Najlepsi bukmacherzy 10 MasterCard od 2024

Karta Mastercard zawsze była popularnym wyborem, jeśli chodzi o finansowanie kont bukmacherskich. Większość witryn bukmacherskich oferuje wiele opcji wpłat, ale karty debetowe i kredytowe są zawsze najpopularniejsze i najczęściej akceptowane – jak Mastercard. Niektóre instytucje finansowe nadal nieprawidłowo wstrzymują lub blokują transakcje, więc na wszelki wypadek warto mieć opcje zapasowe podczas korzystania z karty Mastercard.

Jedną z zalet Mastercard w dokonywaniu wpłat na stronach bukmacherskich jest szybkość i bezpieczeństwo. Istnieje również kwestia globalnej dostępności, dlatego większość, jeśli nie wszystkie, licencjonowane serwisy bukmacherskie dopuszczają Mastercard jako opcję płatności.

Najlepsi bukmacherzy 10 MasterCard od 2024
Jak dokonać wpłaty kartą MastercardJak dokonać wypłaty z MastercardBezpieczeństwo i ochrona w MastercardOpcje obsługi klienta Mastercard
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
Jak dokonać wpłaty kartą Mastercard

Jak dokonać wpłaty kartą Mastercard

Dokonanie wpłaty kartą Mastercard jest bardzo łatwe. W rzeczywistości po wybraniu strony z zakładami jest to dość proste. Stamtąd gracze muszą:

Utwórz konto w serwisie bukmacherskim. Obstawiający mogą być zmuszeni do podania niezbędnych informacji. Niektóre inne informacje mogą być również poproszone - identyfikatory, lokalizacja i inne standardowe wymagania KYC.

  1. Znajdź opcję Kasjer. Wybierz Mastercard spośród opcje wpłat pod warunkiem, że.
  2. Wprowadź dane karty Mastercard, takie jak numer konta, data wygaśnięcia i CVC.
  3. Wprowadź kwotę, którą chcą wpłacić na stronę z zakładami, a następnie autoryzuj przelew. Transakcje zwykle pojawiają się w minutach.

Należy pamiętać, że podczas gdy wiele banków regularnie przyjmuje depozyty hazardowe kartami kredytowymi, inne automatycznie je odmawiają.

Niektóre przepisy, takie jak Unlawful Internet Gaming Enforcement Act z 2006 r., zabraniają instytucjom finansowym świadomego zawierania transakcji z inną osobą w związku z nielegalnym hazardem internetowym.

Chociaż zakłady internetowe nie są już nielegalne w wielu jurysdykcjach, zakaz pozostaje w księgach, a niektóre banki odmawiają przetwarzania jakichkolwiek transakcji hazardowych online. Witryny bukmacherskie nie są za to winne, więc najlepiej jest wcześniej przeprowadzić małe rozeznanie.

Limity depozytów mogą się różnić w przypadku witryn bukmacherskich, ale zwykle wynoszą one maksymalnie 5000 $ i minimum 10 do 50 $.

Jeśli chodzi o opłaty, niektóre banki w sieci Mastercard mogą pobierać niskie lub zerowe opłaty. Trochę bukmacherzy online traktuj kaucję jako zaliczkę gotówkową i żądaj w związku z tym wyższych opłat. Strony bukmacherskie mogą również pobierać opłaty po swojej stronie.

Jak dokonać wpłaty kartą Mastercard
Jak dokonać wypłaty z Mastercard

Jak dokonać wypłaty z Mastercard

Podczas gdy większość witryn bukmacherskich pozwala graczom wpłacać środki za pomocą karty Mastercard, niektóre mogą nie zezwalać im na wypłatę tą samą metodą (lub inną kartą debetową lub kredytową, jeśli o to chodzi). Oznacza to, że obstawiający zazwyczaj będą musieli znaleźć alternatywę, gdy chcą dokonać wypłaty. Najłatwiejszą opcją jest skorzystanie z e-portfeli, takich jak Skrill czy Neteller.

Obstawiający mogą również zdecydować się na wypłatę swoich środków za pomocą przelewów bankowych. Jednak wypłaty za pomocą przelewów bankowych zwykle trwają od dwóch do pięciu dni roboczych, co może być dłuższe, jeśli po drodze są święta, weekendy lub prace konserwacyjne. Wypłaty dokonywane za pomocą e-portfeli mogą być szybsze, ale nie zawsze tak jest.

Po prostu przejdź do preferowanej witryny bukmacherskiej i przejdź przez standardową procedurę wypłaty. Następnie wybierz żądaną metodę płatności. Przekieruje to obstawiających do następnego etapu, w którym obstawiający określą kwotę, którą chcą wypłacić. Pozostaje tylko potwierdzić i autoryzować transakcję po podaniu wszystkich niezbędnych informacji.

