Wszystko o zakładach Surfing

Ze wszystkich nowoczesnych sportów wodnych surfing jest prawdopodobnie najbardziej płodny. Niektórzy eksperci uważają, że jego korzenie sięgają ponad pięć tysięcy lat temu. Osoba używa deski do pływania na fali, gdy przenosi ją na brzeg. Poruszając się, surfer może wykonać szereg imponujących trików.

Bodyboarding to wariant surfingu, w którym sportowiec leży na desce zamiast na niej stać. W społeczności internetowej zakładów sportowych surfowanie jest uważane za stosunkowo niszowe. Jednak zaskakująca liczba witryn zawiera rynki dla tego sportu.

Wszystko o zakładach Surfing
Flag

Najlepsi bukmacherzy Surfing

pl Country FlagCheckmark

22BET

pl Country FlagCheckmark
Premia SurfingDo 300$
Pokaż mniejPokaż więcej
Graj teraz
 • Duży wybór gier
Pokaż mniej
Pokaż więcej
 • Duży wybór gier

22Bet to stosunkowo nowy dodatek do europejskiego rynku gier. Od 2018 roku dostawca gier hazardowych znacznie się rozwinął, docierając do wielu różnych rynków na całym świecie i poszerzając bazę klientów. Firma opiera się na zakładach sportowych, ale oferuje również wiele innych produktów. Gracze mogą łączyć się z grami kasynowymi online, takimi jak automaty i stoły, oprócz obstawiania zakładów sportowych.

Premia Surfing100% do 100€
Pokaż mniejPokaż więcej
 • Zaufany od 1997 Legendarny bukmacher
Pokaż mniej
Pokaż więcej
 • Zaufany od 1997 Legendarny bukmacher

Od debiutu w Europie Unibet jest znaną marką w zakłady sportowe. Unibet rozszerzył się na Stany Zjednoczone po zniesieniu PASPA. Obecnie dostępny w czterech stanach USA (New Jersey, Pensylwania, Wirginia i Indiana), Unibet zamierza rozszerzyć działalność na kolejne stany w 2022 roku. Obecnie jest dostępny w czterech stanach USA.

Premia Surfing100% do 100 € + 150 darmowych spinów
Pokaż mniejPokaż więcej
 • Ogromna różnorodność gier
 • Hojne premie
 • Dobra obsługa klienta
Pokaż mniej
Pokaż więcej
 • Ogromna różnorodność gier
 • Hojne premie
 • Dobra obsługa klienta

Biorąc pod uwagę, że Betwinner właśnie otworzył działalność w 2018 roku, szybki rozwój firmy jest raczej zdumiewający. Nawet jeśli nie należą jeszcze do czołówki bukmacherów na rynku, szybko rozwijają się w tym kierunku.

Premia Surfing100% do 100 €
Pokaż mniejPokaż więcej
 • Wysoki zakres krajów
 • Świetny wybór sportu
Pokaż mniej
Pokaż więcej
 • Wysoki zakres krajów
 • Świetny wybór sportu

Bukmacher internetowy Helabet wystartował jako strona bukmacherska w 2015 roku. Sama firma została założona już w 2003 roku. Zakłady bukmacherskie online Helabet skierowane są głównie na rynek afrykański. W rzeczywistości jest to najpopularniejsza strona zakładów sportowych w Kenii. W ostatnich latach zakłady online Helabet dotarły również do graczy w Wielkiej Brytanii. Firma przyjmuje graczy od wielu różne kraje a strona główna jest dostępna w 43 językach. Należą do nich angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, turecki i hiszpański.

Premia Surfing100% powitalny bonus sportowy
Pokaż mniejPokaż więcej
 • Czat na żywo jest otwarty 24/7
 • Wiele różnych promocji
 • Mobilna aplikacja
Pokaż mniej
Pokaż więcej
 • Czat na żywo jest otwarty 24/7
 • Wiele różnych promocji
 • Mobilna aplikacja

Roku to zaufany dostawca zakładów sportowych oferujący przyjazną dla użytkownika platformę z obszernym wyborem sportów i opcji zakładów. Koncentrując się na innowacjach i zadowoleniu klientów, Roku stało się dobrze znaną marką w świecie zakładów sportowych, zapewniając graczom bezpieczne środowisko do obstawiania.

