Wszystko o Tennis Odds

Sezon tenisowy trwa 11 z 12 miesięcy każdego roku i każdego dnia odbywa się wiele turniejów, które są śledzone przez bukmacherów. Tenis oferuje różnorodne opcje zakładów, niezależnie od tego, czy chodzi o turnieje ATP, WTA, Challenger Tour czy turnieje ITF niższego poziomu.

Turnieje Wielkiego Szlema są prawdziwym świętem dla każdego zapalonego gracza, oferując różnorodne linie, co sprawia, że tenis jeden z najbardziej ekscytujących sportów postawić na.

Wszystko o kursach tenisowych, liniach zakładów i spreadach

Wszystko o kursach tenisowych, liniach zakładów i spreadach

Sezon tenisowy rozpoczyna się tuż po Sylwestrze i trwa do końca listopada. Zawodnicy są klasyfikowani na podstawie ich wyników w poprzednich sezonach. System rankingowy został opracowany w taki sposób, aby nie pozwalać graczowi na budowanie przewagi, którą utrzyma przez lata, ale każdy gracz musi wykazywać się konsekwencją i regularnie wygrywać.

Istnieją różne poziomy turniejów, które przynoszą różną liczbę punktów, na podstawie których tworzony jest ranking. Cztery turnieje wielkoszlemowe, Australian Open, French Open, Wimbledon i US Open to najbardziej prestiżowe, które dają zwycięzcom 1500 punktów.

Jest 10 turniejów Masters Series, które dają 1000 punktów zwycięzcom oraz wiele turniejów ATP 500 i ATP 250.

System współzawodnictwa sprawia, że tenis jest bardzo interesujący, co jest jednym z powodów, dla których ten sport zyskał dużą popularność wśród graczy. W dowolnym momencie na całym świecie odbywają się mecze tenisowe, które są dostępne dla obstawianie najlepszych bukmacherów online.

Wszystko o kursach tenisowych, liniach zakładów i spreadach
Zakłady na tenisa na pieniądze

Zakłady na tenisa na pieniądze

Najpopularniejszym zakładem na tenisa są zakłady na pieniądze, w których po prostu próbujesz odgadnąć, który gracz wygra mecz. Mecze w większości przypadków wygrywa gracz, który jako pierwszy wygra dwa sety, chyba że jest to turniej wielkoszlemowy lub Puchar Davisa.

Kursy na tenisa dla zakładów na pieniądze mogą zmieniać się od bardzo niskich do bardzo wysokich, w zależności od graczy, którzy grają przeciwko sobie.

Tenisowe bukmacherzy online oferują również zakłady na pieniądze na sety, a nawet na rozegrane partie. Zakłady na tenisa na żywo są niezwykle popularne i oferują różnorodne opcje, które są oferowane co minutę.

Zakłady na tenisa na pieniądze
Zakłady na spread tenisowy

Zakłady na spread tenisowy

Zakłady na tenisa online oferują różne spready, które odnoszą się do całego meczu lub seta. Dlatego spread można ustawić dla zestawów lub gier. Wartość spreadu różni się w zależności od formatu meczu. Jeśli jest to mecz wygrany dwoma setami, jedyny spread dla setów wynosi -1.5, podczas gdy może to być -1.5 lub -2.5, jeśli jest to mecz, który wymaga wygranych trzech setów.

Jeśli chodzi o rozpiętość gier, to rozpiętość zazwyczaj ponownie wynosi od -2,5 do -8,5 w zależności od formatu meczu.

Warto zauważyć, że kobiety zawsze grają w dwóch wygranych setach niezależnie od turnieju.

Zakłady na spread tenisowy
Wyjaśnienie linii zakładów na tenisa

Wyjaśnienie linii zakładów na tenisa

Poza tym linia pieniędzy i spread, główna linia tenisa to suma gier. Podobnie jak spread, linia różni się w zależności od formatu meczu. Jeśli turniej jest jednym z tych rozgrywanych w dwóch wygranych setach, całkowita linia gier wynosi około 22,5 gemów.

Jeśli postawisz zakład powyżej tej linii, oznacza to, że suma wszystkich gier rozegranych w meczu musi wynosić co najmniej 23. Przykładowy wynik tenisowy, który byłby uwzględniony powyżej tej linii, to 6-4, 7-6 . Jeśli postawisz zakład poniżej tej linii, oznacza to, że mecz musi zakończyć się maksymalnie 22 grami lub 6-4, 7-5 lub 6-1, 2-6, 6-1.

Linie do gry dla zestawu są również oferowane przez tę samą zasadę. Tenisowe bukmacherzy online oferują dowolne linie w zestawie od 6,5 do 12,5.