Jeśli chodzi o opłaty za wypłatę, niektóre banki stowarzyszone z Mastercard mogą nakładać minimalne lub żadne opłaty. Strony bukmacherskie mogą pobierać opłaty po ich zakończeniu, a także opłaty za e-portfele. Są to jednak zazwyczaj tylko grosze do dolara, więc nie zaszkodzi to funduszom tak bardzo, jak się myśli.

Jeśli obstawiający nadal martwią się o opłaty, Mastercard nadal może kwalifikować obstawiających do bonusy za pierwszy zakład w serwisach bukmacherskich, więc potraktuj to jako rekompensatę dla swoich środków.

Jak dokonać wypłaty z Mastercard
Bezpieczeństwo i ochrona w Mastercard

Bezpieczeństwo i ochrona w Mastercard

Mastercard to jedna z największych i najbardziej zaufanych usług płatniczych na rynku, dzięki czemu transakcje i dane osobowe gracza są bezpieczne. 


To, jak Mastercard działa w porównaniu z konkurentami, polega na tym, że firma twierdzi, że jej systemy są bezpieczniejsze niż jakiekolwiek inne usługi płatnicze. Korzystają z sieci brzegowej typu peer-to-peer, która kieruje ruch do wielu punktów końcowych.

Istnieje również Mastercard Secure Code, który stanowi dodatkową warstwę bezpieczeństwa. Pomaga potwierdzić tożsamość gracza za pomocą jednorazowego kodu dostępu (OTP) wysłanego SMS-em na zarejestrowany numer telefonu w witrynie bukmacherskiej.

Kolejną świetną rzeczą jest to, że instytucja finansowa, która wydaje graczom karty Mastercard, nie pociągnie ich do odpowiedzialności za żadne nieautoryzowane transakcje. Mastercard zapewnia ochronę przed odpowiedzialnością przy transakcjach dokonanych w dowolnym miejscu.

Obstawiający muszą wnieść swój wkład w zapewnienie bezpieczeństwa swojej karty Mastercard. Aby to zrobić, muszą:

  • Podejmij rozsądne środki ostrożności, aby zapobiec zgubieniu lub kradzieży karty.
  • Gdy Twoja karta zostanie zgubiona, skradziona lub użyta bez Twojej zgody, natychmiast powiadom swój bank.
  • Utrzymuj dobrą opinię ze swoim kontem Mastercard.
  • Dowiedz się, jakie inne zabezpieczenia posiada Twój bank, aby chronić Cię przed nieuczciwymi transakcjami, rozmawiając z nimi.
Bezpieczeństwo i ochrona w Mastercard
Opcje obsługi klienta Mastercard

Opcje obsługi klienta Mastercard

Mastercard to jedna z wiodących usług płatniczych na świecie. Ci, którzy go mają, używają go do wielu codziennych potrzeb, takich jak narzędzia, niezbędne artykuły, zakupy i wiele innych. Kiedy używasz czegoś tak często, pojawiają się pewne problemy lub obawy.

Jeśli obstawiający mają jakieś problemy lub pytania, istnieje wiele sposobów skontaktowania się z Mastercard. Należy jednak pamiętać, że Mastercard w rzeczywistości nie wydaje kart debetowych ani kredytowych – robią to instytucje finansowe. Gracze mogą najpierw skontaktować się ze swoim bankiem.

  • W przypadku pierwszej trasy gracze mogą udać się na oficjalną stronę Mastercard pod adresem mastercard.com. Znajdź stronę pomocy i znajdź często zadawane pytania. Listy te są zazwyczaj wyczerpujące i mogą zawierać rozwiązanie problemu obstawiającego.
  • Po drugie, możesz pobrać plik PDF z Globalnymi Kontaktami Mastercard, zawierający listę numerów kontaktowych dla każdej gorącej linii Mastercard. Każdy kraj lub obszar ma swój własny, więc nie zaszkodzi sprawdzić tę główną listę.

Gracze mogą również korzystać z mediów społecznościowych, aby dotrzeć do Mastercard, takich jak Facebook i Twitter. Firmy dostrzegają moc tych dwóch witryn w komunikowaniu się z bazą klientów i często odpowiadają na zawarte tam czaty, wzmianki lub komentarze.

Opcje obsługi klienta Mastercard
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Top 3 bonusy powitalne zakładów sportowych za płatności kartą Visa/Mastercard
2023-08-02

Top 3 bonusy powitalne zakładów sportowych za płatności kartą Visa/Mastercard

Szukając bukmachera, do którego można dołączyć, należy wziąć pod uwagę dostępne opcje płatności i oferty powitalne. Na szczęście większość bukmacherów oferuje płatności kartami debetowymi/kredytowymi za pośrednictwem kart Mastercard lub Visa. Co więcej, otrzymasz bonus bukmacherski po zdeponowaniu środków i, w niektórych przypadkach, postawieniu pierwszego rzeczywistego zakładu pieniężnego.