Wszystko o Horse Racing Odds

Minęło wiele lat, zanim wyścigi konne znalazły swoją drogę do publiczności. Dziś reprezentuje sport z dużą liczbą widzów i jest szczególnie dobrze znany wśród bukmacherów bukmacherskich.

Co jest ciekawego zakłady na wyścigi konne jest fakt, że zasady i rodzaje zakładów różnią się w zależności od kraju. Na przykład w Ameryce Północnej można postawić na zwycięzcę gonitwy, ale nie na pozycje, natomiast w Europie i Azji na miejsce w grupie w zależności od liczby koni biorących udział w gonitwie.

Wszystko o Horse Racing Odds
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
Wszystko o kursach na wyścigi konne, liniach zakładów i spreadach

Wszystko o kursach na wyścigi konne, liniach zakładów i spreadach

Jednym z powodów, dla których zakłady na wyścigi konne online są tak popularne, jest prostota obstawiania. Ponadto wyścigi są zawsze szybkie i dynamiczne, więc nigdy nie będziesz się nudzić.

The Preakness Stakes, Grand National, Kentucky Derby, Prix de l'Arc de Triomphe, Melbourne Cup i Nakayama Grand Jump to przykłady wyścigów konnych organizowanych na całym świecie, które przyciągają ogromny ruch bukmacherski.

Większość bukmacherów online na wyścigi konne oferuje wiele opcji zakładów, które są bardzo zabawne.

Zakłady bukmacherskie na wyścigi konne

Kiedy wybierzesz tę metodę, musisz wybrać konia, którego obstawiasz, aby wygrać, a jedynym sposobem, w jaki Twój zakład będzie zwycięski, jest to, aby Twój koń zajął pierwsze miejsce. Wyścigi konne mają naprawdę szeroka gama kursów moneyline, zaczynając od naprawdę niskich kursów, takich jak 1,20, do bardzo wysokich, czasem nawet ponad 300.

Bardzo ważne jest, aby nie bać się obstawiać koni z dużymi kursami. Oczywiście musi to być poparte rzetelną analizą i wiedzą. Jest wielu graczy, którzy boją się obstawiać wysokie kursy na wyścigi konne.

Ci powiedzieliby, że szansa na wygraną jest zbyt mała i ciągle wpada w pułapkę obstawiania kursów na wyścigi konne poniżej 2,50, co nie jest zalecane do zakładów na wyścigi konne. Po pewnym czasie wszyscy będziecie wiedzieć, kiedy podejmowanie ryzyka się opłaca i jak dostrzegać cenne okazje.

Wszystko o kursach na wyścigi konne, liniach zakładów i spreadach
Formacja wyścigów konnych i jak obstawiać wyścigi konne

Formacja wyścigów konnych i jak obstawiać wyścigi konne

Jest to najbardziej zaniedbywany, ale wielu twierdzi, że jest to najważniejszy czynnik w analizie wyścig, na który chcesz postawić. Postaraj się zrozumieć style biegania bohaterów i to, co najbardziej im odpowiada. Na przykład, jeśli mamy dwóch poważnych agresywnych faworytów z przodu, obaj mają skłonność do wzajemnego niszczenia się z przodu i torowania drogi koniowi, który był z tyłu.

Podobnie, jeśli koń z przodu ma łagodny start do prowadzenia bez nacisku, jest znacznie bardziej prawdopodobne, że będzie biegał z najlepszej strony. Wiele z tego jest kwestią przeczucia, które będzie pochodzić z doświadczenia oglądania tysięcy wyścigów i robienia dokładnych notatek.

Konie z większych, bardziej znanych stadnin są generalnie przeceniane w stosunku do ich rzeczywistej formy. Staraj się nie ulegać plotkom i reputacji i skup się na tym, co widziałeś na własne oczy.

Młodsi uczestnicy, którzy dopiero zaczynają, są często bardziej entuzjastyczni niż ci, którzy już odnieśli sukces w przeszłości. "Nowi" trenerzy mają doskonałe starty na skokach, których bukmacherzy jeszcze nie wpisali na swoje listy.

Formacja wyścigów konnych i jak obstawiać wyścigi konne
Wyjaśnienie linii zakładów na wyścigi konne

Wyjaśnienie linii zakładów na wyścigi konne

Miejsce i show

Postaw zakład na wyścigi konne oznacza, że wygrywasz, jeśli koń, którego postawiłeś, zajmie pierwsze lub drugie miejsce. Kursy na zakłady tutaj są zwykle niższe niż zakłady na wygraną, ale otrzymasz wsparcie, jeśli twój koń zajmie drugie miejsce w ciasnym finiszu.

Jeśli chodzi o pokaz, daje to jeszcze większe szanse na popełnienie błędu, ponieważ wybrany koń może być na jednym z pierwszych trzech miejsc i wygrasz zakład. Szanse są znacznie niższe niż w przypadku gry „Wygrana i miejsce”.

