Wiadomości

October 5, 2022

22Bet wprowadza nowe typy zakładów

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

22Bet jest jedną z najpopularniejszych międzynarodowych platform bukmacherskich online, licencjonowanych na całym świecie w ponad 150 krajach. Jego popularność wynika z wielu atutów, w tym usług obsługi klienta premium, niezawodnych funkcji bezpieczeństwa, atrakcyjnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika, uniwersalnej kompatybilności, kuszących bonusów i szybkich wypłat. 

22Bet wprowadza nowe typy zakładów

Szczegółowy przegląd dostawcy zakładów, który podkreśla wszystkie jego funkcje, można znaleźć tutaj. 22Bet ostatnio poszła o krok dalej, aby pomóc zwiększyć popularność imperium hazardowego, zwiększając liczbę rodzajów zakładów, które oferują poza zakładami sportowymi online.

Według kierownictwa 22Bet, zwiększenie liczby rodzajów zakładów pomaga zapewnić wszystkim potencjalnym graczom dostęp do rodzaju zakładu, który jest im bardziej zaznajomiony lub który woli używać, w ten sposób zaspokajając potrzeby wszystkich. Głównym celem firmy jest oferowanie jak największej liczby rodzajów zakładów. Oferują setki rodzajów zakładów na praktycznie wszystko, co można przewidzieć. Niektóre z wprowadzonych niedawno nowych rodzajów zakładów zostały przedstawione poniżej.

Zakłady pogodowe

Gracze mogą teraz stawiać zakłady pieniężne na swoje prognozy dotyczące pogody w określone dni o określonych godzinach. 22Bet zawęził to do prognoz dotyczących odczytów temperatury na określonych lotniskach międzynarodowych. Gracz może więc postawić na zakres, w którym temperatura będzie na danym lotnisku w określonym czasie. Zakresy temperatur są z góry określone, a każdy ma inne szanse.

Ten typ zakładu zyskał już dużą popularność wśród nowych i doświadczonych graczy. Wynika to głównie z łatwości obstawiania zakładów na pogodę. Znalezienie informacji na temat prognoz pogody jest również stosunkowo łatwe. Jednak nie ma absolutnego sposobu, aby dowiedzieć się, jaka dokładna temperatura będzie w przyszłości na określonym lotnisku. Jedynym minusem jest to, że szanse na najbardziej prawdopodobne przewidywane temperatury są zwykle niskie.

Zakłady na nagrody

22Bet pozwala teraz graczom obstawiać różne programy nagród, w tym nagrody muzyczne, nagrody filmowe, nagrody Nobla, Oskary i wiele więcej. Istnieje kilka opcji zakładów dla tego typu zakładu. Gracze mogą obstawiać, kto zostanie nominowany, kategorie, do których zostaną nominowani, kto zdobędzie określone nagrody i tak dalej.

W większości zakładów na nagrody, przewidywania są zwykle prostsze, ponieważ prace, które mogli wykonać poszczególni nominowani, mogą być wybitne. Jednak zawsze nie ma gwarancji, kto wygra, zwłaszcza jeśli wyniki zależą od głosów publicznych. To sprawia, że zakłady z nagrodami należą do najbardziej ekscytujących typów oferowanych przez 22Bet. Zazwyczaj odbywają się niemal wszystkie najważniejsze ceremonie wręczania nagród na całym świecie.

Zakłady na programy telewizyjne

Jednym z najbardziej innowacyjnych i kontrowersyjnych rodzajów zakładów oferowanych przez 22Bet jest program telewizyjny. W tym celu gracze mogą obstawiać swoje przewidywania dotyczące tego, co wydarzy się w określonym programie telewizyjnym, gdy zostanie on wyemitowany po raz kolejny. Rynki zakładów są zazwyczaj różne w zależności od charakteru programu. Większość Zakłady na programy telewizyjne oferowane na 22Bet to te, które obejmują wyzwania i teleturnieje. Wynika to z faktu, że na wyniki takich działań nie mogą w żaden sposób wpływać, nawet producenci programów telewizyjnych, zapewniając, że zakłady są uczciwe dla wszystkich stron.

Zakłady polityczne

22Bet również wprowadzony obstawianie polityki, który stosunkowo szybko zyskuje na popularności. Obstawianie polityki jest stosunkowo łatwe. Gracze muszą jedynie przewidzieć polityka, który wygra wybory spośród tych oferowanych na rynkach zakładów. Rynki zakładów zawierają wyniki wyborów w kilku krajach w Ameryce i Europie.

Według firmy nie było problemu prawnego dotyczącego oferowania rynków zakładów w polityce. Jest to jednak sprzeczne z przewidywaniami wielu ekspertów. Nie publikują też statystyk dotyczących zakładów na politykę, aby nie pomylić ich z sondażami. Gracze, zwłaszcza nowicjusze, wolą obstawiać politykę, ponieważ mogą polegać na oficjalnych sondażach opinii, aby przewidywać, zamiast wykonywać całą pracę badawczą potrzebną do podejmowania świadomych decyzji.

Opinie graczy na temat nowych rodzajów zakładów

Użytkownicy 22Bet wywołali mieszane reakcje w związku z dodaniem wielu rodzajów zakładów do serwisu bukmacherskiego. Niektórzy użytkownicy byli niezadowoleni głównie dlatego, że liczne opcje sprawiają, że ustalenie, który zakład należy postawić, jest mylące i czasochłonne. 

Jednak większość użytkowników z zadowoleniem przyjęła dodatki, stwierdzając, że posiadanie większej liczby rodzajów zakładów zwiększa ich szanse na uzyskanie odpowiednich zakładów, które dobrze współpracują z ich strategiami. Dodatkowo, najbardziej godne zaufania strony z rankingami zakładów również w rankingu 22Bet wyżej ze względu na setki rodzajów zakładów, które teraz oferuje.

Bukmacherzy online 22Bet wykonali również świetną robotę z interfejsem użytkownika, aby zapewnić szybką i łatwą nawigację. Gracze mogą w ten sposób znaleźć żądane typy zakładów za pomocą zaledwie kilku kliknięć, niezależnie od tego, czy korzystają z komputera stacjonarnego, czy urządzenia mobilnego. Wszystkie kategorie są uporządkowane i dostępne bezpośrednio ze strony głównej. Różne źródła wskazują, że 22Bet wciąż pracuje nad dodaniem większej liczby rodzajów zakładów i rynków, jednocześnie rozszerzając działalność na więcej krajów.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Zanurz się w dreszczyk emocji: nadchodzące typy na stawki Doubledogdare Keenelanda
2024-04-18

Zanurz się w dreszczyk emocji: nadchodzące typy na stawki Doubledogdare Keenelanda

Wiadomości