Wiadomości

October 8, 2021

Szczyt SBC CEI na Ukrainie - The Next World Center of Gambling Technology

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

W następnych miesiącach SBC Summit of CIS, oferowany przez Parimatch, został ustanowiony, aby pokazać potencjał Ukrainy kolejnym ważnym międzynarodowym centrum technologii zaangażowania i hazardu.

Szczyt SBC CEI na Ukrainie - The Next World Center of Gambling Technology

Ukraina jest jednym z głównych tematów serii konferencji i handlu, podczas których zastępcy operatorów, dostawców, współpracowników, inwestorów i regulatorów spotkają się 13 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Parkovy Kiev.

Przegląd ukraińskiego sektora iGaming

Decyzja rządu Ukrainy o zalegalizowaniu hazardu otworzyła nowy, potencjalnie ogromny rynek dla głównych operatorów, ale ten ponad 40-milionowy naród polecił również mecze dostawców technologii.

W przeszłości panowały na Ukrainie niższe koszty pracy w firmach high-tech, ale nie jest to już główny powód, dla którego międzynarodowe firmy decydują się na tworzenie tam B+R i wsparcia.

Kraj ma wysoko wykwalifikowaną populację, a jego uniwersytety każdego roku przyjmują 16 000 nowych absolwentów. To już największa siła robocza wykwalifikowanej kadry IT w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Ukraina posiada nie tylko wykwalifikowaną kadrę niezbędną do wspierania rozwoju firm technologicznych i rozwoju produktów technologicznych, ale także rynek jest przygotowany do przyciągania inwestycji i dostrzegania potencjału gospodarczego i tworzenia siły roboczej oferowanego przez zaangażowany przemysł.

SBC Summit CIS to idealne środowisko, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach dla międzynarodowych operatorów, dostawców technologii, gier i badań inwestorów na Ukrainie. Anton Kuchukhidze, prezes jednego ze strategicznych partnerów wydarzenia, deklaruje, że kraj jest już na dobrej drodze do stania się centrum doskonałości dla sektora.

Kilka słów od Antona Kuchukhidze

Powiedział: „Ukraina będzie teraz publicznie ogłaszać swoje ambicje, by stać się centrum IT dla branży hazardowej. Kiedy rynek hazardowy „zamknął się” na Ukrainie, było wiele różnych firm technologicznych, które zdecydowały się pracować dla zachodnich firm. stworzyło oprogramowanie, wiele platform IT i różne rozwiązania online, dlatego Ukraina jest od dawna znana w świecie hazardu.

Teraz, po legalizacji, prezesi i przedstawiciele tych samych firm zaczęli rozmawiać o swojej pracy. Około 10 do 15 największych światowych marek gier miało już biura, które stworzyły ich produkty i pomogły cieszyć się ich działalnością na całym świecie. „Więc nic niczego nie zmienia. 

Ukraina zaczyna to przenosić do domeny publicznej. Ponadto te zagraniczne firmy są połączone w kraju, wewnętrznie i zgodnie z prawem, teraz otwarcie mówią o swoich zespołach IT. Dlatego Ukraina ma już dość silną pozycję, by oferować się jako centrum tworzenia technicznych rozwiązań hazardowych. "

Program konferencji GOS na szczycie SBC obejmuje sesje, które obejmują zagadnienia bezpośrednio związane z działalnością na Ukrainie i w Europie Wschodniej, w tym „zapewnienie możliwości obstawiania i iGamingu na Ukrainie”, „Inwestycja w przyszłość, rekrutacja i utrzymanie”, oraz „Wzrost CIS jako globalnego centrum technologii iGaming”

Co przyniesie przyszłość?

Delegaci mogą również spodziewać się treści sponsorowania sportu, zmian w przepisach dotyczących podatków od dzikiej przyrody na Ukrainie, możliwości stworzonych przez zmiany regulacyjne w krajach WNP i Europie Wschodniej, rozwoju zakładów e-sportowych i strategii kampanii udanego marketingu lokalnego.

Obok konferencji znajduje się wystawa, na której zobaczysz 20 wiodących dostawców prezentujących najnowsze innowacje oraz wydarzenie „Night Networking” w eleganckich lokalizacjach Kijowa.

About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Matteo „Teo” Bianchi, okrzyknięty „Data Dynamo” serwisu BettingRanker, to kwintesencja połączenia entuzjasty sportu i specjalisty od liczb. Jego skrupulatne badania zapewniają, że obstawiający są zawsze o krok do przodu, co czyni go kamieniem węgielnym platformy.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Aktualności

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?
2023-11-20

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?

Wiadomości