Betsafe Recenzja bukmachera 2024 - Odpowiedzialny Hazard

BetsafeResponsible Gambling
CASINORANK
8.6/10
BonusBonus 200 $ + 100 darmowych spinów
Zakłady na żywo
Najlepsze oprogramowanie do wyboru
Duża różnorodność metod wpłat
Zaufane
Zweryfikowane
Bezpieczne
Zakłady na żywo
Najlepsze oprogramowanie do wyboru
Duża różnorodność metod wpłat
Betsafe is not available in your country. Please try:
Odpowiedzialny Hazard

Odpowiedzialny Hazard

Zawodowi hazardziści zarabiają na życie, ale jest ich niewielu. Nie należy traktować go jako źródła dochodu dla wielu osób. Jedynym ryzykiem związanym z pieniędzmi jest to, że możesz sobie pozwolić na utratę. Nigdy nie graj pieniędzmi, których potrzebujesz na mieszkanie, rachunki, posiłki lub inne niezbędne rzeczy.

Problemy z hazardem są często powodowane przez osoby, które przewidują lub wymagają wygranej. Mogą stać się sfrustrowani lub zaniepokojeni, gdy przegrają i zaryzykować jeszcze więcej pieniędzy, aby odzyskać swoje straty. Może to wywołać straszliwą reakcję łańcuchową, która szybko wymyka się spod kontroli.

Graj odpowiedzialnie

Jeśli spodziewasz się przegranej, znacznie rzadziej wpadniesz w tę samą pułapkę. Hazard może być przyjemny nawet wtedy, gdy przegrywasz, o ile jesteś całkowicie przygotowany na swoje straty i nie masz nic przeciwko wydawaniu pieniędzy na dobrą zabawę. Kiedy spodziewasz się przegrać, wygrywanie jest o wiele przyjemniejsze.

Wyznaczanie sobie granic to pierwszy krok w kierunku hazard odpowiedzialnie. Zanim zaczniesz grać, zdecyduj, ile możesz stracić. To koniec, kiedy odejdzie! Jeśli wygrasz, gratulacje; niemniej jednak nie zniechęcaj się, jeśli twoje szczęście nie będzie trwało.

Kiedy uprawiasz hazard, łatwo jest również stracić poczucie czasu. Ustaw minutnik lub alarm, a gdy minutnik się wyłączy, zakończ. Im dłużej grasz, tym więcej pieniędzy stracisz. Nigdy nie opuszczaj pracy, aby uprawiać hazard i nigdy nie pozwól, aby hazard wpłynął na twoje relacje lub życie rodzinne.

Kiedy obstawiasz, nie pij ani nie bierz narkotyków. Te substancje chemiczne zaburzają osąd, a rozsądny osąd jest twoją najlepszą linią ochrony przed uzależnieniem od hazardu.

Gdzie szukać pomocy

Jeśli kiedykolwiek poczujesz, że tracisz kontrolę i/lub nie możesz obstawiać w sposób odpowiedzialny, powinieneś natychmiast rzucić hazard. Jeśli masz trudności z zatrzymaniem się lub uważasz, że możesz być uzależniony, nadszedł czas, aby uzyskać pomoc.

Nie bój się podejść do kogoś jeśli wiesz lub uważasz, że hazard staje się dla ciebie problemem. Nie ma się czego wstydzić, a samodzielna próba rozwiązania problemu jest daremna. Jeśli nie czujesz się komfortowo, radząc sobie ze swoimi trudnościami z przyjaciółmi lub rodziną, poradnictwem i określonymi grupami, takimi jak: BądźGambleAware, może pomóc.