Istnieją również wiersze dotyczące liczby setów, które w turniejach wielkoszlemowych zmieniają się od 2,5 do 3,5 i 4,5. Asy, podwójne błędy, wygrywanie w prostych setach, za wygranymi to także niektóre z opcji oferowanych przez zakłady na tenisa.

Wyjaśnienie linii zakładów na tenisa
Jak znaleźć najlepsze kursy na tenis?

Jak znaleźć najlepsze kursy na tenis?

Tenis ziemny kursy bukmacherskie można znaleźć w każdym internetowym bukmacherze, ale nie wszystkie oferują te same opcje i opcje. Moneyline, spread i total game lines można znaleźć dosłownie u każdego bukmachera online, podczas gdy inne opcje są oferowane tylko przez najlepszych bukmacherów online.

Tenis to sport, którego szanse są najbardziej zmienne. Jest to sport indywidualny, w którym na przyszłe wydarzenie może mieć wpływ wiele czynników. Długość poprzedniego meczu, przebyty dystans, ostatnia forma i kontuzje, poprzedni rekord bezpośredni to tylko niektóre z czynników, które wpływają na kursy tenisa.

Wszystkie te czynniki mają różny wpływ na kursy w różnych zakładach sportowych, więc sprawdzenie wielu bukmacherów i porównanie kursy tenisowe może zrobić prawdziwą różnicę.

Wspomniana łączna linia gier może być również inna u różnych bukmacherów internetowych. Na przykład, jeśli linia gdzieś jest na 23,5 gema i oczekuje się, że obaj gracze utrzymają swoje serwy przez długi czas meczu, ta sama linia może mieć 22,5 w innym miejscu, co jest regularną linią w większości meczów.

Jak znaleźć najlepsze kursy na tenis?
Najlepsze strony z zakładami do tenisa online

Najlepsze strony z zakładami do tenisa online

Jak wspomniano powyżej, większość bukmacherów online oferuje zakłady na tenisa online, ale tylko nieliczni mają wiele linii, które są prawdziwą przyjemnością dla każdego fana tenisa.

Melbet, zakład N1, Unibet, William Hill, zakład Leon to tylko niektóre z bukmacherów oferujących wszystkie opcje, które chciałby zobaczyć gracz tenisowy.

Porównywanie kursów na tenisa jest bardzo ważne, aby postawić właściwy zakład i móc go maksymalnie wykorzystać. Często zdarza się, że kursy na tenisa rosną i maleją i często istnieje wiele różnic w kursach między dniem poprzedzającym a dniem meczu.

Różnice między kursami są regularne nie tylko w przypadku zakładów na moneyline, ale także spreadów i linii gry.

To samo dotyczy sytuacji, gdy postawisz na tego, który gracz wygra turniej. Różni bukmacherzy oferują różne kursy na najwyższego faworyta, a ponieważ wielu obstawiających lubi wybierać zwycięzcę, bardzo ważne jest, aby znaleźć bukmachera, który oferuje najwyższe kursy na wygraną wybranego gracza.

Najlepsze strony z zakładami do tenisa online
Porady i wskazówki dotyczące kursów na tenisa

Porady i wskazówki dotyczące kursów na tenisa

Podobnie jak w przypadku każdego innego sportu, istnieje wiele wskazówek i sztuczek, jeśli chodzi o zakłady na tenisa online.

Zanim postawisz zakład na zwycięzcę meczu, musisz sprawdzić wiele szczegółów. Aktualne rankingi dają jasny obraz tego, jak dobry jest gracz. Rekord sezonu mówi również wiele o niedawnej formie i potencjale gracza do wygrania wielu meczów w turnieju, a nawet zdobycia trofeum.

Kiedy sprawdzasz rekord sezonu zawodnika, jest jeszcze jeden ważny szczegół. Musisz zobaczyć rekord na danej nawierzchni, ponieważ w tenisa gra się na trzech głównych nawierzchniach.

Na przykład, jeśli chcesz obstawiać mecze Wimbledonu, musisz sprawdzić rekord graczy na trawie. Widzenie, że gracz jest dobry czy zły na glinianej nawierzchni, nie powie ci wystarczająco dużo, ponieważ styl gry na trawie i na glinie jest zupełnie inny.

Innym ważnym faktem jest to, czy gracz gra w danym turnieju po raz pierwszy, czy też ma za sobą historię sukcesów. Gracze mają turnieje i powierzchnię, na której czują się komfortowo grając, co również może mieć znaczenie.

I na koniec, sprawdzenie bezpośredniego rekordu między dwoma graczami jest niezbędne do wyboru właściwego wyboru. Jeśli jakiś gracz regularnie bije swojego przeciwnika, to jest to dobre prowadzenie do zwycięskiego zakładu.

Porady i wskazówki dotyczące kursów na tenisa