Zakłady na English Greyhound Derby Online

Dzięki wielu popularnym sposobom obstawiania derby angielskiego Greyhounda impreza przyciąga fanów wyścigów i graczy z całego świata. Publiczność jest zachwycona ekscytacją dnia wyścigu, która decyduje o tym, który pies jest najszybszy. Oferując ekscytującą akcję, wydarzenie przyciąga ludzi z całego świata, którzy gromadzą się na turniej, aby obejrzeć eliminacje i finał. W końcu najlepsze psy ustawiają się w kolejce, aby pobiec na torze po raz ostatni, zanim zwycięzca zwycięży.

Stadion White City był pierwszym miejscem rozgrywania Derby Greyhounda Angielskiego. Zbudowany na początku XX wieku stadion został pierwotnie zbudowany na Igrzyska Olimpijskie w Londynie w 1908 roku.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Wszystko, co musisz wiedzieć o angielskich derbach chartów

Wszystko, co musisz wiedzieć o angielskich derbach chartów

Oto kilka historycznych wydarzeń z czasów panowania Derby jako jednego z brytyjskich najlepsze sporty.

  • Trap 2 to najlepsza pułapka w historii English Greyhound Derby, dająca najwięcej zwycięzców wydarzeń
  • Cztery charty dwukrotnie wygrały Derby: Rapid Ranger, Mick the Miller, Patricia's Hope i Westmead Hawk
  • Charlie Lister OBE jest trenerem z największą liczbą zwycięstw; w sumie siedem
  • Taylors Sky ma najszybszy czas na Wimbledonie – 28,17

Jako jedna z największych imprez wyścigów psów na liście turnieje sportowe, English Greyhound Derby nadal przyciąga fanów z całego świata. Dostępne do oglądania na żywo i transmitowane do milionów za pośrednictwem Internetu, zawody cieszą się powszechną popularnością jako jedno z najbardziej znanych brytyjskich wydarzeń sportowych. W 2022 roku Derby były transmitowane przez Racing Post Greyhound TV.

Z lożami VIP i restauracją na torze, turniej ma wszystkie cechy ekstrawagancji wysokiej klasy. Nawet podczas gali imprezy odbywają się występy rozrywkowe na żywo. Entuzjastyczni fani płacą 30 funtów za ogólne wejście i więcej za miejsca przy torach, które szybko się wyprzedają.

Wszystko, co musisz wiedzieć o angielskich derbach chartów
Historia derby chartów angielskich

Historia derby chartów angielskich

Pierwszy wyścig chartów odbyła się na stadionie na krótko przed rozpoczęciem pierwszych Derby. Z biegiem czasu wyścigi chartów stały się ważnym elementem w Wielkiej Brytanii, a uczestnicy rozwinęli ligi wyścigów chartów.

Ukoronując psa jako pierwszego zwycięzcę, urzędnicy przyznali jego trenerowi nagrodę wyścigową w wysokości 1000 funtów. Nagroda za nowoczesne Derby jest znacznie wyższa i wynosi 175 000 funtów. Jednak wiele się wydarzyło od czasu, gdy Entry Badge przekroczyła linię mety jako pierwsza w początkowych derbach.

Historia derby chartów angielskich
O sponsorach derby angielskiego Greyhounda

O sponsorach derby angielskiego Greyhounda

W 1940 roku wojna skłoniła organizatorów imprezy do przeniesienia finału na stadion Harringay. W 1973 Derby pozyskało pierwszego sponsora: Spillers, firmę produkującą karmy dla zwierząt domowych. W tym samym roku Patricia's Hope ponownie wygrała Derby, jako jeden z dwóch psów, które wielokrotnie wygrywały zawody. Do 1980 r. pula nagród wzrosła do 35 000 funtów, a popularność imprezy nadal rosła.

W 1983 roku nowym sponsorem imprezy został Daily Mirror. Whisper Wishes był ostatnim zwycięzcą Derby na White City Stadium w 1984 roku.

W 1985 roku impreza została przeniesiona na stadion Wimbledonu, a przez następne trzy dekady angielskie Derby Greyhound prosperowały ze współsponsorowaniem Sporting Life w 1990 roku, William Hill przejął rolę jedynego sponsora do 1998 roku, a Blue Square, inny bukmacher, przejmując sponsoring w 2006 roku.

Bukmacher William Hill powrócił później, aby wesprzeć wydarzenie na stadionie Wimbledonu i pozostał głównym sponsorem do 2016 roku, co czyni go jednym z najlepszych najpopularniejsze strony z zakładami sportowymi online.

Do 2017 roku stadion Wimbledonu został zamknięty z powodu przebudowy przez właściciela strony, a Derby przeniesiono na tor wyścigowy Towcester na pięć lat. Do 2019 r. zamknięcie Towcester spowodowało, że organizatorzy wydarzeń zaplanowali wydarzenie na stadionie Nottingham Greyhound i kontynuowali obstawianie turniejów wyścigów chartów.

Pandemia zamknęła Derby 2020 do czasu ponownego otwarcia stadionu Towcester Greyhound w 2021 roku, a wydarzenie dołączyło do listy turniejów sportowych, aby wznowić działalność.

O sponsorach derby angielskiego Greyhounda
Dlaczego angielskie derby chartów są popularne?