Na całej planszy

W ten sposób możesz jednocześnie uwzględnić wszystkie trzy poprzednie zakłady. Więc obstawiasz, że twój koń będzie pierwszy, jeden z dwóch i jeden z trzech. Szanse są w porządku, nie są ogromne, ponieważ szanse na zgadywanie są większe. Ta metoda jest dość popularna, ponieważ jest ciekawa i zawiera więcej opcji.

Dokładne

Takie zakłady są nieco bardziej ryzykowne i zaleca się wypróbowanie najpierw prostszych, wymienionych powyżej. Ten zakład oznacza, że musisz odgadnąć, który koń będzie pierwszy, a który drugi i tylko wtedy, gdy pojawi się taka dokładna kolejność i jesteś zwycięzcą.

Wyjaśnienie linii zakładów na wyścigi konne
Jak znaleźć najlepsze kursy na wyścigi konne

Jak znaleźć najlepsze kursy na wyścigi konne

Przy wyborze bukmachera na wyścigi konne zawsze należy zwracać największą uwagę na jakość kursów. Jeśli planujesz regularnie obstawiać wyścigi konne, stawianie po najlepszych kursach powinno być priorytetem. Różni bukmacherzy mają różne kursy na konie w tym samym wyścigu, a Ty chcesz obstawiać najwyższe możliwe kursy, aby zapewnić maksymalną wygraną, jeśli wygrasz.

Ponadto, wybierając bukmachera wyścigów konnych, chcesz mieć pewność, że bukmacher, z którego korzystasz, wypłaci maksymalną liczbę miejsc. Będziesz bardzo rozczarowany, widząc, że twój koń zajął czwarte miejsce i miał przegrany zakład, tylko po to, by zdać sobie sprawę, że gdybyś postawił ten sam zakład u innego bukmachera, wypłaciłby również czwarte miejsce.

Wreszcie, wybierając bukmachera na wyścigi konne, zawsze zwracaj uwagę na najlepsze bonusy. Jest wielu bukmacherów internetowych, którzy oferują fantastycznie bonusy powitalne, podczas gdy inne będą miały specjalne promocje na wyścigi konne.

Jak znaleźć najlepsze kursy na wyścigi konne
Najlepsze strony z zakładami online na wyścigi konne

Najlepsze strony z zakładami online na wyścigi konne

Wyścigi konne są zawsze popularne, więc dostęp do wiarygodnych informacji jest dość łatwy. Najłatwiejszym sposobem zbierania danych jest śledzenie profili stajni, dżokejów i trenerów w mediach społecznościowych. Powinieneś również regularnie odwiedzać strony wyścigów konnych, takie jak SkiRacing, The Guardian i At Races. Ta strona publikuje bardzo przydatne informacje o treningu, wyścigach i koniach.

W porównaniu z innymi sportami znalezienie najlepszego bukmachera, który oferuje dobre kursy i linie wyścigów konnych, jest dość trudne, ponieważ nie wszystkie z nich były opłacalne.

W każdym razie największe internetowe zakłady bukmacherskie mają dobre oferty wyścigów konnych. Jednym z nich z pewnością jest William Hill. Znajdziesz tam wszystkie opcje zakładów na wyścigi konne, które możesz sobie wyobrazić, a często są też promocje, które sprawiają, że zakłady na wyścigi konne są jeszcze bardziej ekscytujące.

1xBet to kolejne miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o wyścigi konne. Dobre kursy, różnorodne opcje i zakłady na żywo to wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się obstawianiem wyścigów konnych.

Najlepsze strony z zakładami online na wyścigi konne
Porady i wskazówki dotyczące kursów na wyścigi konne

Porady i wskazówki dotyczące kursów na wyścigi konne

Przygotowana strategia ma ogromne znaczenie w zakładach na wyścigi konne. Fajnie jest mieć plan, którego się trzymasz i dzięki temu unikasz potencjalnych strat.

Jeśli chodzi o wyścigi konne, analiza przed wyścigiem jest prawdopodobnie najważniejszą częścią zakładów. Zawsze należy zwracać uwagę na formę samego konia, a także warunki na torze i inne czynniki, które mogą mieć wpływ na wyścig. Poświęcenie czasu na małe rozeznanie zwykle się opłaca.

W Internecie można znaleźć różne programy, które dostarczają wszystkich przydatnych informacji statystycznych o koniach, ich trenerach, a nawet ich właścicielach. Zazwyczaj te aplikacje są płatne. Cena nie jest jednak wysoka, dlatego warto zainwestować w jedną z nich.

Śledź także mniejszych hodowców i ich osiągnięcia, a nie tylko silniejsze reproduktory. Wielu obstawiających myśli, że grając w największych faworytów, zawsze zarobią, ale to może nie być prawda. Szukaj również wschodzących gwiazd, zwłaszcza jeśli chcesz obstawiać zakłady wielopozycyjne.

Nie jest źle, że pomimo wszystkich dostępnych recenzji i statystyk, prowadzisz również własne rejestry dotyczące koni, ponieważ nie myślisz dokładnie tak samo, jak osoby odpowiedzialne za przetwarzanie danych.

Porady i wskazówki dotyczące kursów na wyścigi konne
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak