Golf zakłady

Golf to sport, który cieszy się popularnością na całym świecie i ma niezwykle lojalnych zwolenników zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, niezależnie od wieku. Nie jest to pierwsza gra, na którą można by pomyśleć, ale jest to zaskakująco popularny sport, w którym można wygrać pieniądze. Gra ma swoje korzenie w XV-wiecznej Szkocji, chociaż odkryto, że inne starożytne cywilizacje grały w podobną grę już w I wieku p.n.e.

Książki sportowe na całym świecie oferują golf, zwłaszcza turnieje PGA, jako popularną opcję zakładów. W miarę jak zakłady sportowe wkraczają na nowe rynki, takie jak Stany Zjednoczone, popularność golfa będzie rosła tylko wtedy, gdy coraz więcej osób odkryje napięcie związane z obstawianiem konkurencyjnych turniejów.

Golf zakłady
Najlepsze strony z zakładami sportowymi online dla golfa

Najlepsze strony z zakładami sportowymi online dla golfa

Lubiany na całym świecie golf ma niezwykle lojalnych fanów, niezależnie od wieku i płci. Chociaż golf może nie być pierwszym sportem, który przychodzi na myśl, jeśli chodzi o zakłady, obstawianie zakładów jest dość popularne.

Sięgający do XV-wiecznej Szkocji golf zyskał światowy rozgłos. Stwierdzono, że starożytne cywilizacje uprawiały podobny sport już w I wieku p.n.e. Niemniej jednak golf jest tak samo rozpowszechniony w dzisiejszych czasach, jak nigdy dotąd, zwłaszcza na rynku zakładów sportowych.

Bukmacherzy online na całym świecie to golf, zwłaszcza turnieje PGA, jako popularny wybór zakładów. A wraz z rozwojem zakładów sportowych na nowych rynkach, w tym w Stanach Zjednoczonych, popularność golfa będzie rosła tylko wtedy, gdy więcej osób odkryje emocje związane z obstawianie konkurencyjnego turnieju.

Najlepsze strony z zakładami sportowymi online dla golfa
Co to są zakłady na golfa?

Co to są zakłady na golfa?

Zakłady na golfa prawdopodobnie rozpoczęły się wraz z początkiem gry. To prosty sport, na który można stawiać zakłady, szczególnie między dwoma graczami w pojedynku. Chociaż nie ma określonej daty rozpoczęcia obstawiania golfa, można zasadnie założyć, że obstawianie tego sportu rozpoczęło się w momencie powstania gry.

W 2019 roku PGA Tour objął zakłady sportowe, co stanowi wyraźny kontrast w stosunku do innych profesjonalnych lig sportowych, i od tego czasu golf jest jedną z najlepszych najpopularniejsze zakłady sportowe w Stanach Zjednoczonych.

W dzisiejszych czasach golf jest głównym nurtem, zwłaszcza jeśli chodzi o zakłady sportowe. Znaczące internetowe zakłady sportowe online oferują zakłady na golfa, ale strony takie jak FanDuel i DraftKings oferują gry w golfa Daily Fantasy Sports. Obecnie istnieje większy dostęp do transmisji strumieniowych z turniejów i jeszcze bardziej przystępny dostęp do obstawiania zakładów.

Co to są zakłady na golfa?
Jak obstawiać golfa

Jak obstawiać golfa

Zakłady na golfa online rozwinęły się od czasu ich pierwszej prezentacji. Dostępnych jest wiele rodzajów zakładów, w tym zwycięzcy turniejów. Ten styl jest popularny wśród graczy szukających dużej wypłaty. Badanie wyników golfistów na określonych polach lub w różnych warunkach pogodowych może pomóc w zawężeniu wyboru zakładów.

Inne rodzaje zakładów podobnie jak pojedynki golfistów pozwalają obstawiającym obstawiać, kto będzie miał bardziej udaną rundę lub turniej między dwoma równorzędnymi golfistami. Ponadto istnieją zakłady prop bet dla golfistów. Co to jest?

Zakłady na rekwizyty są niezwykle popularne w dużych dyscyplinach sportowych, w tym w koszykówce i piłce nożnej. Ponieważ golf wciąż zyskuje na popularności, sensowne jest włączenie go do zakładów sportowych.

