Wszystko o Rugby Odds

Niewątpliwie każdy bukmacher internetowy, który dotrzymuje dziś kroku, ma bogatą ofertę meczów rugby i śledzi każdą wersję tego sportu, z których najpopularniejszą jest ta o nazwie Rugby Union.

W każdym przypadku, obstawianie rugby jest tym, co interesuje coraz więcej graczy, dlatego przedstawiamy szczegółowy przewodnik po tym, jak przewidzieć wynik tego ekscytującego sportu, wraz z przeglądem najlepszych dostępnych strategii i kursów.

Wszystko o Rugby Odds
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Wszystko o kursach rugby, liniach zakładów i spreadach

Wszystko o kursach rugby, liniach zakładów i spreadach

Rugby to sport, który pojawił się w XIX wieku, ale wielu nie wie, że faktycznie istniał podział między organizacjami parasolowymi tej gry, więc przez długi czas istniały dwie różne wersje, które zaczynały się od tych samych zasad, tylko odejść od jednego z nich na przestrzeni lat.

Związek Rugby

Mamy więc wersję Rugby Union, w której na boisku bierze udział 15 zawodników, z których skrzydłowi napastnicy mają największe szanse na zdobycie bramki. Mecz trwa 80 minut, a drużyna może zdobyć najwięcej punktów, jeśli zdobędzie „próbę”, czyli przekroczy linię końcową defensywnej połowy przeciwnika i poda piłkę.

Za ten ruch może otrzymać 5 punktów i 2 dodatkowe punkty, jeśli trafi rzut wolny i wyśle piłkę między widły bramki przeciwnika. Kolejne 3 punkty drużyna może zdobyć poprzez „dropgola”, czyli rzut z meczu, ale także z rzutu karnego, który oceniany jest za poważne naruszenie zasad gry.

Liga rugby

Inną wersją jest Rugby League, w której liczba graczy na boisku została zmniejszona do 13, a punktacja też jest inna. Za próbę zespół otrzymuje 4 punkty, z dodatkowymi 2 punktami, jeśli wykona rzut wolny. "Drop goal" daje tu tylko jeden punkt, a rzut karny daje 2 punkty.

Jest jeszcze jedna słynna wersja grana w Olimpiada, a to jest Rugby Sevens. Zasady są podobne do wersji Rugby Union, rozgrywane tylko na mniejszym boisku, tylko 10 minut na połowę, z siedmioma zawodnikami na boisku.

Wszystko o kursach rugby, liniach zakładów i spreadach
Jak obstawiać rugby?

Jak obstawiać rugby?

Jeśli zamierzasz postawić na rugby, musisz przede wszystkim zapoznać się z różnymi zasadami każdej wersji tej gry, a także z siłą drużyn, ponieważ kluby z tych samych miast nie są równie dobre w Unii i Lidze wersje, podczas gdy to samo dotyczy reprezentacje narodowe.

Z pewnością pomaga oglądanie jak największej liczby transmisji wideo z meczów za pomocą transmisji na żywo, dostępnej za darmo w wiodącym bukmacherze online rugby w Europie.

Tam zapoznasz się z regułami występującymi podczas meczów, po których znacznie łatwiej będzie obstawiać konkretne zakłady, związane z wydajnością zawodników, skutecznością każdej połowy, a także handicapem i łączną liczbą punktów.

Jak obstawiać rugby?
Wyjaśnienie linii zakładów rugby

Wyjaśnienie linii zakładów rugby

Linia pieniędzy do rugby

Jak w każdym innym sporcie z piłką, podstawowym zakładem jest odgadnięcie, kto wygra na boisku rugby. Ulubione mogą mieć niski poziom kursy bukmacherskie, który można zwiększyć o konkretne zakłady. Ale czasami są hojni. Pamiętaj, aby sprawdzić składy drużyn przed meczem, a także poprzednie mecze łeb w łeb przed zapłaceniem biletu, aby uniknąć niepożądanych niespodzianek.

Zwycięzcy turniejów rugby

Oprócz samych meczów zawsze możesz postawić na zwycięzcę ogólnej ligi, turnieju lub pucharu. Jest to zakład, który z reguły idzie z wysokimi kursami nawet na faworyta, zwłaszcza jeśli zapłacisz bilet na wczesnym etapie konkurencja.

Zanim jednak zdecydujesz się wytypować zwycięzcę, sprawdź najpierw formę każdej drużyny w meczach otwierających, ponieważ może się zdarzyć, że drużyna przyjdzie na turniej i nie pokaże, do czego ma obiektywne możliwości.

Jeśli postawisz na outsidera, który ma duże szanse na początku rozgrywek, pamiętaj o skorzystaniu z opcji „cash out”, aby zarobić pieniądze jeszcze przed meczem finałowym.

Wyjaśnienie linii zakładów rugby
Jak znaleźć najlepsze kursy na rugby

Jak znaleźć najlepsze kursy na rugby

Za każdym razem, gdy obstawiasz zakłady sportowe, kursy są zawsze ważnym czynnikiem. Jeśli więc chcesz postawić na rugby, sprawdź kursy dla tego sportu.

Rugby to sport, w którym można wypróbować wiele różnych strategii, ale najważniejsze jest, aby być poinformowanym o wszystkim, co dotyczy gra, na którą obstawiasz. Na szczęście jest wiele mediów, które szczegółowo śledzą rozgrywki rugby, więc nie ma problemu, aby dowiedzieć się, kto jest kontuzjowany iw jakim nastroju drużyny czekają na mecz.

Wszystko to ma wpływ na same kursy i linie danego meczu. Poważne zmiany składu lub kontuzje kluczowych graczy z pewnością wpłyną na szanse, nawet jeśli próbujesz postawić zakład na zwycięzcę turnieju.

Większość najlepszych bukmacherów internetowych oferuje kursy rugby więc ich porównanie i śledzenie kierunku zmian kursów z pewnością może być bardzo przydatne, gdy decydujesz się postawić zakład na określoną linię zakładów rugby.

Jak znaleźć najlepsze kursy na rugby
Najlepsze strony z zakładami online na kursy rugby

Najlepsze strony z zakładami online na kursy rugby

Zakłady bukmacherskie online na rugby stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, a codziennie otwieranych jest wiele nowych witryn bukmacherskich. Przy tak wielu opcjach może być dość trudno ocenić, który bukmacher oferuje najlepsze kursy i linie dla danego sportu.

W każdym razie, bukmacherzy online rugby, tacy jak 10Bet, BetVictor, 22bet, Betwinner, oferują różne ligi rozgrywane w obrębie ligi ze wszystkimi liniami niezbędnymi do wspaniałego doświadczenia w obstawianiu rugby.

Większość bukmacherów oferuje zakłady na żywo na meczach rugby, który jest idealny do tego sportu.

Kiedy oglądamy transmisję meczu, mamy możliwość dostosowania naszego wyboru i postawienia bardziej odpowiedniego zakładu. Ponadto, jeśli zakład, który postawiliśmy przed meczem, nie został zrealizowany, mamy możliwość postawienia kolejnego w trakcie walki i przynajmniej odzyskania wcześniej postawionych finansów.

W sportach takich jak rugby 15s i rugby sevens każda połowa trwa 40 minut, a drużyny mają mnóstwo okazji do powrotu. Jeśli na początku zdecydowany faworyt jest w deficycie i wierzymy, że wygra, w tym przypadku również możesz postawić na faworyta. W tym momencie będzie miał zwiększone szanse i nie możesz zejść na to.

Najlepsze strony z zakładami online na kursy rugby
Wskazówki i porady dotyczące kursów zakładów na rugby

Wskazówki i porady dotyczące kursów zakładów na rugby

W rugby możesz obstawiać mniejsze kursy i wygrywać, ale prędzej czy później zdarzy się sytuacja, która utrudni Twój długoterminowy plan zarobkowy, więc lepiej skupić się na kursach 1,70 lub wyższych, aby mieć szansę osiągania zysku.

Dlatego musisz użyć spreadu, gdy jesteś pewien dominacji drużyny, ale także spreadu kontrowego, jeśli uważasz, że słabszy gracz nie zostanie przejechany.

Miej oko na sumę punktów, jako jeden z bardzo przydatnych zakładów, zwłaszcza gdy nie masz pewności, kto wygra i nie wahaj się obstawiać wyników zawodników, jeśli znasz umiejętności głównych gwiazd każdej drużyny.

Bez wątpienia rugby to sport, który oferuje wystarczająco dużo meczów przez cały rok, więc możesz tylko zbuduj swoją strategię z zakładami rugby. Niezależnie od tego, czy obstawiasz na żywo, czy przed rozpoczęciem meczów, upewnij się, że bezbłędnie przygotowujesz się do meczu, na który zamierzasz postawić pieniądze, i zawsze staraj się obstawiać najbardziej prawdopodobny zakład u bukmachera, który daje Ci najwięcej za Twoje pieniądze.

Wskazówki i porady dotyczące kursów zakładów na rugby
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak