Zakłady na Super Bowl Online

NFL został po raz pierwszy uruchomiony w 1920 roku, ale żadna impreza Super Bowl nie odbyła się aż do czterech dekad później. Grupa biznesmenów próbowała przejąć futbolowe franczyzy w 1960 roku, ale nigdy nie przejęli NFL. Zamiast tego założyli AFL: American Football League. W ciągu następnych kilku lat AFL i NFL rywalizowały o graczy i fanów. Ale założyciele doszli do konsensusu w 1970 roku i połączyli ligi.

To było 15 stycznia 1967, kiedy odbyła się pierwsza impreza Super Bowl, w której udział wzięli Kansas City Chiefs z AFL i Green Bay Packers z NFL. W tym czasie bilety sprzedawano średnio po 12 USD, a gra przyciągnęła około 61 000 fanów. Packers wygrali z Chiefs 35-10. Odbył się w Memorial Coliseum i był uważany za mecz o mistrzostwo świata AFL-NFL i transmitowany przez NBC i CBS. Później nazwę zmieniono na Super Bowl.

Sezon II i później

W 1968 Packers pokonali Oakland Raiders w Super Bowl II 33-14. W wielu oczach mistrzowie AFL nie mogli pokonać najlepszych NFL. W jednym z największych problemów, New York Jets, mistrzowie AFL, pokonali Baltimore Colts (NFL), 16-7 w 1969 roku. Popularność Super Bowl nadal rosła po fuzji AFL-NFL. Trzy drużyny, Dallas Cowboys, Miami Dolphins i Pittsburgh Steelers, zdominowały scenę w latach 70-tych.

W całej historii Super Bowl reklamy w przerwie meczu były ogromną atrakcją. Początkowo taką rozrywką byli astronauci, musztry wojskowe i orkiestry marszowe. Z biegiem czasu zmieniło się to dramatycznie, dołączając wykonawców, takich jak gwiazdy popu, zespoły rockowe i piosenkarze z Broadwayu.

Z tego powodu reklamy Super Bowl są najdroższymi spośród transmitowanych w telewizji mistrzostw sportowych w USA. Na przykład 30-sekundowa reklama kosztowała w 2016 r. prawie 5 milionów dolarów.

O futbolu amerykańskimDlaczego Super Bowl jest popularny?Jak obstawiać Super Bowl
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
O futbolu amerykańskim

O futbolu amerykańskim

Profesjonalista Futbol amerykański Liga jest tworzona wyłącznie przez 32-zespołową NFL-National Football League. Ponad 50% wszystkich amerykańskich gospodarstw domowych ogląda mecz mistrzostw NFL, Super Bowl.

W USA niedziela Super Bowl zajmuje drugie miejsce po Dniu Dziękczynienia pod względem spożycia żywności. Reklamodawcy nie mogą używać terminu Super Bowl w celach marketingowych. W rezultacie firmy zwykle znajdują kreatywne sposoby na odniesienie się do niego, takie jak Big Game.

Super Bowl jest identyfikowany cyframi rzymskimi, ponieważ sezon piłkarski trwa dwa lata kalendarzowe. Jednak miejsce to może się zmieniać co roku. Na cześć trenera Green Bay Packers Vince'a Lombardiego, który wygrał dwa pierwsze Super Bowls, drużyna mistrzowska otrzymuje trofeum Vince Lombardi.

Drużyny

Tylko jedna drużyna wygrała Super Bowl na swoim stadionie: Tampa Bay w Super Bowl LV. Było sześć zwycięstw w Super Bowl zarówno dla New England Patriots, jak i Pittsburgh Steelers, które są najbardziej ze wszystkich drużyn. San Francisco 49ers i Dallas Cowboys wygrali pięć meczów.

Po pięciu przegranych Super Bowl, New England Patriots i Denver Broncos dzielą rekord największej liczby przegranych Super Bowl. Patrioci pojawili się w 11 Super Bowls, więcej niż jakakolwiek inna drużyna. Kilka drużyn, takich jak Cleveland Browns, Jacksonville Jaguars, Houston Texans i Detroit Lions, jeszcze nie wzięło udziału w Super Bowl.

O futbolu amerykańskim
Dlaczego Super Bowl jest popularny?

Dlaczego Super Bowl jest popularny?

Po legalizacji internetowe strony z zakładami sportowymi w ponad 50% stanów USA zakłady na Super Bowl osiągnęły rekordowy poziom w 2021 r. Obstawianie sportowych turniejów online jest tak proste, jak otwarcie aplikacji na smartfonie. Miliony ludzi stawiają zakłady online w bukmacherach przystosowanych do urządzeń mobilnych.

Jednak nie chodzi tylko o zyski dla operatorów zakładów sportowych. Inwestują tak dużo w marketing, aby dotrzeć do rosnącej liczby fanów sportu, którzy nigdy nie przegapią pojedynków między, powiedzmy, Cincinnati Bengals i Los Angeles Rams.

Marketing bukmacherski rośnie z dnia na dzień, a nagła legalizacja zakładów sportowych w kraju pozwoliła bukmacherom zarejestrować ogromną bazę klientów. Super Bowl 56 to najnowsza szansa dla dostawców gier hazardowych na sprzedaż się zapalonym graczom.

Aby konkurować o klientów, bukmacherzy oferują nieodparte promocje w postaci bonusów. Do popularności gry przyczyniły się również dostępne darmowe zakłady, gry demo oraz dodatkowe kredyty do obstawiania lig sportowych.

Dlaczego Super Bowl jest popularny?
Jak obstawiać Super Bowl

Jak obstawiać Super Bowl

W miarę zbliżania się sezonu Super Bowl, ogłaszane są pierwsze dwie drużyny, a bukmacherzy zaczynają wypuszczać swoje linie. Te wiersze nie są stałe ani ostateczne. Operatorzy zakładów sportowych zapewniają wszystko, co możliwe opcje zakładów i przypisz kursy na listę turniejów sportowych.

Szanse na wygranie Super Bowl mogą ulec zmianie do momentu rozpoczęcia wydarzenia. Gdy kursy są ustalone po lepszej cenie, wskazane jest, aby wziąć je bezpośrednio przed przesunięciem linii.

Rodzaje zakładów

Na Super Bowl można obstawiać na wiele sposobów:

  • Całkowity łączny wynik
  • Która drużyna wygra mecz (Moneyline)
  • Zespół, który pokrywa rozkład punktowy
  • Zabawne rekwizyty
  • Zakłady wielokrotne na jednym kuponie (parlay)

Gracze mogą postawić na następne wydarzenie NFL lub obstawiać w miarę rozwoju gry (zakłady na żywo lub na żywo). Moneyline to najpopularniejszy rodzaj zakład piłkarski. Gracze muszą po prostu wybrać drużynę, która zostanie zwycięzcą Super Bowl.

Zakład prosty oparty jest na kursach NFL. U każdego wiarygodnego bukmachera internetowego kursy Superbowl są oznaczone jako Cincinnati Bengals +105, Los Angeles Rams -115 i tak dalej. Znak ujemny (-) jest zawsze używany do ulubionych, a znak dodatni (+) jest zawsze przypisywany słabszym.

Jedna z chwil Metody Płatności w bukmacherach online jest kryptowaluta. Wypłaty mogą chwilę potrwać, zwłaszcza gdy każdy zwycięzca próbuje wypłacić pieniądze. Co najważniejsze, hazardziści nie mogą stawiać więcej, niż mogą sobie pozwolić na przegraną. Wskazane jest kilkakrotne obstawianie niewielkich kwot, niż postawienie sporej sumy za jednym zamachem.

Jak obstawiać Super Bowl
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Aktualności

Najlepszy przewodnik po zakładach na Super Bowl, jak się przygotować
2023-03-08

Najlepszy przewodnik po zakładach na Super Bowl, jak się przygotować

Będzie dużo pieniędzy do legalnego postawienia na Super Bowl 2023 po tym, jak gra w 2022 roku pobije wszystkie poprzednie rekordy. Ostatnim razem, w Super Bowl LVI, Los Angeles Rams pokonali Cincinnati Bengals 23:20.