Dzięki zakładom golfowym na rekwizyty, obstawiający mogą postawić na liczbę birdie, którą golfista wykona w każdej rundzie, na najlepszego gracza narodowości lub na najlepszego gracza leworęcznego.

Jak obstawiać golfa
Zrozumienie kursów na golfa

Zrozumienie kursów na golfa

Różne czynniki decydują o golfie kursy bukmacherskie. Po pierwsze, każdy kurs gra się inaczej, wpływając na to, jak dany gracz radzi sobie w grze. Na przykład, jeśli dane pole ma wymagające greeny, lepiej radzący sobie golfiści mogą mieć mniejsze szanse.

Na przykład, jeśli inne pole ma dłuższe fairwaye, mogą być mniejsze szanse na golfistów, którzy potrafią prowadzić piłkę na duże odległości.

Ponieważ golf jest grą na świeżym powietrzu, pogoda wpływa na graczy i wyniki. Podobnie golfiści konsekwentnie walczą z dokuczliwymi kontuzjami z powodu momentu obrotowego ustawionego na ich ciałach. Golfista powracający po kontuzji może wydawać się wartością, ale dość często może być zardzewiały w pierwszym turnieju.

Kursy na mecz golfowy lub 2 piłki, jak określono w niektórych książkach sportowych golfa, są określane na podstawie ostatnich wyników i wcześniejszych wyników na tym polu. Jednak kursy na mecze mogą być wysokie, ponieważ kilku graczy o wysokich pozycjach często będzie faworytami zakładów, a stawka będzie miała bardzo duże szanse na wygraną.

Zrozumienie kursów na golfa
Rodzaje zakładów na golfa

Rodzaje zakładów na golfa

Zwycięzca turnieju

Mówiąc prościej, w golfie obstawianie linii turniejowej to obstawianie, kto wygra turniej. W przeciwieństwie do sportów zespołowych, obstawiający muszą wybrać zwycięzcę z listy ponad stu graczy, ponieważ w większości turniejów golfowych każdy mężczyzna lub kobieta jest dla siebie. Nagroda za trafny wybór bohatera jest generalnie wysoka.

Zwycięzca pojedynku

Obstawiający mogą postawić zakład na to, kto wygra pojedynki (lub grupy) gracz kontra gracz. Na przykład, jeśli linia pieniędzy ma Tigera Woodsa na +180 i Phila Mickelsona na -110, Mickelson jest faworytem, a obstawiający musiałby postawić 110 USD, aby wygrać 100 USD. Jeśli obstawiający postawi 100 $ na Tiger Woods i odniesie wygraną, wygra 180 $.

Liderzy Okrągłych

Obstawiający mogą również obstawiać, kto będzie liderem na koniec rundy. Na przykład gracz może postawić na Justina Thomasa, który wygra pierwszą rundę Masters.

Następnie kursy na pozostałe rundy będą dostępne po zakończeniu dnia gry. Zakłady na lidera rundy są często nieprzewidywalne, ale jeśli obstawiający wie, że gracz zawsze dobrze sobie radzi w pierwszej rundzie turnieju, może to być duży zakład.

Narodowość golfisty

Zakład narodowościowy ma miejsce wtedy, gdy obstawiający obstawia, że wygra gracz z określonego kraju lub regionu lub że dany gracz będzie najlepszym graczem z kraju lub regionu. Na przykład gracz może założyć, że Jason Day jest najlepszym Australijskim graczem w Masters. Jeśli pokona wszystkich innych Australijczyków, obstawiający wygra zakład.

Parlay

Zakład parlay ma miejsce wtedy, gdy obstawiający stawia zakład na wiele wyników, aby uzyskać wynik, i aby wygrać, musi dokładnie określić wszystkie wyniki. Na przykład, jeśli obstawiający licytuje 100 USD, gdy Tiger Woods pokonuje Phila Micklesona, a Brooks Koepka pokonuje Justina Thomasa w My otwarci, będą potrzebować obu sytuacji, aby odnieść sukces w zakładzie parlay.

Biorąc pod uwagę, że obstawiający musi być dokładny w odniesieniu do każdego wyniku w całkowitym zakładzie, układy parlay są bardziej wymagającym stylem obstawiania golfa, ale oferują większe nagrody.

Kontrakty terminowe

Czy wierzysz, że Stany Zjednoczone odzyskają Ryder Cup? Następnie możesz postawić na nią zakład futures. Jeśli kurs wynosi teraz +300, a postawisz 100 USD, drużyna Stanów Zjednoczonych, która wygra Ryder Cup, zdobędzie 300 USD. Ważne jest, aby pamiętać, że kontrakty terminowe są oferowane na długo przed każdym wydarzeniem.

Rekwizyty

Zakłady rekwizytowe to dodatkowe zakłady powiązane z wyraźnymi wynikami w turnieju (rekwizyty turniejowe) lub wydajnością gracza (rekwizyty gracza). Czy uważasz, że Dustin Johnson zdobędzie najlepszy wynik w 2. rundzie US Open?

Cóż, możesz się na to postawić. Czy przewaga zaledwie trzech uderzeń wygra Masters? Na to również możesz postawić. Powszechnie uważane za zabawne zakłady, zakłady prop są powszechnie dostępne dla niemal wszystkiego, co jest związane z grą.

Rodzaje zakładów na golfa
Poszukaj strony z doskonałymi opcjami zakładów na golfa na żywo

Poszukaj strony z doskonałymi opcjami zakładów na golfa na żywo

Zakłady na żywo to możliwość obstawiania meczu w momencie jego wystąpienia. Kursy są zaangażowane i będą aktualizowane przez cały turniej w oparciu o rozwijającą się akcję. Tak więc, na przykład, jeśli po piątym dołku Tiger wygląda obiecująco i prowadzi, należałoby postawić na niego pieniądze, aby wygrać turniej i zgarnąć nagrody.

Główne turnieje golfowe

 1. Mistrzowie
 2. Otwarte Mistrzostwa
 3. US Open
 4. Mistrzostwa PGA
 5. Mistrzostwa Graczy
 6. Miejsce Pamięci
 7. Mistrzostwa Tour
 8. Zaproszenie Arnolda Palmera
 9. WGC-Fedex St. Jude Invitational
 10. Puchar Rydera
Poszukaj strony z doskonałymi opcjami zakładów na golfa na żywo
Nie stawiaj na szum

Nie stawiaj na szum

Ponieważ zakłady online na golfa są bardzo popularne, graczowi łatwo jest postawić na inny lepszy, wierząc, że musi znać tajniki, jeśli obstawia ten sport. Jednak nie zawsze tak jest.

Ważne jest, aby obstawiający zdobyli własną wiedzę na temat gry i aktualnego meczu, a nie podążali za spekulacjami publiczności. To, że tłum kibicuje jednemu nazwisku, nie oznacza, że to on wygra mecz.

Nie stawiaj na szum
Typowe błędy w zakładach na golfa

Typowe błędy w zakładach na golfa

Zakłady tylko na ulubione

Kiedy był w kwiecie wieku, stawianie na Tygrysa było rzeczą pewną. Jednak dzisiaj większość turniejów jest otwarta, a niepokoje są standardem. Obstawiający muszą zbadać graczy i ich przeszłe wyniki przed postawieniem zakładu. Ulubione mogą się szybko zmieniać z tygodnia na tydzień. Znajdź dobrze zapowiadających się graczy, którzy mają doskonałą szansę na wygraną, ale nie są jeszcze szeroko obserwowani.

Nie skupianie się na kursie

Układ pola odgrywa znaczącą rolę w decydowaniu, kto będzie się doskonale prezentował, a kto będzie się gubił. Jeśli mocne strony gracza pasują do kursu, obstawiający będzie miał znacznie większą szansę na wygranie zakładu.

Na przykład, jeśli szeroko otwarte pole ma długie podjazdy, obstawiający powinien wybrać gracza, który może dostać się na green. Jeśli są trudne greeny, obstawiający powinien wybrać gracza, który wyróżnia się w puttowaniu.

Niewłaściwe zarządzanie swoim kapitałem

Przed postawieniem pierwszego zakładu odłóż pieniądze na swój bankroll. Najszybszym sposobem na utratę tego bankrolla jest złe zarządzanie nim. Nie gonić za stratami (obstawiaj więcej niż zwykle), aby odrobić jedną stratę. Ważne jest, aby nie stać się chciwym, jeśli masz dobrą passę.

Kluczowe dania na wynos

 • Rozważ wszystkie style zakładów
 • Zwróć uwagę na pogodę
 • Miej oko na przeszłość i teraźniejszość każdego gracza
Typowe błędy w zakładach na golfa