Zakłady na US Open Golf Championship Online

US Open Golf Championship to coroczny turniej organizowany w USA. Jest wysoko ceniony w branży golfowej, będąc drugim z czterech największych golf kierunki. Te coroczne zawody mają długą historię, sięgającą 1895 roku, pod okiem United States Golf Association (USGA). Wydarzenie to często odbywa się około czerwca, z wyjątkiem roku 2020. Wydarzenie 2022 odbędzie się od 17 do 20 czerwca 2022 na polu Pebble Beach w Kalifornii.

Przez lata US Open odbywało się na kilku kursach w całych Stanach Zjednoczonych. Ten turniej jest uważany za jeden z najtrudniejszych testów dla golfistów czterech głównych kierunków. Większość US Open Championships rozgrywana jest na wysokich nierównościach i szybkich greenach. The Wycieczka PGA Warto również sprawdzić, jeśli lubisz obstawiać turnieje golfowe.

Każdy golfista, który ma prawdziwe ambicje, zwykle ma oko na prezentację i prawdopodobnie wygranie US Open Golf Championship. W rozbudowanej strukturze kwalifikacji turnieju 2500 golfistów rywalizuje o 156 miejsc.

US Open zwykle ma dla zwycięzców ciężki portfel. W ciągu ostatnich kilku lat łączna pula nagród US Open wynosiła średnio około 11 milionów dolarów. Pula nagród edycji 2022 wynosi około 12,5 USD. Zeszłoroczny zwycięzca zabrał do domu około 2 milionów dolarów. Jeśli chodzi o nagrody indywidualne, pozostaje to kwestią poczekalni.

Kwalifikacja

Każdego roku USGA wymienia wydarzenia kwalifikacyjne w ponad 100 lokalizacjach w Stany Zjednoczone i kilka międzynarodowych witryn. Najlepsze w US Open jest to, że jest otwarte dla wszystkich. Jednak zgłoszenia kwalifikacyjne są zwykle dostępne dla golfistów zawodowych i armaturowych. Golfiści Armature muszą mieć wskaźnik HCP nie większy niż 1,4 w systemie HCP USGA, aby mogli występować w lokalnych rundach kwalifikacyjnych.

Golfiści, którzy awansują z lokalnych kwalifikacji, udają się do finałowej rundy kwalifikacyjnej, która odbywa się w 11 ośrodkach kwalifikacyjnych, z których większość znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Najlepsi gracze z ostatnich kwalifikacji dołączają do 20 graczy w wykluczonej kategorii, zwykle na podstawie ich umiejętności golfowych.

KonkurencjaDlaczego US Open jest popularne?Jak postawić na US Open?
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Konkurencja

Konkurencja

Od momentu powstania w 1898 roku, US Open odbywało się na 72 dołkach gry udarowej. Po ukończeniu całego kursu zwycięzcą zostaje gracz z najmniejszą liczbą uderzeń. Jeśli jednak po 72 dołkach jest remis, turniej zmierza do play-off. 18-dołkowa runda (pełna runda) służy do przerwania remisu. Oznacza to, że jest to jedyny z czterech głównych kierunków golfowych, który poddaje graczy pełną rundę golfa, aby przerwać remis.

Historia Stanów Zjednoczonych otwiera się

Od skromnych początków, pierwsze US Open rozegrano na 9-dołkowym polu w Newport Country Club w 1895 roku. Inauguracyjne zawody były jednodniową imprezą uderzeniową, w której wzięło udział tylko dziesięciu profesjonalnych golfistów i armatura, w której wystąpił profesjonalista Newport Country Club, Horace Rawlins , wygraj pierwsze trofeum. Wczesne lata były zdominowane przez brytyjskich golfistów, którzy wygrali pierwsze 16 edycji.

W 1911 roku, po ukończeniu 18-dołkowego pola w Chicago Gold Club, pierwszy Amerykanin, John McDermott, wygrał zawody, okrzyknięty Amerykański przełom. Od historycznego zwycięstwa amerykańscy golfiści zdominowali mistrzostwa US Open Golf Championships.

Konkurencja
Dlaczego US Open jest popularne?

Dlaczego US Open jest popularne?

US Open jest wysoko ceniony. Jego reputacja wykracza poza społeczność golfistów i szybko staje się ulubieńcem graczy sportowych. Jest to niewątpliwie jedno z największych wydarzeń sportowych, ponieważ skupia czołowych profesjonalnych golfistów w każdym wieku. W ostatnich latach US Open stał się bardziej widoczny wśród graczy na obstawianie turniejów sportowych, co skłoniło strony z zakładami sportowymi online do wyczerpującego omówienia wydarzenia.

Golf staje się coraz bardziej widoczny

Większa widoczność ma kluczowe znaczenie dla popularyzacji US Open i innych dużych turniejów sportowych. Widzowie telewizyjni i transmisje na żywo są traktowani przez godziny gry w golfa premium prowadzone przez entuzjastów golfa, które zapewniają bezcenny wgląd w grę. Lepsze zrozumienie gry niewątpliwie zapewnia graczom większą motywację do postawienia zakładu.

Golf zapewnia wysokie kursy

Złoto jest bez wątpienia jednym z turniejów sportowych, które zapewniają świetne kursy. Często faworyt tych turniejów sportowych może być wyceniony na 8-1. Chociaż na każdych mistrzostwach sportowych wszystko może się nie udać, tak dobre kursy nie są powszechne w kręgach bukmacherskich online.

Dostawcy golfa Liczne rynki zakładów

Podobnie jak najlepsze mistrzostwa e-sportowe, US Opens oferuje ogromne rynki zakładów. Niektóre z popularnych typów zakładów oferowanych w konkursie obejmują zakłady head-to-head, przyszłe zakłady, zakłady na wygraną i zakłady na pole.

Dlaczego US Open jest popularne?
Jak postawić na US Open?

Jak postawić na US Open?

Główne wymagania dotyczące zakładów na US Open i inne ligi sportowe to zazwyczaj dwa, intencja gry i pieniądze do postawienia. Po uporządkowaniu tych dwóch podstaw, wszystko, co pozostaje do udziału w sportowych turniejach online, to dołączenie do renomowanych bukmacherów online. Cóż, rejestracja u bukmachera internetowego powinna być oczywista na tej cyfrowej krawędzi – klikając link rejestracyjny i podążając za kilkoma skomplikowanymi podpowiedziami.

Każdy gracz, który chce obstawiać na US Open, powinien wiedzieć, jak znaleźć value podczas obstawiania. Ale dzięki licznym elitarnym graczom w US Open i wielu zmiennym, nawet najlepsi gracze mają nadzieję na wygraną w ułamku czasu. Każdy spostrzegawczy gracz powinien więc żyć z tym faktem. Obstawianie zakładów na US Open wykracza poza skupienie się na kilku elitarnych graczach.

Obstawiający powinni również chcieć zrozumieć różne dostępne typy zakładów. Na przykład, można postawić na liczbę rund, gracza elitarnego, którego szanse mogły spaść po kilku złych dołkach, albo gracz może skończyć z lepszym wynikiem po dwójce lub trójce.

Trudno zarabiać na turnieju tej rangi, wspierając najlepszych. Czasami właściwe badania są kluczowe. Jeszcze lepiej jest postawić na gracza w formie, który ma talent do robienia niespodzianek na dużej scenie, niż trzymać się faworytów.

Jak postawić na US Open?
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak