Najlepsi bukmacherzy 10 Trustly od 2024

Trustly to usługa płatności online założona w Szwecji w 2008 roku. Usługa ta pozwala graczom i graczom wpłacać i przelewać środki bez kłopotów i opóźnień. Ta metoda jest obecnie dostępna w ponad 30 krajach i została zaakceptowana jako realna opcja płatności przez ponad 800 sprzedawców online w 2015 roku.

Innowacje wprowadzone przez Trustly są dostosowywane do czasu, dzięki czemu transfery między podmiotami są bardziej płynne i łatwe. To sprawia, że Trustly jest atrakcyjną opcją dla platform bukmacherskich. Współpracuje również z PayPal, Groupon i TransferWise. Firma wprowadziła również produkt Payout Express we współpracy z Paypal.

Najlepsi bukmacherzy 10 Trustly od 2024
Jak płacić z TrustlyWypłaty z Trustly
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
Jak płacić z Trustly

Jak płacić z Trustly

Jedna z zalet wyboru Trustly na strony bukmacherskie jest to, że jest niezwykle proste i szybkie. Po pierwsze, Trustly nie wymaga od graczy rejestracji konta lub pobrania aplikacji.

Wszystkie płatności dokonywane za pomocą tej usługi wykorzystują środki bezpośrednio z Twojego konta bankowego - nie jest wymagane wpłacanie środków. Oznacza to, że jest to szybsze, prostsze i bezpieczniejsze niż łączenie konta bankowego z innym kontem zewnętrznym.

Aby zapłacić za pomocą Trustly, wykonaj te czynności przy kasie:

  1. Wybierz Trustly jako opcja płatności na stronie sprzedawcy.
  2. Zaloguj się na swoje konto bankowe jak zwykle.
  3. Wybierz, z którego rachunku chcesz pobierać środki.
  4. Potwierdź płatność za pomocą preferowanego procesu uwierzytelniania.

Pamiętaj, że Trustly nie akceptuje kont firmowych, więc upewnij się, że wybrane konto bankowe jest kontem prywatnym, które umożliwia przelewy bankowe. Twoje dostępne saldo również nie może być kredytowane przez bank, a Trustly wymaga również, aby konta bankowe były w lokalnej walucie.

Sprzedawcy mogą ustanowić natychmiastowy limit wpłat, który ogranicza kwotę, którą można przelać za pośrednictwem Trustly w czasie rzeczywistym. Przelewy przekraczające ten limit potrwają do dwóch (2) roboczych dni bankowych. W większości przypadków możesz to zrobić lub anulować transakcję.

Warto również zauważyć, że Trustly działa jako pośrednik cyfrowy. Oznacza to, że nie mogą wystawiać paragonów ani oficjalnych dokumentów — mogą to robić tylko kupcy.

Jak płacić z Trustly
Wypłaty z Trustly

Wypłaty z Trustly

Wypłaty z Trustly są intuicyjne i łatwe. Po prostu wybierz Trustly jako opcję wypłaty na stronie sprzedawcy, wprowadź kwotę i postępuj jak zwykle. Jest to również szybsze, ponieważ korzystanie z Trustly eliminuje konieczność logowania się na konto bankowe w celu wykonania przelewu.

Środki powinny zostać zaksięgowane na Twoim koncie bankowym w ciągu maksymalnie kilku minut. Jeśli nie otrzymasz natychmiast wypłaconej kwoty, istnieje kilka wyjaśnień.

Może to być spowodowane czasem obsługi banku lub planową lub awaryjną konserwacją. Przelewy bankowe są również często wstrzymywane w dni świąteczne lub weekendy. Inną możliwością było odrzucenie wypłaty przez bank ze względu na restrykcje lub ograniczenia na Twoim koncie.

Minimalna kwota wypłaty dla Trustly to równowartość 10 USD, maksymalnie do równowartości 10 000 USD. Wszystkie wypłaty dokonywane za pomocą Trustly są uruchamiane automatycznie i natychmiast, więc anulowanie nie jest opcją.

Należy zauważyć, że Trustly jest dostawcą e-płatności, który działa jako rodzaj pośrednika między kupcami a klientami. Nie przetwarzają transakcji per se, ani nie przechowują środków, a wszystkie środki, które przez nie przechodzą, są przekazywane bezpośrednio na konta bankowe lub kupców.

Jeśli podczas dokonywania wypłaty nie widzisz konta na liście, upewnij się, że jest to konto prywatne, które umożliwia przelewy bankowe, a nie konto firmowe

Wypłaty z Trustly
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak