Wiadomości

November 10, 2023

Zmaksymalizuj swoje wrażenia z wersji próbnej dzięki pełnemu dostępowi do FT.com

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserKatarzyna "Kasia" NowakLocaliser

Co obejmuje moja wersja próbna?

Podczas okresu próbnego będziesz mieć pełny cyfrowy dostęp do FT.com ze wszystkimi pakietami Standard Digital i Premium Digital.

Zmaksymalizuj swoje wrażenia z wersji próbnej dzięki pełnemu dostępowi do FT.com
  • Standard Digital obejmuje dostęp do światowych wiadomości, analiz i opinii ekspertów.
  • Premium Digital obejmuje dostęp do naszej najważniejszej kolumny biznesowej Lex, a także 15 wybranych biuletynów obejmujących kluczowe tematy biznesowe wraz z oryginalnymi, szczegółowymi raportami.

Możesz zmienić plan, na który przejdziesz w dowolnym momencie okresu próbnego, odwiedzając sekcję „Ustawienia i konto”.

Co się stanie po zakończeniu mojego okresu próbnego?

Jeśli nic nie zrobisz, zostaniesz automatycznie zarejestrowany w naszym miesięcznym planie subskrypcji cyfrowej premium i zachowasz pełny dostęp za 709 kr. na miesiąc.

Aby zaoszczędzić koszty, możesz w dowolnym momencie zmienić swój plan online w sekcji „Ustawienia i konto”. Jeśli chcesz zachować dostęp premium i zaoszczędzić 20%, możesz zdecydować się na płatność roczną pod koniec okresu próbnego.

Możesz także zdecydować się na przejście na wersję Standard Digital, solidną ofertę dziennikarską, która spełnia potrzeby wielu użytkowników. Porównaj tutaj wersję Standard i Premium Digital.

Wszelkie wprowadzone zmiany można wprowadzić w dowolnym momencie i zaczną obowiązywać po zakończeniu okresu próbnego, dzięki czemu zachowasz pełny dostęp przez 4 tygodnie, nawet jeśli przejdziesz na niższą wersję lub anulujesz.

About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Matteo „Teo” Bianchi, okrzyknięty „Data Dynamo” serwisu BettingRanker, to kwintesencja połączenia entuzjasty sportu i specjalisty od liczb. Jego skrupulatne badania zapewniają, że obstawiający są zawsze o krok do przodu, co czyni go kamieniem węgielnym platformy.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Aktualności

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?
2023-11-20

Jak radzić sobie ze złymi runami w zakładach?

Wiadomości