Ice Hockey zakłady

Hokej na lodzie zapewnia ciepło w zimie graczom i kibicom już od blisko 130 lat. Od czasu rozegrania pierwszego meczu w Kanadzie w 1895 roku hokej na lodzie ugruntował swoją pozycję jako sport narodowy w kraju i rozprzestrzenił się na wiele innych części świata. A dzisiaj przyciąga także inną grupę ludności; obstawiający hokej na lodzie.

Radość rozprzestrzeniła się na cały świat, gdzie ludzie cieszą się dreszczykiem emocji związanych z obstawianiem zakładów i oczekiwaniem na wyniki. Radość jest jeszcze większa dzięki zakładom sportowym online. Fani hokeja na lodzie mają teraz więcej platform, na których mogą obstawiać zakłady w zaciszu swoich domów.

Ice Hockey zakłady
Najlepsze zakłady na hokej na lodzieJak stawiać na hokej?Kursy na hokej na lodzie
Najlepsze zakłady na hokej na lodzie

Najlepsze zakłady na hokej na lodzie

Obstawianie hokeja na lodzie rozpoczęło się nieformalnie w Kanadzie. Przyjaciele stawiali nieuregulowane zakłady, gdy brali udział w lokalnych grach. We wczesnych latach XX wieku bukmacherzy zaczęli spływać na pola gry i podawać kursy.

Kiedy w 1923 r. rozpoczęła się liga hokeja na lodzie, zakłady na ten sport stały się bardziej uporządkowane. Rząd regulował zakłady bukmacherskie, a sama liga domagała się rekompensaty od bukmacherów, którzy byli teraz prawdziwymi podmiotami z fizycznymi punktami sprzedaży. W tamtym czasie obstawianie ograniczało się do miejscowości.

Wraz z rozwojem i rozprzestrzenianiem się gry zakłady rozprzestrzeniły się również na nowe obszary. Transmisja meczów umożliwiła większej liczbie osób obstawianie gier daleko od miejsca, w którym się znajdowali.

Zakłady na hokej na lodzie dzisiaj

Dziś hokej na lodzie jest jednym z najbardziej popularne zakłady sportowe opcje na wielu platformach. Skoki bukmacherskie zimą i ważne wydarzenia, takie jak Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Jednak nadal można obstawiać hokej na lodzie przez cały rok, ponieważ niektóre mecze rozgrywane są na kontrolowanych, halowych powierzchniach lodowych.

Zakłady online były ogromnym impulsem dla branży zakładów hokejowych na lodzie. Rozprzestrzenił się na wiele części świata, tak bardzo, że zakłady są teraz obstawiane nawet przez ludzi, którzy dopiero uczą się tego obstawiaj sport. Kolumny z typami bukmacherskimi na temat hokeja na lodzie przyciągają doskonałą publiczność. Aby to wszystko zwieńczyć, liga hokejowa w Kanadzie jest dziś określana mianem ligi hokejowej „bet-at-home”.

Najlepsze zakłady na hokej na lodzie
Jak stawiać na hokej?

Jak stawiać na hokej?

Każdy, kto potrafi odpowiedzieć na pytanie „co to są zakłady sportowe”, może obstawiać hokej na lodzie. To takie proste! Hokej na lodzie to szybka gra z wieloma możliwościami obstawiania. Gracze mogą obstawiać zwycięską drużynę, strzelców, wyniki, ostrzeżenia i wiele więcej.

Zakłady na żywo w miarę postępu gier rozszerzyły rynki zakładów na hokej na lodzie w internetowych serwisach bukmacherskich. Gracze mogą postawić na następującą akcję, która nastąpi na podstawie tego, co widzą w danej chwili. Szanse na takie zakłady są bardzo płynne; mogą się zmienić w jednej chwili. To sprawia, że obstawianie jest bardzo ekscytujące.

Jak stawiać na hokej?
Kursy na hokej na lodzie

Kursy na hokej na lodzie

Szanse to prawdopodobieństwo, że coś się wydarzy. Jeśli coś jest bardzo prawdopodobne, np. faworyt wygrywa, ma niskie kursy i daje obstawiającym niskie zwroty i odwrotnie. Szanse są określane na podstawie takich czynników, jak forma drużyny, nowe transfery, kontuzje, wyniki bezpośrednie, temperament konkretnego gracza (np. podczas obstawiania ostrzeżenia) oraz pozycja w tabeli ligowej.

Kursy są zwykle obliczane i dostarczane przez bukmacherów. Gracze wybierają wyłącznie na podstawie oceny lub czystego instynktu. Kursy na konkretną grę mogą ulec zmianie w ciągu tygodnia lub okresu jednostki.

Na przykład, jeśli drużyna ma duże prawdopodobieństwo wygranej, a jej gwiazdor jest kontuzjowany podczas treningu, ich szanse się zmieniają. Gracze obstawiający zakłady po kontuzji robią to według nowych kursów. Jednak ci, którzy postawili wcześniej zakłady, zachowują swoje kupony.

Szanse są wyrażane jako Moneyline (+/-), ułamki, np. 10/1, lub dziesiętne, np. 5.2.

Kursy na hokej na lodzie