Dlaczego angielskie derby chartów są popularne?

Dzięki bogatej historii przesiąkniętej angielską tradycją, English Greyhound Derby przyciąga graczy z całego świata. Jako jeden z najbardziej ekscytujących dużych turniejów wyścigów chartów, wydarzenie to oferuje graczom możliwość obstawiania możliwych zwycięzców. Bukmacherzy prześcigają się w przyciągnięciu dużej liczby graczy English Greyhound Derby, oferując zachęty i promocje.

Darmowe zakłady przyciągają nowych klientów, którzy otwierają konta, aby postawić zakład, na który pies może wygrać. Obstawiający ustawiają się w kolejce, aby skorzystać z darmowych zakładów, które coraz częściej stają się jednym z najlepszych aspektów obstawiania wyniku wydarzenia.

W rzeczywistości bukmacherzy zwiększają nawet atrakcyjność internetowych turniejów wyścigów chartów dzięki dodatkowym zachętom. Najlepsze mistrzostwa wyścigów chartów przyciągają więcej zakładów.

Zakłady na Derby są bardzo konkurencyjne, a bukmacherzy oferujący relacje z wydarzeń mogą wyprzedzić mniej popularne zakłady bukmacherskie. Oto kilka powodów, dla których obstawianie turnieju jest tak popularne.

  • W przypadku krótkich wyścigów wydarzenie oferuje natychmiastową satysfakcję za zakłady na zwycięzcę, który jest ogłaszany w około 30 sekund
  • Szybkość i proste wykończenia podkręcają emocje podczas imprezy
  • Widzowie są na krawędzi, aby zobaczyć, który pies zwycięży. Z wieloma rundami szybkich emocji, obstawianie Derby to bonus.
Dlaczego angielskie derby chartów są popularne?
Jak postawić na derby chartów angielskich?

Jak postawić na derby chartów angielskich?

Przed obstawianiem turniejów wyścigów chartów w witrynach internetowych konieczne jest zrozumienie struktury wyścigów. Sześć chartów startuje w finale po przejściu przez biegi do ostatniego wyścigu. Te sześć psów rywalizowało z prawie 200 chartami. Dla większości psów szanse na wygraną są duże.

Wyścigi chartów trwają krótko. W finale psy pokonują tylko 1600 stóp. Istnieje jednak kilka sposobów obstawiania, w tym następujące.

Wprost

Hazardziści wybierają psa, który jako pierwszy zakończy mistrzostwa wyścigów chartów. Obstawiając psa jako zwycięzcę, wybrany zawodnik musi wygrać, aby gracz mógł zebrać pieniądze od najlepszego bukmachera internetowego. To prosty zakład, ale jeśli pies zakończy grę w dowolnym miejscu poza pierwszym miejscem, obstawiający przegrywa.

Zakłady prognozy

W prognozowaniu hazardzista wybiera dwa psy, które mogą zająć pierwsze i drugie miejsce. Powszechne jest wybieranie zwycięzcy na podstawie pułapki, w której pies znajduje się na początku wyścigu.

Jeśli wybierasz psy w pułapce 2 i 3, aby wygrać jako pierwsze i drugie, prognoza hazardzisty musi dokładnie odpowiadać wynikowi, aby obstawiający wygrał. Prognozowanie wsteczne jest podobne, z wyjątkiem tego, że psy mogą zająć pierwsze i drugie miejsce w dowolnej kolejności.

Jak postawić na derby chartów angielskich?
Najlepsze strony z zakładami na derby angielskiego chartów w 2024

Najlepsze strony z zakładami na derby angielskiego chartów w 2024

W związku z ekscytacją towarzyszącą angielskiemu Derby Greyhound w 2022 r. więcej niż jeden bukmacher online oferował zachęty, aby przyciągnąć nowych i doświadczonych graczy do obstawiania, który pies może skończyć jako pierwszy.

Dzięki różnym sposobom obstawiania, gracze uzyskali dostęp do niektórych najlepszych bukmacherów w Internecie, aby zaryzykować wybór zwycięzcy lub przewidzieć, które dwa lub trzy mogą przekroczyć linię mety jako pierwszy, drugi lub trzeci.

Wydarzenie, które trwa prawie sto lat, nowoczesne angielskie Derby Greyhound jest faworyzowane przez bukmacherów z najwyższej półki, które oferują konkurencyjne szanse na szybkie mistrzostwa wyścigów psów. Spójrzmy na bukmachera, który od lat wspiera Derby i przyciąga graczy do obstawiania tego wydarzenia.

William Hill

Bukmacher z długą historią zgodną z angielskim Greyhound Derby William Hill oferował graczom korzystne kursy w oparciu o psy, które prawdopodobnie wygrają finał w 2022 roku. Dzięki złożonemu systemowi analizy prawdopodobieństwa zachęty bukmacherskie przyciągnęły graczy zainteresowanych obstawianiem tego wydarzenia.

Unibet

Unibet to kolejny dobrze znany zakład sportowy preferowany przez graczy do obstawiania Derby. Witryna z zakładami online zapewnia transmisje na żywo z Greyhound Derby, całodobowy czat na żywo i ofertę bonusową w kasynie.

Najlepsze strony z zakładami na derby angielskiego chartów w 2024
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak