Najlepsi bukmacherzy 10 AstroPay od 2024

AstroPay to internetowa karta przedpłacona, która umożliwia graczom dokonywanie płatności i wypłat za pomocą wielu metod. Metody te obejmują Visa, MasterCard i Google pay, część z ponad 200 obsługiwanych metod. Posiada ponad 200 zarejestrowanych użytkowników i biura w Wielkiej Brytanii i Ameryce Południowej.

AstroPay jest akceptowany przez wiele serwisów bukmacherskich z różnych regionów, ponieważ jest prosty i łatwy w użyciu. Gracze mogą doładować swoje konta bukmacherskie za pomocą wirtualnych kart przedpłaconych oferowanych przez wspierających operatorów. W ten sposób gracze mogą odbierać wygrane bez kłopotów, takich jak czekanie na czek wysłany pocztą.

Najlepsi bukmacherzy 10 AstroPay od 2024
Jak dokonać wpłaty za pomocą AstroPayJak dokonać wypłaty za pomocą AstroPay
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Jak dokonać wpłaty za pomocą AstroPay

Jak dokonać wpłaty za pomocą AstroPay

AstroPay oferuje również platformę wielowalutową, co oznacza, że gracze mogą grać w ponad 20 walutach na całym świecie. Możesz połączyć dostawcę z kontem bankowym w dowolnym kraju, ale będzie to zależeć od metody płatności, której chcesz użyć.

Na przykład, jeśli chcesz wpłacić pieniądze przelewem bankowym, musi to być w tym samym kraju, w którym znajduje się konto bankowe.

Inne sposób deponowania z AstroPay za pośrednictwem kart kredytowych lub debetowych, takich jak Visa i MasterCard. Aby dokonać wpłaty, musisz podać numer karty, datę ważności i kod CVC.

Aby wpłacić pieniądze za pośrednictwem AstroPay, musisz otworzyć konto na platformie. Jest to bezpłatne i zajmuje tylko kilka minut. Najpierw musisz utworzyć swoją nazwę użytkownika i hasło, a następnie wybrać walutę, w której chcesz wyświetlić saldo.

Jak tylko te informacje zostaną skonfigurowane, możesz przejść do depozytu za pomocą jednej z dostępnych metod płatności.

Maksymalny limit depozytu zależy od strony bukmacherskiej. Wynosi od 7000 USD do 10 000 USD dziennie, a maksymalna kwota, jaką można wpłacić, wynosi 100 000 USD miesięcznie. Ponadto dostępna jest opcja telefonu komórkowego.

Możesz użyć mobilnej wersji strony, aby dokończyć wpłatę, korzystając z AstroPay na swoim telefonie. Wystarczy wpisać swoją nazwę użytkownika, hasło i kwotę.

Jak dokonać wpłaty za pomocą AstroPay
Jak dokonać wypłaty za pomocą AstroPay

Jak dokonać wypłaty za pomocą AstroPay

Jeśli chcesz wypłacić za pośrednictwem AstroPay, wymagane są dodatkowe informacje. Oprócz nazwy użytkownika i hasła będziesz potrzebować numeru karty, daty ważności i kodu CVC, a także kopii dowodu osobistego lub paszportu.

Minimalna kwota wypłaty wynosi 100 euro (111 USD), a maksymalny limit różni się w zależności od każda strona z zakładami.

W przypadku wypłat czas przetwarzania może potrwać do 3 dni. Jednak zależy to od danego bukmachera. Na przykład możesz otrzymać pieniądze w ciągu 24 godzin lub, w niektórych przypadkach, a nawet w ciągu kilku minut w przypadku niektórych.

AstroPay to tylko przenośnik taśmowy, a jego niezawodność w dużej mierze zależy od serwisu bukmacherskiego, z którego korzystasz. Ponadto możesz skorzystać z opcji telefonu komórkowego, aby dokonać wypłaty. Musisz uzyskać dostęp do AstroPay przez stronę internetową w telefonie komórkowym i wprowadzić wszystkie informacje wymagane przez bukmachera.

Po wykonaniu tej czynności czekasz dwa dni, aby wypłata została przelana na Twoje konto bankowe. Jeśli tak się nie stanie, możesz skontaktować się z AstroPay i zażądać zwrotu pieniędzy.

AstroPay jest kochany zarówno przez entuzjastów zakładów, jak i bukmacherów ze względu na takie czynniki, jak bezpieczeństwo, dostępność i niezawodność, które są kluczowymi aspektami zakładów.

Obsługiwane metody oznaczają, że gracze mogą z niego korzystać z dowolnego miejsca na świecie. Dostępność opcji transferu mobilnego sprawia, że jest to jeszcze wygodniejsze, biorąc pod uwagę, że większość internautów (i graczy sportowych) korzysta dziś z urządzeń przenośnych, aby uzyskać dostęp do Internetu.

Jak dokonać wypłaty za pomocą AstroPay
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak