Zakłady na Monaco Grand Prix Online

Grand Prix Monako to jedna z największych imprez Formuły 1, organizowana co roku. Jest bardzo popularny w internetowych serwisach bukmacherskich. Organizatorem jest Automobile Club de Monaco. Tor, znany jako Circuit de Monaco, ma długość 3,337 km na okrążenie, a łączna liczba okrążeń składających się na wyścig wynosi minimum 78. Wraz z 24-godzinnym wyścigiem Le Mans i Indy 500 tworzy tak zwaną Potrójną Koronę Sportów Motorowych i jest częścią Mistrzostw Formuły 1.

To nie jest specjalnie zbudowany tor wyścigowy; w rzeczywistości jest to wyścig uliczny ulicami bardzo efektownego miasta Monte Carlo. Ponieważ ulice są bardzo wąskie i składają się z kilku zakrętów, zmian wysokości i tunelu, uważany jest za jeden z najtrudniejszych wyścigów Formuły 1.

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Historia Grand Prix Monako

Historia Grand Prix Monako

Pierwsze Grand Prix Monako odbyło się w 1929 roku i zostało wygrane przez Williama Grovera-Williamsa jadącego Bugatti, jednak dopiero rok przed odrzuceniem wniosku o podniesienie statusu wyścigu do statusu krajowego, Grand Prix Monako prawie nie istniało.

Wynikało to z tego, że proponowany tor wyścigowy wykorzystywał drogi głównie w innych krajach graniczących z Monako. Aby obejść ten problem, tor powstał na ulicach Monte Carlo. Oznaczało to również, że ten utwór był znacznie krótszy niż zwykle Wyścigi Formuły 1 tory jednak to, czego im brakuje w długości, nadrabiają liczbą okrążeń.

Historia Grand Prix Monako
Czym jest Formuła 1?

Czym jest Formuła 1?

Wyścigi Formuły 1, często skracane do F1, to Sporty motorowe który jest znany na całym świecie. Jest zarządzany przez Międzynarodową Federację Samochodową (Fédération Internationale de l'Automobile), a jego celem jest zwycięstwo w wyścigu, jednak istnieje lista zasad, których należy przestrzegać.

Wyścigi lig Formuły 1 trwają ponad 305 km, a zwycięzcą jest kierowca, który ukończy wyścig na mniejszej liczbie okrążeń.

W sezonie Formuły 1 na całym świecie rozgrywana jest seria wyścigów znanych jako Grand Prix. Większość z nich odbywa się na specjalnie zbudowanych torach wyścigowych, ale niektóre, jak Monako, biegną po drogach w mieście, które są zamknięte dla zwykłego ruchu. Mistrzostwa Formuły 1 to wielki los dla najlepsi bukmacherzy online.

Czym jest Formuła 1?
Pula nagród Grand Prix

Pula nagród Grand Prix

W grę wchodzi duża suma pieniędzy dla wszystkich uczestników Grand Prix Monako. Obecnie pula nagród wynosi około 1 miliarda dolarów, która jest dzielona między uczestników w dość złożony sposób. 10 najlepszych drużyn, które ukończyły grę, otrzymuje około połowy puli w skali ruchomej, a wszyscy pozostali uczestnicy otrzymują po około 10 milionów dolarów, pod warunkiem, że ukończyli w pierwszej dziesiątce z ostatnich 3 lat.

Pula nagród Grand Prix
Popularność

Popularność

Grand Prix Monako co roku przyciąga ogromną liczbę widzów, około 100 000 osób zjeżdża do miasta Monte Carlo, aby rzucić okiem na akcję z boku, a jeśli liczyć widzów z balkonów hoteli i apartamentów oraz tych, wynajmij jachty, aby uzyskać wspaniały widok z mariny, możesz łatwo podwoić tę liczbę.

Z całości lista turniejów sportowych, Formuła 1 pozostaje jedną z najpopularniejszych, które można oglądać na żywo, oglądać w telewizji i obstawiać.

Popularność
Znani kierowcy Formuły 1

Znani kierowcy Formuły 1

Ayrton Senna jest jedynym kierowcą, który 6 razy wygrał Grand Prix Monako. Pięć z tych zwycięstw było z rzędu w latach 1989-1993. Graham Hill i Michael Schumacher są jedynymi dwoma kierowcami, którzy kiedykolwiek zbliżyli się do tego rekordu, obaj wygrywali po 5 razy.

Sir Lewis Hamilton, który trzykrotnie wygrał Grand Prix Monako, do dziś ściga się i jest jednym z największych nazwisk w tym sporcie. Max Verstappen, zwycięzca Grand Prix Monako 2021, miał zaledwie 23 lata, kiedy stanął na podium zwycięzców.

Znani kierowcy Formuły 1
Dlaczego Grand Prix Monako jest popularne do obstawiania?

Dlaczego Grand Prix Monako jest popularne do obstawiania?

Jako jeden z głównych turniejów Formuły 1 dostarcza wielu emocji. Co więcej, obstawianie Grand Prix Monako tylko zwiększy ten przypływ adrenaliny. Pomaga to, że strony z zakładami online ułatwiają obstawianie zakładów na ten lub jakikolwiek inny wyścig Formuły 1.

Postawienie zakładu jest naprawdę proste, możesz to zrobić online, za pośrednictwem jednego z wielu internetowych bukmacherów. Na szczęście istnieje wiele renomowanych witryn bukmacherskich online.

Nie musisz też wydawać dużo pieniędzy, w rzeczywistości granie w sposób odpowiedzialny i zachęcanie do obstawiania kwoty, którą możesz stracić.

Każda wygrana jest premią, ale jeśli Twój kierowca przekroczy linię zwycięstwa, a Ty będziesz w stanie spieniężyć kilka dodatkowych dolarów, to wszystko zwiększy radość z oglądania sportu.
Osoby, które obstawiają Grand Prix Monako, nie ograniczają się tylko do fanów tego sportu.

Ludzie lubią stawiać zakłady jako hobby, są nawet profesjonalni hazardziści. Są to ludzie, którzy stosują strategię, aby spróbować przewidzieć wynik wyścigu, na podstawie takich rzeczy, jak aktualna forma kierowcy, warunki pogodowe i rodzaje torów, żeby wymienić tylko kilka.

Dlaczego Grand Prix Monako jest popularne do obstawiania?
Najlepsze strony z zakładami na Grand Prix Monako w 2024

Najlepsze strony z zakładami na Grand Prix Monako w 2024

Istnieje wiele świetnych stron z zakładami dla każdego, kto chce postawić zakład na Grand Prix Monako lub ogólnie na wyścigi Formuły 1. Najlepiej jest wybrać witrynę, która umożliwia obstawianie listy turniejów sportowych, w tym głównych turniejów Formuły 1, zamiast mieć ograniczony wybór.

Renomowane witryny oferują różne sporty do obstawiania, a większość z nich jest łatwa w użyciu online. Strony takie jak 888 Casino i BetVictor będą również oferować zakres bonusów, w tym bonusy powitalne dla osób, które rejestrują się w nich po raz pierwszy. Oznacza to, że dzięki tym witrynom Twoje pieniądze pójdą znacznie dalej.

Niektóre strony z zakładami online, takie jak William Hill, mają również sklepy bukmacherskie, do których można wejść, aby fizycznie postawić zakład. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą postawić na następny wyścig, ale z jakiegokolwiek powodu nie mogą korzystać z mobilnej witryny bukmacherskiej online.

Niektórzy lubią siedzieć i oglądać wyścig na żywo, co można zrobić w sklepie z zakładami, w otoczeniu ludzi o podobnych poglądach, którzy dopingują wybranego kierowcę.

Najlepsze strony z zakładami na Grand Prix Monako w 2024
Jak obstawiać Grand Prix Monako

Jak obstawiać Grand Prix Monako

Zakłady na Grand Prix Monako nie mogą być prostsze. Najpierw musisz znaleźć renomowaną witrynę bukmacherską, jak wspomniano wcześniej. Sprawdź recenzje, metody wpłat i ich politykę odpowiedzialnej gry.

Gdy będziesz zadowolony z wybranej witryny, utwórz konto i połącz swoje metoda płatności do niego. Większość witryn obsługuje karty debetowe i kredytowe, niektóre akceptują również płatności PayPal i inne płatności za pośrednictwem e-portfela.

Wybierz wybrany wyścig z jednego z turniejów Formuły 1, zdecyduj, kogo chcesz wygrać, w oparciu o dowolną strategię (niektórzy lubią po prostu wybrać imię z kapelusza!) i postaw zakład. Strona będzie jasno określać Twoje szanse, im wyższy kurs, tym większy zwrot – ale także mniej prawdopodobne, że dojdzie do skutku. Następnie usiądź wygodnie i obserwuj przebieg wyścigu.

Jeśli wygrasz, wygrana kwota, w zależności od kursu, który miałeś, zostanie automatycznie wpłacona na konto online. Aby to wypłacić, musisz wejść na konto, aby o to poprosić.

Zwykle wypłata wygranych wróci tylko na kartę (lub metodę płatności), z której wyszły pieniądze, więc jeśli zapłaciłeś kartą kredytową, nie będziesz mógł wypłacić na przykład na PayPal.

Jak obstawiać Grand Prix Monako
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak