Betsafe Recenzja bukmachera 2024 - Konto

BetsafeResponsible Gambling
CASINORANK
8.6/10
BonusBonus 200 $ + 100 darmowych spinów
Zakłady na żywo
Najlepsze oprogramowanie do wyboru
Duża różnorodność metod wpłat
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Zakłady na żywo
Najlepsze oprogramowanie do wyboru
Duża różnorodność metod wpłat
Betsafe is not available in your country. Please try:
Konto

Konto

Ukraina, polska, łotwa, Peru, litwa, norwegia, antyle holenderskie, szwecja, Estonia, filipiny, kanada

Jak otworzyć/zarejestrować konto

Większość graczy może mieć również inne wątpliwości lub pytania związane z kontem. Często budzi największe zaniepokojenie wśród hazardzistów. W tej sekcji znajdziesz informacje dotyczące rejestracji konta oraz odpowiedzi na wszelkie inne pytania związane z kontem. Każdy z nich jest prosty i zajmie tylko kilka minut.

Betsafe jest światowym liderem w grach hazardowych online. Dlatego nie ma miejsca na przypadek. Rejestracja w Betsafe to szybki proces. Postępowanie zgodnie z instrukcjami, aby zarejestrować się i rozpocząć obstawianie, jest prostym procesem.

Renomowany bukmacher usprawnił proces rejestracji dla nowych graczy, więc nie powinieneś mieć problemów z jego ukończeniem. Będziesz musiał podać wiele informacji na stronie rejestracji, ale mamy dla Ciebie ochronę.

 1. Po prostu przejdź do prawego górnego rogu strony i wybierz przycisk „Utwórz konto”
 2. Wypełnij formularz dokładnymi informacjami o swojej osobie.
 3. Zaznacz pole, jeśli chcesz otrzymywać aktualizacje pocztą e-mail.
 4. Ustaw limit depozytu.
 5. Przeczytaj regulamin BetSafe i zaakceptuj je.
 6. Potwierdź, że jesteś w wieku uprawniającym do hazardu.
 7. Kliknij „Otwórz konto”, aby zakończyć proces.

Weryfikacja konta

Zanim będziesz mógł dokonać pierwszej wpłaty lub wypłaty, będziesz musiał zweryfikować swoje konto. Masz inne opcje, aby wykonać te kroki; niemniej jednak kliknij przycisk „wpłać”, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Następnie zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę weryfikacji bez konieczności podejmowania dalszych działań z Twojej strony.

Aby to zadziałało, musisz przesłać kilka różnych dokumentów. Poniższe dokumenty mogą służyć do potwierdzenia zarówno Twojej tożsamości, jak i adresu:

 • paszport lub dowód osobisty ze zdjęciem
 • dowód źródła płatności
 • dowód adresu (najlepiej rachunek za prąd, nie starszy niż sześć miesięcy).
 • umowa o pracę lub odcinek wypłaty
 • umowa sprzedaży (sprzedaży nieruchomości)
 • świadectwo udziałowe (sprzedaż papierów wartościowych)
 • wola (dziedziczenie)
 • zaświadczenie o wygranej/wyciąg bankowy (wygrane z loterii/zakładów/kasyna)

Jak się zalogować

Po zakończeniu procesu rejestracji możesz zalogować się przy użyciu nowych danych uwierzytelniających. Opcja logowania Betsafe znajduje się obok „utwórz konto”, więc łatwo ją znaleźć. Kliknij, aby otworzyć nowe okno, w którym możesz wprowadzić swoje dane logowania i rozpocząć wybieranie preferowanych rynków.

 1. Przejdź do prawego górnego rogu ekranu i kliknij czerwony przycisk Zaloguj. Wymagane informacje zostaną wyświetlone w nowym oknie.
 2. Wpisz adres e-mail lub nazwę użytkownika, którego użyłeś do rejestracji po raz pierwszy.
 3. Kontynuuj, wpisując swoje hasło. Możesz sprawdzić pisownię, wybierając „wyświetl”
 4. Aby rozpocząć obstawianie, kliknij „Zaloguj się”. Ikona. Czat obsługi klienta jest dostępny bezpośrednio poniżej, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy.

Jak odblokować konto

Kiedy gracze dowiadują się, że ich konto w kasynie zostało zablokowane lub wyłączone, mogą napotkać trudności. Efektem końcowym jest to, że ich pieniądze i nagrody są zagrożone.

Użytkownicy Betsafe mogą nie mieć dostępu do swoich kont z kilku powodów, w tym z powodu nadmiernej liczby nieudanych prób logowania lub problemów z protokołem KYC.

Obstawiający bez wątpienia teraz drapią się po mózgach, zastanawiając się, w jaki sposób mogą odblokować swoje konta. Oczekuje się, że skontaktują się z zespołem obsługi klienta tak szybko, jak to możliwe.

 1. Otwórz konto e-mail, którego użyłeś do rejestracji konta Betsafe.
 2. W treści wiadomości e-mail przejrzyj szczegółowo problem. Możesz chcieć dołączyć:
  1. Szczegółowy opis Twoich danych rejestracyjnych,
  2. urządzenie użyte do założenia konta, oraz
  3. Zeskanowane kopie dowodu osobistego ze zdjęciem, inne dowody tożsamości i zeskanowane kopie pokwitowań wpłat Betsafe. Pamiętaj, że najlepiej jest przesłać te zdjęcia w formacie PDF.

Jak zamknąć konto

Gracze, którzy chcą zamknąć swoje konta, mogą skontaktować się z obsługą klienta i wyraźnie wyrazić chęć zamknięcia konta.

Kiedy gracz zdecyduje się dezaktywować swoje konto, musi najpierw anulować wszystkie aktywne i oczekujące oferty na postawione przez siebie zakłady.

Betsafe szybko przeleje wszystkie środki gracza z jego konta na wybrane przez gracza konto bankowe, kartę bankową lub inną dostępną opcję płatności w lokalizacji gracza, z wyjątkiem gotówki. Z tych środków będą dokonywane potrącenia zgodnie z obowiązującą polityką wypłat.

Transakcje te będą przeprowadzane zgodnie z przepisami ustawowymi i wykonawczymi obowiązującymi w kraju, w którym zamieszkuje gracz. Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić:

 1. Uzyskaj dostęp do konta e-mail powiązanego z Twoim kontem Betsafe.
 2. Kontakt support-pl@betsafe.com.
 3. Wpisz „PROŚBA O USUNIĘCIE KONTA”. w polu Temat.
 4. Wyślij im wiadomość e-mail z prośbą o dezaktywację konta w ich systemie i usunięcie wszelkich informacji, które możesz mieć przy sobie.