Trotting zakłady

Kłus jest formą wyścigów konnych, w której konie kłusują lub chodzą, a nie galopują. Sport ten jest popularny w wielu częściach świata, w tym w Europie, Ameryce Północnej, Kanadzie i Australii. Jedną z wielkich zalet kłusaków jest to, że oferuje doskonałe możliwości obstawiania.

Istnieje wiele witryn z zakładami sportowymi online, które oferują zakłady na kłusowniki i jest to świetny sposób na dodanie emocji do wyścigu. W tym artykule omawiamy obstawianie zakładów kłusem, aby gracze wiedzieli, czego się spodziewać, gdy postawią zakład.

Trotting zakłady
Najlepsze zakłady na kłusakiTypy zakładów kłusakówKursy na zakłady kłusaków
Najlepsze zakłady na kłusaki

Najlepsze zakłady na kłusaki

Zakłady na kłusaki to zakłady sportowe, które polegają na przewidywaniu wyników wyścigów kłusaków. Wyścigi może wygrać koń, który ukończy jako pierwszy lub zbierze najwięcej punktów podczas wyścigu. I chociaż zakłady na kłusowniki są tak proste jak ABC, nie wszyscy bukmacherzy oferują zakłady na kłusowniki. Cóż, sport już jest bardzo popularny w Europie i Stanach Zjednoczonych, ale obstawianie zakładów online to stosunkowo nowa nisza.

Jako sport, kłus istnieje od setek lat i jest obecnie popularnym sportem w wielu częściach świata, jak wspomniano powyżej. Jednak obstawianie kłusem to nowe przedsięwzięcie, które rozpoczęło się zaledwie kilka lat temu. Najstarsze strony z zakładami online, które oferują zakłady kłusaków, również mają kilkadziesiąt lat lub mniej. Tak więc zakłady kłusujące mogą nie twierdzić, że mają bogatą historię. Jednak nisza ma duży potencjał.

Jak stawiać na kłus?

Aby obstawiać zakłady kłusaków online, gracze mogą wykonać następujące kroki:

  • Załóż konto na stronie z zakładami kłusaków. Proces rejestracji powinien być szybki i łatwy.
  • Wpłać pieniądze na ich konto zakładów kłusaków. Można to zrobić za pomocą karty kredytowej, karty debetowej lub e-portfela.
  • Wybierz wyścig kłusaków, na który chcą postawić
  • Wybierz stawkę
  • Potwierdź zakład
Najlepsze zakłady na kłusaki
Typy zakładów kłusaków

Typy zakładów kłusaków

Zwykle są kilka rodzajów zakładów do wyboru, a gracze muszą zrozumieć każdy zakład, aby wiedzieć, gdzie umieścić swoje pieniądze. Chociaż każdy bukmacher może mieć własne rynki zakładów, istnieją rynki zakładów, które wydają się być wspólne dla większości bukmacherów i obejmują one:

Całkowita wygrana

To jest prosty zakład, w którym kłus wygra wyścig. Jest to najczęstszy typ zakładów w zakładach kłusaków.

Pozycja końcowa

Jest to zakład, na który kłusak skończy jako pierwszy, drugi, trzeci lub czwarty.

Jeden na jednego

W tym zakładzie gracze stawiają przeciwko sobie dwóch kłusujących rywali i przewidują, który z nich pokona drugiego. Zakład jest wygrany nawet wtedy, gdy koń, który pokona drugiego, nie wystartuje jako pierwszy w wyścigu.

Każdy sposób

Jest to przydatny zakład, o którym warto wspomnieć. Jest to zakład, w którym kłus wygra wyścig lub zakończy na czwartym miejscu i dalej.

Typy zakładów kłusaków
Kursy na zakłady kłusaków

Kursy na zakłady kłusaków

kłus kursy bukmacherskie różnią się w zależności od rasy i bukmachera. Ogólnie jednak kursy na zakłady kłusaków są nieco wyższe niż w przypadku wyścigów galopujących. Dzieje się tak, ponieważ kłus jest trudniejszą dyscypliną i istnieje większa szansa, że coś pójdzie nie tak.

Czasami wyścigi kłusaków są nawet martwe, co jest oczywiście remisem. Jednak wszystkie kursy są ustawione tak, aby bukmacherzy mieli przewagę, więc zawsze dobrze jest rozejrzeć się za kursami zakładów i typami zakładów sportowych przed postawieniem zakładu.

Co wpływa na kursy kłusaków?

Kilka czynników może wpływać na kursy zakładów kłusaków. Niektóre z najważniejszych to:

  • Forma konia: Jest to prawdopodobnie najważniejszy czynnik, ponieważ pokazuje, jak dobrze koń radzi sobie w ostatnim czasie.
  • Waga dżokeja: To wpływa na prędkość konia.
  • Forma dżokeja: Jeśli dżokej był ostatnio w najlepszej formie, wpłynie to na kursy zakładów kłusaków.
  • Warunki na torze: Jeśli tor jest mokry lub oblodzony, wpłynie to na prędkość koni.
Kursy na zakłady kłusaków