Wszystko, co musisz wiedzieć o zakładach surfingowych

Wszystko, co musisz wiedzieć o zakładach surfingowych

Minęło sporo czasu, zanim surfowanie zostało uznane za legalny sport. W rzeczywistości zadebiutował na olimpiadzie dopiero w 2020 roku. Współcześni gracze przyjęli go z kilku powodów. Podczas dużych zawodów często stosuje się czteroosobowe struktury kwalifikacyjne. Oznacza to, że w dowolnym momencie turnieju gracz będzie miał do wyboru czterech potencjalnych zwycięzców. W rezultacie surfowanie jest atrakcyjne dla tych, którzy szukają zakładów z przyzwoitą szansą na wypłatę.

Po zakończeniu sesji kwalifikacyjnej, dwóch najlepszych surferów zmierzy się ze sobą. Kiedy to nastąpi, gracz ma mniej więcej 50/50 szans na poparcie zwycięzcy. Ponieważ każda sesja trwa zwykle około 20 minut, możliwe jest postawienie dużej liczby zakładów surfowania w ciągu jednego dnia.

Ludzie również lubią surfować ze względu na swój spektakl. Fascynujące jest obserwowanie utalentowanych sportowców na ogromnych, potencjalnie niebezpiecznych falach. Wreszcie, wielu graczy będzie zaznajomionych z nowoczesną kulturą surfowania. Od lat pięćdziesiątych ma znaczący wpływ na modę, muzykę i sztukę. Fani tego stylu życia prawdopodobnie wybiorą surfing jako swoje preferowany sport postawić zakłady.

Wszystko, co musisz wiedzieć o zakładach surfingowych
O grze: surfowanie

O grze: surfowanie

Aby obstawiać skutecznie, osoba musi zrozumieć ogólną strukturę turnieju surfingowego. Każdy jeździec ma swoją kolej, aby zaprezentować swoje talenty. Większość zawodów nie pozwala na jazdę na fali więcej niż jednemu surferowi w tym samym czasie.

Zwykle pierwszeństwo ma osoba znajdująca się najbliżej szczytu. Kary i obniżki punktów są naliczane, jeśli internauta przeszkadza osobie, która ma ten przywilej. Hazardziści muszą przygotować się na taką ewentualność, zanim zdecydują się, którego surfera poprzeć.

Punktacja jest przyznawana przez panel sędziowski. Analizują osiągi każdego jeźdźca podczas przechodzenia od fali do fali. Standardowe turnieje surfingowe posiadają system punktów od jednego do 10. Nierzadko zdarza się, że dodawane są dwa miejsca po przecinku. W ten sposób analiza może być bardzo precyzyjna. Remisy praktycznie nigdy się nie zdarzają.

Punktacja opiera się na manewrach wykonywanych przez surfera, przy czym najtrudniejsze z nich są punktowane najwyżej. Pod uwagę będzie brana również forma, szybkość i siła każdego ruchu. Dobrym pomysłem dla graczy jest poznanie tych technik, które pomogą im w wyborze zakładów.

O grze: surfowanie
Czy zakłady surfowania online są legalne?

Czy zakłady surfowania online są legalne?

Rozważając zakłady sportowe, gracz musi pamiętać o dwóch rzeczach. Pierwszym z nich jest to, czy obstawianie określonego sportu jest legalne. Druga jest bardziej wszechogarniająca i bezpośrednia; czy obywatele tego kraju mogą legalnie uprawiać zakłady sportowe.

Jeśli chodzi o tę drugą kwestię, jeśli rząd danego kraju zakazuje zakładów sportowych, to jednostka niewiele może zrobić. Muszą przestrzegać zasad i powstrzymywać się od dostępu do tego typu platform.

Jest to jednak inna historia dla osób, które mają szczęście mieszkać w krajach, w których obowiązują liberalne przepisy dotyczące hazardu. Jeśli dozwolone są zakłady sportowe, wątpliwe jest, aby surfowanie było wyróżniane konkretnymi zakazami. W rzeczywistości branża dopiero niedawno przyjęła surfowanie. Nie przyciąga takiej uwagi, jak bardziej popularne opcje. Dlatego, mimo że surfowanie po zakładach online jest często legalne, gracz może nadal mieć trudności z szukaniem stron bukmacherskich z otwartymi rynkami surfowania.

Czy zakłady surfowania online są legalne?
Najlepsze zakłady surfingowe

Najlepsze zakłady surfingowe

Dzisiejsi hazardziści są w godnej pozazdroszczenia sytuacji, ponieważ zakłady surfingowe nigdy nie były bardziej popularne. Jeszcze kilka lat temu rzadko zdarzało się na stronach internetowych prezentować ten sport. Teraz jest to inna historia, ponieważ została opisana w Igrzyska Olimpijskie. Tego typu zakłady są najbardziej popularne w obszarach, w których rozprzestrzeniła się kultura surfingu. Należą do nich regiony przybrzeżne, takie jak Hawaje i niektóre części Australii.

Jeśli ktoś chce cieszyć się najlepszymi doświadczeniami w zakładach podczas surfowania online, należy pamiętać o kilku czynnikach. W przeciwieństwie do ringu bokserskiego środowisko surfowania jest bardzo nieprzewidywalne. Nie można nim sterować w taki sam sposób, jak halowe obiekty sportowe. Pływy i warunki pogodowe mogą dać bardziej doświadczonym surferom znaczną przewagę. Niektóre deski są przeznaczone do określonych manewrów. Hazardziści mogą wybrać swojego surfera na podstawie tego, kto ma tablicę, która najlepiej sprawdza się w przypadku ruchów o najwyższej liczbie punktów.

Najlepsze zakłady surfingowe
Zrozumienie kursów zakładów surfingowych

Zrozumienie kursów zakładów surfingowych

Surfowanie jest nieco podobne do wyścigi konne w tym, że kursy na zakłady sportowe dla obu zmienią się w miarę zbliżania się wydarzenia. Z tego powodu niektórzy gracze wolą stawiać zakłady wcześniej. W ten sposób mogą skorzystać z najbardziej lukratywnych kursów.

Obecnie więksi bukmacherzy skupiają się tylko na najważniejszych zawodach w surfingu. Rzadko zdarza się, aby w turniejach na małą skalę dawali jakiekolwiek szanse. Może się to jednak zmienić w najbliższej przyszłości, jeśli sport nadal będzie przyciągał uwagę mediów.

Turnieje surfingowe są zaprojektowane tak, aby rywalizować ze sobą na równych zasadach. W konsekwencji każdy surfer będzie miał podobne szanse jak jego rywale. Jeśli hazardzistów zniechęca ten fakt, mogą być uspokojeni wiedząc, że niewielka liczba uczestników pomaga zwiększyć ich szanse na wybór zwycięskiego kandydata.

Zrozumienie kursów zakładów surfingowych
Jak obstawiasz surfowanie?

Jak obstawiasz surfowanie?

Konkurencyjne surfowanie ma proste zasady. Wyniki są zwykle oparte na tym, jak imponujące są ruchy surfera. Zwycięzcą zostaje osoba z największą liczbą punktów. Jednak niektórzy gracze mogą nie wiedzieć, jak obstawiać takie wydarzenia sportowe. Najprostszą opcją jest wytypowanie zwycięzcy.

Niektóre witryny oferują opcje zakładów head-to-head. Biorą surferów o podobnych możliwościach i dają graczom możliwość wyboru tego, kogo uważają za najlepszy.

Zakłady head-to-head są powszechne podczas imprez surfingowych, które zawężają pole do ośmiu finalistów. Te zawody mają charakter turniejowy. Zakłady skoncentrowane tylko na dwóch sportowcach pomogą zwiększyć szanse gracza. Jednak wypłata może być czasami niższa. W przeciwieństwie do bardziej popularnych sportów, bukmacherzy rzadko oferują zakłady na surfing. Zamiast tego opcje są bardziej minimalistyczne i proste.

Jak obstawiasz surfowanie?
Największe wydarzenia związane z surfingiem

Największe wydarzenia związane z surfingiem

Wybrzeża Australia a Hawaje są co roku miejscem najbardziej znanych imprez surfingowych. Eddie Big Wave Invitational był określany jako Super Bowl surfingu. World Surf League jest kluczową organizacją tworzącą ważne wydarzenia w sporcie. Hazardziści powinni zwracać uwagę na dwa ze swoich obwodów; World Qualifying Series i World Championship Tour.

Wiele platform obstawiania oferuje rynki dla O'Neill World Cup of Surfing. Inne kluczowe zawody, które należy zaznaczyć w kalendarzu, to Pipeline Bodysurfing Classic, Quiksilver Big Wave Invitational i Quiksilver Pro France.

Największe wydarzenia związane z surfingiem
Surfowanie na zakłady yips

Surfowanie na zakłady yips

Jakość surfowania w grach hazardowych często zależy od tego, z której strony bukmachera sportowego osoba zdecyduje się korzystać. Istotne jest, aby wybrać tylko platformę bukmacherską, która oferuje doskonałe kursy i wysokie wypłaty. Strona musi również wyświetlać mnóstwo informacji o turnieju i rywalizujących w nim surferach.

Najlepsi bukmacherzy surfingowi oferują opcje zakładów na żywo, dzięki czemu użytkownik może przewidzieć, gdy konkurencja jest w grze. Doświadczeni gracze wybierają platformy, które przesyłają strumieniowo akcję surfowania.

Gracze, którzy po raz pierwszy wypróbowują zakłady surfingowe, powinni skupić się na więcej popularne konkursy. Dzieje się tak, ponieważ znacznie łatwiej jest zbadać pochodzenie i mocne strony surferów. W wyniku tego zmniejszają się szanse popełnienia błędu podczas obstawiania.

Internet to najlepszy przyjaciel miłośnika surfingu. Najbardziej znani sportowcy będą mieli wiele filmów ze swoich poprzednich występów dostępnych online. Doświadczeni gracze będą chcieli je obserwować, aby lepiej zrozumieć formę wybranego przez siebie surfera. Należy również zauważyć, że warunki wodne będą odgrywać dużą rolę w zwiększaniu lub zmniejszaniu szans poszczególnych surferów na lepsze wyniki niż ich rywale.

Surfowanie na zakłady yips
Odpowiedzialny hazard

Odpowiedzialny hazard

Zakłady sportowe to przyjemny sposób na zabicie czasu. Są jednak ludzie, którzy starają się przestać stawiać zakłady, kiedy muszą. The najlepsze strony bukmacherów online będą dysponować systemami pomagającymi tym osobom. Na przykład bukmacher może być zarejestrowany w sieci, która identyfikuje użytkowników, którzy chcą ograniczyć swój czas gry. Może to obejmować całkowite zablokowanie ich lub kontrolowanie ich depozytów.

W ostatnich latach samowykluczenie stało się ważnym aspektem odpowiedzialnego hazardu. Podczas gdy wielu graczy jest w stanie przestać obstawiać, gdy osiągną swój limit bankrolla, nie jest to takie łatwe dla tych, którzy mają problemy z kompulsją. Każdy, kto martwi się o swoje nawyki dotyczące zakładów, może skorzystać z usługi samowykluczenia.

Nie każdy chce na stałe zaprzestać zakładów sportowych. Zamiast tego mogą chcieć zrobić sobie wcześniej ustaloną przerwę. Dokładny harmonogram okresu wykluczenia może wynosić od dni do miesięcy.

Nigdy nie jest dobrym pomysłem, aby ludzie grali z większą ilością pieniędzy, niż mogą sobie pozwolić na utratę. Jednym z najłatwiejszych sposobów na odpowiedzialne obstawianie jest ustalenie tego limitu i nigdy go nie przekraczanie. Nie wszystkie sesje zakładów sportowych dadzą wygraną. Często najlepiej jest po prostu odejść i zaakceptować stratę.

Odpowiedzialny hazard

Nie przegap tych ofert bonusowych

22BET
22BET
300 zł
Metody wpłat
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Odbierz bonus22BET recenzja
Close