na Betreels, stronie bukmacherskiej z 2016 roku z licencjami w Wielkiej Brytanii i na Malcie. Kasyno obiecuje rozpocząć tydzień w jasny sposób dzięki promocji Free Bet Mondays. Więc jeśli ten bonus brzmi jak coś, czego chcesz, czytaj dalej!

Czym są poniedziałki z darmowymi zakładami w Betreels?

Darmowe zakłady w poniedziałki to a bonus bukmacherski zaprojektowany tak, aby poniedziałek stał się Twoim ulubionym dniem tygodnia regulowany serwis bukmacherski. Jest to bonus od depozytu, w którym musisz zdeponować co najmniej 50 $ i postawić kwalifikujący się zakład o wartości co najmniej 50 $ na dowolne wydarzenie sportowe, aby otrzymać darmowy zakład o wartości 20 $. Pamiętaj o użyciu tzw FBM kod bonusowy podczas ubiegania się o ten bonus.

Ten bonus od depozytu można zgłaszać od poniedziałku od 00:00 do 23:59 GMT. Żaden zakład postawiony po tym czasie nie kwalifikuje się do promocji. 

Regulamin darmowego zakładu w poniedziałki

Gracze muszą rozegrać wygrane z bonusu od depozytu 1x, zanim zamienią je na gotówkę do wypłaty.

Na przykład możesz użyć darmowego zakładu o wartości 20 $, aby postawić zakład i wygrać 80 $. Jeśli tak się stanie, musisz postawić kolejne 80 $ przed złożeniem wniosku o wypłatę w Betreels. Jeśli masz niewielkie doświadczenie w zakłady sportowe online, przekonasz się, że to jedna z najbardziej przyjaznych stawek.

Oprócz wymagań dotyczących zakładów, poniżej znajdują się dodatkowe warunki dotyczące bonusu w Betreele:

  • Bonus i wszelkie wygrane z niego wygenerowane wygasną w ciągu 7 dni.
  • Maksymalna kwota konwersji dla bonusu wynosi 200 $.
  • Wszyscy zarejestrowani gracze mogą otrzymać do pięciu bonusów darmowych zakładów każdego miesiąca.
  • Gracze nie mogą ubiegać się o bonus, jeśli mają aktywną promocję.

Dzięki przyjaznym warunkom ten tygodniowy bonus jest jednym z najlepszych, o jakie możesz ubiegać się online. Spełnij więc warunek obrotu 1x i wypłać gotówkę!

Aktualności

CyberBet oferuje świetne oferty dla miłośników sportu
2023-08-29

CyberBet oferuje świetne oferty dla miłośników sportu

Wiadomości