Najlepsi bukmacherzy 10 PayPal od 2024

Istniejący od ponad 20 lat Paypal jest jedną z - jeśli nie najpopularniejszą metodą płatności dla ludzi na całym świecie. Ten elektroniczny system finansowy jest prostym i łatwym w użyciu rozwiązaniem dla każdego, kto chce w bezpieczny i bezpieczny sposób wpłacać, wypłacać i przelewać pieniądze online. Obecnie ponad 30 milionów handlowców korzysta z systemu PayPal, a wielu z nich to witryny bukmacherskie. Ta opcja płatności jest łatwa w użyciu, bezpieczna, a większość kasyn i witryn z zakładami sportowymi online oferuje PayPal jako metodę wpłat i wypłat.

Najlepsi bukmacherzy 10 PayPal od 2024
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
Najlepsze strony bukmacherskie z PayPal

Najlepsze strony bukmacherskie z PayPal

System PayPal, wprowadzony na rynek w 1998 roku, jest obecnie prawdopodobnie najbardziej zaufanym e-portfelem. Ma reputację oferującą bezpieczne transakcje z natychmiastowymi wpłatami i wypłatami. Nic dziwnego, że PayPal jest obecnie ostoją we wszystkich najlepszych witrynach bukmacherskich. Wszystko, czego potrzebuje gracz, to konto e-mail, aby rozpocząć transakcje w systemie PayPal. Tak więc ta strona zawiera listę wszystkich najlepszych witryn bukmacherskich PayPal i kilka rzeczy, które należy wiedzieć przed skorzystaniem z tej metody bankowej.

Najlepsze strony bukmacherskie z PayPal
Jak dokonać wpłaty za pomocą PayPal

Jak dokonać wpłaty za pomocą PayPal

Zanim zanurzysz się głębiej, pamiętaj, że PayPal jest dostępny w 200+ krajów i obsługuje ponad 20 walut. Tak, właśnie tak popularny stał się PayPal wśród handlowców online, bukmacherów, kasyn online i tak dalej. Oprócz szerokiej akceptacji, dokonywanie wpłat PayPal jest dość szybkie i proste, jak zobaczysz poniżej.

Zacznij od znalezienia bukmachera, który akceptuje depozyty przez PayPal. W sieci są ich setki, a nawet tysiące. Następnie przejdź do utworzenia konta osobistego na PayPal.com przed wpłatą środków.

Obstawiający mogą to zrobić za pośrednictwem innego zweryfikowanego konta PayPal lub połączonego konta bankowego. Teraz udaj się do bukmachera i wybierz PayPal na stronie "Depozyt", aby przenieść środki. To jest takie proste! Podobnie jak większość opcji przelewów online, PayPal umożliwia swoim klientom dokonywanie transakcji na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem aplikacji PayPal. Aplikację można pobrać w Play Store na Androida i App Store na iPhone'a.

Alternatywnie, gracze korzystający z telefonów komórkowych mogą dokonywać transakcji w systemie PayPal, korzystając z wersji z natychmiastowym dostępem w przeglądarkach internetowych. Wystarczy wpisać adres PayPal, zalogować się na konto i dokonać wpłaty.

Opłaty i limity PayPal

Otwarcie konta PayPal jest całkowicie bezpłatne, ponieważ użytkownicy nie muszą płacić ani grosza, aby korzystać z usług. PayPal nie pobiera również żadnych opłat miesięcznych ani nie prosi o minimalne saldo. Aby było jeszcze lepiej, firma nie pobiera żadnych opłat za przelew pieniędzy z połączonego konta bankowego na PayPal.

Jak już zapewne wiesz, ten gigant bankowości internetowej ogranicza niezweryfikowane konta do zaledwie 500 miesięcznych transakcji. Ale po zweryfikowaniu tożsamości użytkownicy mogą wysłać maksymalnie 60 000 USD w ramach jednej transakcji.

Weryfikacja tożsamości jest powszechną praktyką wśród większości e-portfeli. Eliminuje to wszelkie zagrożenia bezpieczeństwa, dając użytkownikom wyższe limity wpłat/wypłat. W systemie PayPal wystarczy połączyć konto bankowe i przedstawić dowód adresu, aby to zrobić.Uwaga: Niektórzy bukmacherzy nie oferują bonusów przy wpłatach PayPal. Przeczytaj więc stronę z warunkami, aby znaleźć taką, która to robi.

Jak dokonać wpłaty za pomocą PayPal
Jak dokonać wypłaty przez PayPal

Jak dokonać wypłaty przez PayPal

Wypłacanie środków od bukmachera do PayPal jest szybkie i łatwe, podobnie jak przy dokonywaniu wpłat. Jeśli masz już połączone konto PayPal, przejdź do kasjera, wybierz PayPal i wprowadź kwotę wypłaty. Na koniec potwierdź transakcję. W większości przypadków wypłaty PayPal są niemal natychmiastowe, chociaż zależy to od bukmachera. Niektórzy bukmacherzy mogą poprosić o maksymalnie 2 dni robocze na przetworzenie wypłat PayPal.

Większość bukmacherów pobiera również od użytkowników pewien procent kwoty wypłaty w celu ułatwienia transakcji. Ale nie martw się, ponieważ stawka wynosi zwykle od 2% do 5%. Warto również powiedzieć, że prawie wszystkie najlepsze strony bukmacherskie wymagają od graczy weryfikacji kont zakładów przed wypłatą czegokolwiek.

Jak dokonać wypłaty przez PayPal
Bezpieczeństwo i ochrona w PayPal

Bezpieczeństwo i ochrona w PayPal

Czy wiesz, dlaczego PayPal jest jednym z? najbardziej zaufane metody płatności za zakłady tam? Cóż, platforma oferuje całodobową ochronę 24/7, aby zapobiegać oszustwom, eksploracji danych i phishingowi. Dzieje się tak, ponieważ każda transakcja PayPal jest ściśle chroniona szyfrowaniem SSL. Oznacza to, że nawet najbardziej zaawansowani oszuści internetowi nie mogą włamać się do Twoich danych finansowych w systemie PayPal.

Oprócz oferowania najwyższej jakości ochrony finansowej firma PayPal ma licencję na świadczenie usług finansowych przez osoby prawne. Na przykład firma ma licencję na działanie w prawie wszystkich stanach USA.

Na przykład PayPal jest licencjonowany przez Alabama Securities Commission w Alabamie, podczas gdy nowojorski Departament Usług Finansowych zatwierdza system PayPal w Nowym Jorku. Na arenie międzynarodowej PayPal jest licencjonowany w ponad 200 krajach.

Chociaż bankowość w systemie PayPal jest ogólnie bezpieczna, nie traktuj jej jak konta bankowego, aby zaoszczędzić pieniądze. Zamiast tego umowa użytkownika PayPal wyraźnie stwierdza, że platforma jest przeznaczona wyłącznie do przelewów pieniężnych. Na przykład w Stanach Zjednoczonych transakcje PayPal nie są objęte ubezpieczeniem FDIC. Teraz oznacza to, że Twoje pieniądze mogą pójść na marne, jeśli niefortunny wypadek stanie się z PayPal. Dlatego zawsze wypłacaj wszystkie wygrane w zakładach sportowych, gdy tylko wpłyną.

Bezpieczeństwo i ochrona w PayPal
Opcje obsługi klienta PayPal

Opcje obsługi klienta PayPal

Kolejny powód, dla którego PayPal jest powszechny wśród najlepsze strony bukmacherskie jest jej system wsparcia jakości. Gracze mogą skontaktować się z PayPal w celu uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wysyłania i odbierania pieniędzy.

Zespół pomocy jest dostępny przez telefon, e-mail lub czat. Należy również pamiętać, że bezpośrednie połączenie z numerem PayPal może wiązać się z niewielką opłatą, w zależności od dostawcy usług komórkowych.

Ale szczerze mówiąc, system wsparcia PayPal nie był najlepszy do niedawna. W 2003 roku firma musiała zostać pozwana tylko po to, aby wystawić bezpłatny numer. Ale na ich obronę numer był dostępny, po prostu był ukryty głęboko w witrynie. Nawet dzisiaj większość użytkowników PayPal wciąż ma problemy z uzyskaniem numeru obsługi klienta.

Z tego powodu PayPal zdecydowanie zaleca swoim użytkownikom kontaktowanie się z nimi za pośrednictwem poczty e-mail. Ale nawet wtedy odpowiedzi e-mailowe mogą zająć do 24 godzin w typowy dzień roboczy. Może to być frustrujące, zwłaszcza jeśli szukasz odwrotu. Alternatywnie gracze mogą uzyskać wsparcie za pośrednictwem funkcji wiadomości, która oferuje niespersonalizowane odpowiedzi. Jeśli to Cię nie satysfakcjonuje, bot przekaże Twoje zapytanie do agenta PayPal, który zazwyczaj odpowiada w ciągu godziny.

Poniżej znajdują się kontakty do obsługi PayPal:

  • Telefon: 1-402-517-4519 (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:30)
  • E-mail: service@paypal.com (do 24 godzin)
  • Wiadomości: około 1 godziny
  • Media społecznościowe: @AskPayPal (Twitter) i PayPal (Facebook)
Opcje obsługi klienta PayPal
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Top 3 bonusy powitalne zakładów sportowych za płatności kartą Visa/Mastercard
2023-08-02

Top 3 bonusy powitalne zakładów sportowych za płatności kartą Visa/Mastercard

Szukając bukmachera, do którego można dołączyć, należy wziąć pod uwagę dostępne opcje płatności i oferty powitalne. Na szczęście większość bukmacherów oferuje płatności kartami debetowymi/kredytowymi za pośrednictwem kart Mastercard lub Visa. Co więcej, otrzymasz bonus bukmacherski po zdeponowaniu środków i, w niektórych przypadkach, postawieniu pierwszego rzeczywistego zakładu pieniężnego.