Najlepsi bukmacherzy 10 Jeton od 2024

Operatorzy zakładów sportowych online są zobowiązani do oferowania najlepszej listy metod bankowych na swoich stronach kasjerskich. Z drugiej strony fani zakładów sportowych online szukają niezawodnych portfeli elektronicznych, aby zasilić swoje konta bukmacherskie. Jeton to jedna z nowszych generacji e-portfeli i jest stosunkowo łatwa w użyciu. Łączy zaawansowane wynalazki płatnicze w celu tworzenia wygodnych i dostępnych rozwiązań.

Co więcej, jest wyposażony w silne protokoły bezpieczeństwa, które są pożądane w przypadku hazardu online. Nauczenie się, jak korzystać z tej metody płatności, byłoby świetnym krokiem dla każdego gracza sportowego, który szuka optymalnego doświadczenia z zakładami na prawdziwe pieniądze. Kroki wymagane do rozpoczęcia zakładów online z Jeton zostaną wkrótce wyjaśnione.

Najlepsi bukmacherzy 10 Jeton od 2024
O JetonieJak dokonać wpłaty za pomocą JetonJak dokonać wypłaty z JetonBezpieczeństwo i ochrona w JetonOpcje obsługi klienta Jeton
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
O Jetonie

O Jetonie

Jeton to brytyjska usługa płatności, której właścicielem jest Uris London Limited. Jest kontrolowany przez FCA Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii. Bukmacherzy Jeton umożliwiają swoim klientom dokonywanie transakcji nawet w 27 walutach obsługiwanych przez ten e-portfel. Ponieważ usługa obejmuje ponad 200 krajów i dziesiątki metod płatności, przyciąga znaczną liczbę graczy z całego świata.
Poza tym Zjednoczone Królestwo, usługi płatnicze Jeton są szeroko stosowane między innymi w Tajlandii, Australii, Hongkongu, Szwajcarii, Finlandii, Turcji, Malcie, Bułgarii, Kanadzie, Norwegii, Hiszpanii i Brazylii.

O Jetonie
Jak dokonać wpłaty za pomocą Jeton

Jak dokonać wpłaty za pomocą Jeton

Kiedy obstawianie zakładów sportowych, gracz wybiera najbardziej preferowany sposób złożenia depozytu w Jeton. Co więcej, mogą dokonywać transakcji w dowolnym momencie z lub bez konta bankowego lub karty kredytowej. Dzieje się tak, ponieważ mają wiele metod płatności do wyboru z jednego portfela, w tym inne e-portfele i kryptowaluty, takie jak Bitcoin. Mogą korzystać ze środków z portfela Jeton lub karty Jeton.

Jeton Wallet to pełnoprawna bramka e-płatności dostępna w aplikacji mobilnej, z której można korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Karta Jeton jest sprzedawana w oficjalnych sklepach internetowych i na stacjonarnych rynkach sprzedawców. Można go doładować kwotami od 10 do 250 euro. Tak więc gracze, którzy chcą dokonać wpłaty za pomocą Jeton Card, mogą zapłacić od 10 € do 10 000 € dziennie, ale obowiązują warunki bukmachera.

Jak dokonać wpłaty Jeton

Poniższy proces można wykonać za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera stacjonarnego.

Krok 1: Zasilenie portfela/karty Jeton

Istnieje wiele sposobów doładowania konta Jeton: bezpośredni przelew bankowy, e-portfele, płatności mobilne, płatności kartą kredytową i karty debetowe.

Krok 2: Logowanie do bukmachera Jeton

Najbardziej wiarygodni bukmacherzy dla europejskich graczy akceptują dziś płatności Jeton. Większość witryn wymaga od graczy zalogowania się za pomocą nazwy użytkownika i hasła.

Krok 3: Wybór Jeton jako metody wpłaty

Strona płatności każdej witryny z zakładami online zawiera stronę bankową, na której gracze przechodzą, aby zasilić swoje konta hazardowe. W tej sekcji przedstawiono różne metody płatności. Jeton jest wymieniony na liście e-portfeli.

Krok 4: Dokończenie transakcji

Gdy gracz wybierze Jeton do wpłaty, zostanie przekierowany do nowej strony wyskakującej, aby zalogować się na swoje konto Jeton. Tutaj muszą wybierać między płatnością kartą, przelewem bankowym lub kartą Jeton. Procesor płatności wymaga od użytkownika wybrania waluty i podania kwoty, którą chce wysłać.

Opłata za przeliczenie waluty i ramy czasowe zostaną wyświetlone przed przesłaniem szczegółów. Przelew jest zwykle natychmiastowy i istnieje możliwość anulowania ostatniej transakcji w zakładce Aktywność na koncie.

Jak dokonać wpłaty za pomocą Jeton
Jak dokonać wypłaty z Jeton

Jak dokonać wypłaty z Jeton

Po wygraniu jackpota gracz powinien najpierw sprawdzić, czy Jeton jest dostępny do wypłaty. Wypłacanie gotówki z internetowego serwisu bukmacherskiego do portfela Jeton nie powinno być skomplikowanym procesem. O wiele łatwiej będzie wyczyścić wygrane, jeśli gracz użył Jeton do wpłaty, ponieważ jego dane zostaną zapisane.

Bardzo ważne jest, aby przed rozpoczęciem wypłaty dołączyć konto bankowe lub kartę bankową do konta Jeton. Oto jak odebrać wygraną z konta zakładów sportowych.

Krok 1: potwierdzenie uprawnień

Zanim gracz wypłaci pieniądze od bukmachera, musi wiedzieć, ile pieniędzy kwalifikuje się do wypłaty. Niektórzy bukmacherzy blokują środki, dopóki gracz nie spełni wymagań obrotu lub nie zrealizuje kumulacji bonusu. Na przykład na koncie może znajdować się saldo w wysokości 1000 USD, ale być może tylko 500 USD kwalifikuje się do wypłaty bez kary.

Krok 2: Weryfikacja

Bukmacherzy często weryfikują tożsamość zwycięzcy przed wydaniem pieniędzy do swoich portfeli Jeton. Weryfikacja wniosku o wypłatę nie powinna trwać zbyt długo.

Krok 3: Inicjowanie wniosku o wypłatę

Żądanie wypłaty jest wysyłane ze strony lub zakładki wypłaty, znanej również jako kasjer. Tutaj gracz wprowadza kwotę, którą chce wypłacić ze swojego konta zakładów sportowych.

Krok 4: wypłata z Jeton

Bukmacher poprosi gracza o określenie metody płatności. Na tym etapie gracz wybiera Jeton i podaje identyfikator swojego konta Jeton. Muszą wybrać opcję „Zapłać portfelem” i potwierdzić szczegóły przed ich przesłaniem.

Warto zauważyć, że konta bukmacherskie Jeton podlegają limitom wypłat, więc każdy gracz powinien je sprawdzić przed złożeniem wniosku o wypłatę. Zazwyczaj gracze otrzymują pieniądze w ciągu 72 godzin. Powiadomienie pojawi się w aplikacji Jeton natychmiast po tym, jak pieniądze dotrą do prawowitego właściciela. Ta usługa jest bezpłatna.

Jak dokonać wypłaty z Jeton
Bezpieczeństwo i ochrona w Jeton

Bezpieczeństwo i ochrona w Jeton

Obstawiający zakłady sportowe nie powinni martwić się o bezpieczeństwo swoich danych finansowych podczas zawierania transakcji w jakimkolwiek bukmacherze Jeton. Jeton jest w pełni licencjonowany i nadzorowany przez brytyjską FCA, która słynie z rygorystycznych procedur weryfikacji tożsamości. Ponieważ usługa jest zatwierdzona przez FСА, posiada certyfikat РСІ DЅЅ Level 1, który obejmuje dokładną kontrolę tożsamości, zaawansowaną procedurę aktualizacji i uwierzytelnianie przelewów pieniężnych. Oznacza to, że wszystkie dane przesyłane przez stronę internetową i aplikację Jeton są wysoce zaszyfrowane. To samo dotyczy zaufanych bukmacherów Jeton, również wspieranych szyfrowaniem SSL.

Podczas procesu przelewu pieniężnego Jeton przeprowadza klientów przez uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Istnieje również protokół KYC, w którym użytkownicy muszą dostarczyć ważne dokumenty, takie jak dowód osobisty i dowód zamieszkania. Te i wiele innych środków ochrony przed oszustwami, takich jak kod CVV i Touch ID, pomaga chronić dane graczy sportowych online.

Biorąc pod uwagę, że Jeton współpracuje z wieloma renomowanymi usługami płatniczymi, zapewnia klientom wiarygodność. Jeton wymaga również przestrzegania po stronie bukmacherów, aby firma mogła zachować licencje operacyjne. Dostawca płatności współpracuje zatem z strony z zakładami sportowymi które przeszły rygorystyczne kontrole bezpieczeństwa w celu ochrony klientów przed finansowaniem terroryzmu i praniem brudnych pieniędzy.

Bezpieczeństwo i ochrona w Jeton
Opcje obsługi klienta Jeton

Opcje obsługi klienta Jeton

Agenci obsługi klienta Jeton są bardzo responsywni, kompetentni i uprzejmi. Dostęp do nich można uzyskać za pośrednictwem kilku kanałów kontaktu, a mianowicie:

  • Aktywny czat na żywo
  • Wsparcie emailowe
  • Obsługa klienta VIP
  • Strona FAQ

Ponieważ Jeton jest skierowany do klientów z różnych krajów, strona internetowa jest dostępna w wielu językach, od angielskiego, francuskiego, chińskiego, włoskiego, niemieckiego, portugalskiego, japońskiego, tureckiego, hiszpańskiego, bułgarskiego, polskiego i węgierskiego. Podobnie przedstawiciele klienta mogą przełączyć się na różne języki, w zależności od kraju pochodzenia klienta.

Jeton używa różnych adresów e-mail do zapytań ogólnych, pytań biznesowych, problemów ze zgodnością, stałych klientów i członków VIP. Oprócz tego dostępna jest szczegółowa strona FAQ dla wszelkiego rodzaju pytań. Obejmuje główne obszary, takie jak rozpoczęcie pracy, weryfikacja i bezpieczeństwo, płatności kartą, portfel Jeton, wypłaty i depozyty. Każde pytanie ma link, który prowadzi do innej strony ze szczegółowymi wyjaśnieniami.

Opcje obsługi klienta Jeton
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak