Wiadomości

March 2, 2022

Najfajniejsze sporty zimowe do obstawiania

Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Sporty uprawiane na śniegu lub lodzie określane są mianem sportów zimowych. W przeciwieństwie do sportów letnich, sporty zimowe mają krótszy sezon, trwający od listopada do lutego. Niektóre wydarzenia, takie jak Zimowe Igrzyska Olimpijskie, odbywają się co cztery lata. Zimowe igrzyska olimpijskie oferują najbardziej ekscytujące możliwości zakładów sportowych online. Mimo to, kilka rocznych i dwuletnich sportów zimowych jest dostępnych do obstawiania.

Najfajniejsze sporty zimowe do obstawiania

Tradycyjnie gry te prowadzone są w naturalnie zimnych obszarach, ale sztuczny lód pozwala teraz grać w różne miejsca i przez dłuższy czas. Większość z nich to odmiany narciarstwa, saneczkarstwa, hokeja na lodzie i łyżwiarstwa. Mogą być konkurencyjne lub niekonkurencyjne i ważne jest, aby dowiedzieć się, jak każdy z nich działa, zanim wybierzesz jednego z najlepszych bukmacherów. Oto spojrzenie na różne dyscypliny zimy sport u bukmacherów online.

Zakłady na hokej na lodzie

Letnie Igrzyska Olimpijskie w 1920 r. były debiutem olimpijskim Hokej na lodzie. W 1924 sport stał się częścią programu Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Z 12 męskimi i 10 żeńskimi drużynami biorącymi udział w Pekinie 2022, sport nadal jest podstawą kalendarza sportów zimowych. Złoty medal jest zwykle przyznawany USA, Kanadzie, Finlandii, Rosji lub Szwecji. Najczęściej stawiane na rynkach hokejowych u bukmacherów obejmują zwycięzcę meczu, zwycięzcę ostatecznego, dogrywkę i powyżej/poniżej/.

Skoki narciarskie

Sporty zimowe nie są kompletne bez kultowych zawodów w skokach narciarskich. Rywalizacja polega na tym, że zawodnicy lecą w dół pochyłości, zanim zostaną zrzuceni na kolejną rampę narciarską, gdzie próbują pokonać jak najdłuższy dystans. Obecnie rekord świata wynosi 246m.

Skoki narciarskie rozpoczynają się od 50 zawodników, którzy muszą ukończyć dwie rundy. Runda finałowa jest zarezerwowana tylko dla 30 zawodników. W dwóch ostatnich rundach zwycięzca jest wybierany na podstawie najwyższego skumulowanego wyniku. Większość bukmacherów oferuje zakłady na skoki narciarskie online, więc gracze nie będą mieli problemu ze znalezieniem tego.

Narciarstwo alpejskie

Jest to jedna z bardziej popularnych opcji internetowych zakładów na sporty zimowe. Polega na zjeżdżaniu z dużą prędkością po zaśnieżonych stokach z wiązaniami narciarskimi na stałym obcasie, unikając jednocześnie przeszkód na krętych ścieżkach. Zimowy sezon sportowy oferuje kilka opcji narciarstwa alpejskiego, takich jak narciarstwo zjazdowe, slalom, slalom gigant i supergigant. Typowe zakłady obejmują trzy najlepsze miejsca, head to heads i ostateczny zwycięzca. Ci, którzy chcą postawić na tę grę, znajdą te dyscypliny w zakładach sportowych prezentowanych na tej stronie.

Biegi narciarskie

Narciarstwo biegowe, zwane również XC, rozpoczęło się w 1977 roku. Co roku rywalizuje ponad 41 000 sportowców. Dzięki niezliczonym dyscyplinom indywidualnym i zespołowym jest idealnym wyborem dla doświadczonych graczy. Zawodnicy muszą popychać się do przodu krokami lub z kijkami narciarskimi. Norwegia dominowała ostatnio po zdobyciu najwyższych medali w ostatnich trzech imprezach w narciarstwie biegowym. Wśród pięciu najlepszych sportowców Igrzysk Olimpijskich w Pyeongchang 2018 wielu pochodziło z Norwegii. Nic dziwnego, że kursy na Zimowe Igrzyska Olimpijskie wydają się faworyzować norweskich graczy.

Wielu fanów stawia na drużynowy sprint klasyczny, sztafetę, bieg klasyczny mężczyzn na 15 km, bieg klasyczny kobiet na 10 km oraz freestyle. Podobnie jak narciarstwo alpejskie, narciarstwo biegowe oferuje takie zakłady, jak marża wygranych, zwycięzca ante-post, head to heads i trzech najlepszych graczy.

Biatlon

ten biatlon łączy strzelanie z karabinu i narciarstwo biegowe, dzięki czemu oglądanie i obstawianie jest przyjemniejsze. Kursy biathlonu mają większe marginesy niż w przypadku innych sportów zimowych. Sezon sportów zimowych prezentuje niewiarygodnie wysokie kursy na poszczególnych rynkach zakładów.

Łyżwiarstwo figurowe

Łyżwiarstwo figurowe to ekscytujące czynności, takie jak skręcanie, skakanie, chodzenie i wirowanie na pokrytych lodem powierzchniach. Większość opcji zakładów jest dostępna zimą. Łyżwiarstwo figurowe jest szczególnie popularne w Rosji, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Skandynawii. Fani, którzy chcą obstawiać ten sport zimowy, mogą przewidzieć sumę punktów, łyżwiarzy, którzy staną na podium i ostatecznego zwycięzcę.

Łyżwiarstwo szybkie

W Zimowych Igrzyskach Olimpijskich odbywa się 14 zawodów w łyżwiarstwie szybkim. Składają się z jednej rundy, z wyjątkiem wyścigów na 500 m, które trwają dwie rundy. Ogólny zwycięzca jest określany na podstawie ich rekordów czasu i prędkości. Holandia jest obecnie najlepsza w łyżwiarstwie szybkim, zdobywając 121 medali, z czego 42 to złote medale. Bukmacherzy online zapewniają kursy na zwycięzców zarówno męskich, jak i żeńskich drużyn.

Znalezienie najlepszego bukmachera online na sporty zimowe

Każdy, kto chce postawić na sporty zimowe, powinien skorzystać internetowe strony z zakładami sportowymi. Łatwo dać się wciągnąć w emocje związane ze sportami zimowymi, ponieważ wielu bukmacherów oferuje lukratywne wypłaty i kuszące kursy. Od Zimowych Igrzysk Olimpijskich, Światowych Igrzysk Zimowych, Europejskich Igrzysk Zimowych po Zimową Uniwersjada, wybór rynku zakładów nie jest łatwy. Ze względu na szerzące się przypadki oszustw internetowych, wybór witryn z zakładami o sportach zimowych z rygorystycznymi środkami bezpieczeństwa ma kluczowe znaczenie.

Licencjonowanie okazało się być najpewniejszą cechą bukmachera online. Hazard na nielicencjonowanych witrynach to najłatwiejszy sposób na bycie ofiarą oszustwa internetowego. Bonusy i promocje urozmaicają zabawę. Gracze nigdy nie powinni zapominać, że ich szczęście zależy również od warunków dołączonych do preferowanych platform. Przed obstawieniem jakiejkolwiek gry warto sprawdzić drobny druk.

Sekretem zdobycia znaczącej nagrody jest zidentyfikowanie bukmachera z ponadprzeciętnymi kursami. Wybór szerokiego spektrum rynków zakładów to długa droga. Dobry bukmacher zimowy ma wiele odmian każdego sportu i wysokie stawki wypłat.

About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak
undefined is not available in your country. Please try:

Aktualności

Podnieś poziom swojej gry bukmacherskiej: typy poufnych informacji, statystyki i zaufane recenzje
2024-06-02

Podnieś poziom swojej gry bukmacherskiej: typy poufnych informacji, statystyki i zaufane recenzje

Wiadomości