Trotting

Kłus jest formą wyścigów konnych, w której konie kłusują lub chodzą, a nie galopują. Sport ten jest popularny w wielu częściach świata, w tym w Europie, Ameryce Północnej, Kanadzie i Australii. Jedną z wielkich zalet kłusaków jest to, że oferuje doskonałe możliwości obstawiania.

Istnieje wiele witryn z zakładami sportowymi online, które oferują zakłady na kłusowniki i jest to świetny sposób na dodanie emocji do wyścigu. W tym artykule omawiamy obstawianie zakładów kłusem, aby gracze wiedzieli, czego się spodziewać, gdy postawią zakład.

Trotting
Najlepsze strony z zakładami kłusakówJak obstawiać kłusyRodzaje zakładów kłusakówZrozumienie kursów zakładów kłusakówCo wpływa na kursy kłusaków?
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Najlepsze strony z zakładami kłusaków

Najlepsze strony z zakładami kłusaków

Zakłady kłusakowe to zakłady sportowe, które polegają na przewidywaniu wyników wyścigów kłusaków. Wyścigi może wygrać koń, który ukończy jako pierwszy lub zgromadzi najwięcej punktów podczas wyścigu. I chociaż zakłady na kłusowniki są tak proste jak ABC, nie wszyscy bukmacherzy oferują zakłady na kłusowniki. Cóż, sport już jest bardzo popularny w Europie i Stanach Zjednoczonych, ale obstawianie zakładów online to stosunkowo nowa nisza.

Jako sport, kłus istnieje od setek lat i jest obecnie popularnym sportem w wielu częściach świata, jak wspomniano powyżej. Jednak obstawianie kłusaków to nowe przedsięwzięcie, które rozpoczęło się zaledwie kilka lat temu. Najstarsze strony z zakładami online, które oferują zakłady kłusaków, również mają kilkadziesiąt lat lub mniej. Tak więc zakłady kłusaków mogą nie twierdzić, że mają bogatą historię. Jednak nisza ma duży potencjał.

Najlepsze strony z zakładami kłusaków
Jak obstawiać kłusy

Jak obstawiać kłusy

Aby postawić zakłady kłusaków online, gracze mogą wykonać następujące kroki:

  • Załóż konto na stronie z zakładami kłusaków. Proces rejestracji powinien być szybki i łatwy.
  • Wpłać pieniądze na ich konto zakładów kłusaków. Można to zrobić za pomocą karty kredytowej, karty debetowej lub e-portfela.
  • Wybierz wyścig kłusaków, na który chcą postawić
  • Wybierz stawkę
  • Potwierdź zakład
Jak obstawiać kłusy
Rodzaje zakładów kłusaków

Rodzaje zakładów kłusaków

Zwykle są kilka rodzajów zakładów do wyboru, a gracze muszą rozumieć każdy zakład, aby wiedzieć, gdzie umieścić swoje pieniądze. Chociaż każdy bukmacher może mieć własne rynki zakładów, istnieją rynki zakładów, które wydają się być wspólne dla większości bukmacherów i obejmują one:

Całkowita wygrana

Jest to prosty zakład, na który kłus wygra wyścig. Jest to najczęstszy rodzaj zakładów w zakładach kłusaków.

Pozycja końcowa

Jest to zakład, na który kłusak zakończy jako pierwszy, drugi, trzeci lub czwarty.

Jeden na jednego

W tym zakładzie gracze stawiają przeciwko sobie dwóch kłusujących rywali i przewidują, który z nich pokona drugiego. Zakład jest wygrany nawet wtedy, gdy koń, który pokona drugiego, nie wystartuje jako pierwszy w wyścigu.

Każdy sposób

Jest to przydatny zakład, o którym warto wspomnieć. Jest to zakład, w którym kłus wygra wyścig lub zakończy na czwartym miejscu i dalej.

Rodzaje zakładów kłusaków
Zrozumienie kursów zakładów kłusaków

Zrozumienie kursów zakładów kłusaków

kłus kursy bukmacherskie różnią się w zależności od rasy i bukmachera. Ogólnie jednak kursy na zakłady kłusaków są nieco wyższe niż w przypadku wyścigów galopujących. Dzieje się tak, ponieważ kłus jest trudniejszą dyscypliną i istnieje większa szansa, że coś pójdzie nie tak.

Czasami wyścigi kłusaków są nawet martwe, co jest oczywiście remisem. Jednak wszystkie kursy są ustawione tak, aby bukmacherzy mieli przewagę, więc zawsze dobrze jest rozejrzeć się za kursami zakładów i typami zakładów sportowych przed postawieniem zakładu.

Zrozumienie kursów zakładów kłusaków
Co wpływa na kursy kłusaków?

Co wpływa na kursy kłusaków?

Kilka czynników może wpływać na kursy zakładów kłusaków. Niektóre z najważniejszych to:

  • Forma konia: Jest to prawdopodobnie najważniejszy czynnik, ponieważ pokazuje, jak dobrze koń radzi sobie w ostatnim czasie.
  • Waga dżokeja: To wpływa na prędkość konia.
  • Forma dżokeja: Jeśli dżokej był ostatnio w najwyższej formie, wpłynie to na kursy zakładów kłusaków.
  • Warunki na torze: Jeśli tor jest mokry lub oblodzony, wpłynie to na prędkość koni.
Co wpływa na kursy kłusaków?
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak