Najlepsi bukmacherzy 10 American Express od 2024

American Express, czasami nazywany Amex, jest jednym z najlepszych wyborów obstawiających, gdy szukają sposobów na zasilenie swoich kont w serwisach bukmacherskich. Amex to uznana na całym świecie usługa płatności, która umożliwia graczom i graczom szybkie, bezpieczne i mniej kłopotliwe finansowanie swoich kont. Najbardziej znana jest z tego, że jest pierwszą firmą, która korzysta z „czeków podróżnych”, usługi wprowadzonej ponad sto lat temu.

Obecnie American Express jest jedną z 30 firm składowych indeksu Dow Jones Industrial Average, która każdego roku obsługuje ponad jedną czwartą łącznej kwoty transakcji kartami kredytowymi w Stanach Zjednoczonych.

Najlepsi bukmacherzy 10 American Express od 2024
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
Jak dokonać wpłaty za pomocą American Express

Jak dokonać wpłaty za pomocą American Express

Większość witryn bukmacherskich noszących logo Amex posiada pełną licencję na działalność w branży gier online. Takie witryny prawdopodobnie należą do znanych firm macierzystych i są monitorowane przez instytucje nadzorujące zakłady bukmacherskie.

American Express nie chce angażować się w transakcje z pozbawionymi skrupułów firmami, co również chroni graczy.

Proces wpłaty dla graczy spoza Ameryki Amex jest dość prosty, ponieważ przebiega zgodnie z normalnym procesem wpłaty dla większości witryn bukmacherskich.

Mogą obowiązywać opłaty i limity w zależności od instytucji finansowej lub witryny bukmacherskiej, więc najlepiej jest, aby potencjalni gracze odrobili pracę domową przed dokonaniem wpłaty na Amex. Witryny bukmacherskie zwykle oferują bonusy od pierwszego depozytu, więc opłaty będą wydawały się równoważone z kosztami.

Niektóre przepisy mogą utrudniać Amerykanom wpłacanie środków do witryn bukmacherskich za pośrednictwem American Express. Aby to obejść, obstawiający, którzy korzystają z American Express, muszą znaleźć „pośrednika”, takiego jak e-portfele, takie jak Neteller lub MyPaylinQ. Kartę Amex można wykorzystać do zasilenia tych e-portfeli, które z kolei mogą być wykorzystane do finansowania portfeli zakładów online.

Chociaż korzystanie z pośrednika może wydawać się kłopotliwe, w rzeczywistości może być korzystne dla graczy, ponieważ może stanowić dodatkową warstwę bezpieczeństwa.

Jak dokonać wpłaty za pomocą American Express
Jak dokonać wypłaty z American Express

Jak dokonać wypłaty z American Express

Jest bardzo mało prawdopodobne, że obstawiający znajdą strony hazardowe, które pozwolą im wypłacić pieniądze z powrotem do firmy Amex, nawet jeśli jest to dozwolone jako metoda wpłaty. Powiedziawszy to, gracze mogą potrzebować znaleźć alternatywne metody wypłaty środków lub wygranych z powrotem do kieszeni:

  • Jednym ze sposobów na wypłatę środków z witryn bukmacherskich jest korzystanie z e-portfeli, takich jak Skrill lub Neteller. Te opcje są jak dotąd najszybsze i najwygodniejsze.

  • Pośrednik może być nawet lepszy dla obstawiającego, ponieważ może zapewnić dodatkową warstwę bezpieczeństwa oprócz środków bezpieczeństwa firmy Amex i serwisu bukmacherskiego.

  • Alternatywnie, obstawiający mogą również zdecydować się na wypłatę za pomocą przelewu bankowego. Wypłaty dokonywane tą metodą zwykle trwają od dwóch do pięciu dni. Może to potrwać jeszcze dłużej ze względu na to, że weekendy nie są liczone jako dni bankowe lub alimenty przez instytucję finansową lub w przypadku dni ustawowo wolnych od pracy.

Jeśli chodzi o opłaty, technicznie rzecz biorąc, nie ma opłat za wypłatę z American Express, ponieważ obstawiający w ogóle nie mogą wypłacić pieniędzy z Amex. Jednak e-portfele lub banki mogą mieć opłaty, które narzucą po ich zakończeniu. Nawet strony bukmacherskie mogą mieć po swojej stronie opłaty, które będą nakładać za wypłaty.

Limit wypłat będzie prawdopodobnie różny w różnych witrynach bukmacherskich, więc obstawiający muszą odrobić pracę domową i ustalić ją przed dokonaniem wypłaty, aby uniknąć zamieszania lub pytań. Instytucje finansowe i e-portfele również mogą nakładać limity, więc koniecznie sprawdź drobny druk.

Jak dokonać wypłaty z American Express
Bezpieczeństwo i ochrona w American Express

Bezpieczeństwo i ochrona w American Express

Karta American Express jest kodowana z danymi osobowymi użytkownika, które zostały użyte do zarejestrowania karty.

Oznacza to, że Twoja karta fizyczna ma kilka funkcji bezpieczeństwa, takich jak technologia chipowa i numer identyfikacyjny karty.

Technologia chipowa to ulepszona wersja paska magnetycznego Twojej karty. Ten mały chip wbudowany w fizyczną kartę plastikową tworzy zaszyfrowany kod jednorazowego użytku, który natychmiast weryfikuje wszystkie niezbędne i poufne dane, co bardzo utrudnia przestępcom sklonowanie karty.

Z drugiej strony numer identyfikacyjny karty (CID) to 4-cyfrowy kod, który autoryzuje transakcje internetowe i inne transakcje, które nie wymagają fizycznej karty. To sprawia, że nieuczciwym osobom jeszcze trudniej jest uzyskać dostęp do Twojego konta, nawet jeśli wejdą w posiadanie numeru Twojej karty kredytowej lub danych osobowych.

American Express korzysta również z modelu wykrywania oszustw z funkcją uczenia maszynowego, który może monitorować ponad bilionów transakcji w czasie rzeczywistym i wykrywać oszustwa w ciągu milisekund od użycia karty Amex w dowolnym miejscu na świecie.

Ta technologia zapobiegająca oszustwom, która sprawdza każdą pojedynczą transakcję w tysiącach punktów danych. SafeKey firmy Amex sprawdza każdą transakcję dokonaną przez gracza i wysyła wiadomość e-mail, SMS lub powiadomienie push, aby sprawdzić Twoją tożsamość.

Bezpieczeństwo i ochrona w American Express
Opcje obsługi klienta American Express

Opcje obsługi klienta American Express

W przypadku firm tak wszechstronnych i tak renomowanych jak American Express, zawsze pojawią się pewne problemy lub obawy. Kiedy tak się stanie, użytkownicy będą chcieli poprosić o wyjaśnienia lub pomoc. Na szczęście American Express jest bardziej niż przygotowany do radzenia sobie z każdą sytuacją, z jaką mogą się spotkać klienci.

Jeśli użytkownicy mają wątpliwości, mogą przejść do globalnej witryny American Express. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk pomocy. W ten sposób trafią do działu obsługi klienta, gdzie zostaną powitani bardzo zorganizowaną i obszerną stroną z często zadawanymi pytaniami.

Te zorganizowane zakładki mogą odpowiadać na pytania, od zapomnianych haseł, przez wymianę karty i otwarcie sporu, po bezpłatne oceny kredytowe i raporty. Jeśli użytkownicy nie mogą znaleźć swojego problemu na kartach, mogą wpisać swój problem w udostępnionym polu wyszukiwania.

Jeśli naprawdę mają problemy, Amex oferuje klientom opcję wspólnego przeglądania, w której przeszkolony i godny zaufania agent otrzyma autoryzację do przeglądania i uzyskiwania dostępu do ich bieżącej aktywności w sieci. Pozwala to agentom firmy Amex na dokładniejsze i dokładniejsze prowadzenie klientów.

American Express posiada również gorącą linię Global Assist, gorącą linię Premium Global Assist oraz pomoc w nagłych wypadkach, która zapewnia klientom dostęp do najwyższej jakości obsługi klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w dowolnym miejscu na świecie.

Opcje obsługi klienta American Express
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak

Faq

Wszystko, co musisz wiedzieć o kasynach

Czy American Express umożliwia użytkownikom wpłacanie pieniędzy w witrynach bukmacherskich online?

Tak, wiele witryn bukmacherskich opatrzonych logo Amex umożliwia wpłaty. Witryny te są zazwyczaj licencjonowane i należą do renomowanych firm-matek.

Czy gracze American Amex mogą bezpośrednio wpłacać środki na stronach bukmacherskich?

Ze względu na niektóre przepisy Amerykanie mogą mieć trudności z bezpośrednią wpłatą środków na stronach bukmacherskich za pośrednictwem American Express. Zamiast tego często korzystają z pośredników, takich jak e-portfele, takie jak Neteller lub MyPaylinQ.

Czy istnieją opłaty związane z wpłatą środków na stronach bukmacherskich za pomocą Amex?

Opłaty i limity mogą obowiązywać w zależności od instytucji finansowej lub witryny bukmacherskiej. Gracze powinni wcześniej zapoznać się z informacjami. Jednak wiele witryn bukmacherskich oferuje bonusy za pierwszy depozyt, które mogą zrekompensować te opłaty.

Czy można wypłacić wygrane bezpośrednio na kartę American Express z witryn bukmacherskich?

Jest to bardzo mało prawdopodobne, ponieważ większość witryn hazardowych nie obsługuje wypłat na karty Amex, nawet jeśli akceptują je jako depozyty.

Jakie są alternatywne metody wypłaty środków z witryn bukmacherskich?

Gracze mogą korzystać z e-portfeli, takich jak Skrill lub Neteller, lub zdecydować się na przelewy bankowe, co może zająć od dwóch do pięciu dni roboczych.

Czy karta American Express zawiera zabezpieczenia?

Tak, karty Amex są wyposażone w technologię chipową, która tworzy jednorazowy zaszyfrowany kod transakcji, co utrudnia przestępcom sklonowanie karty. Dodatkowo dostępny jest numer identyfikacyjny karty (CID) dla transakcji online w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

W jaki sposób American Express chroni swoich użytkowników przed nieuczciwymi działaniami?

American Express wykorzystuje model wykrywania oszustw oparty na uczeniu maszynowym, który monitoruje biliony transakcji w czasie rzeczywistym i jest w stanie wykryć oszustwa w ciągu milisekund.

W jaki sposób użytkownicy Amex mogą uzyskać dostęp do obsługi klienta w przypadku swoich problemów?

Użytkownicy mogą odwiedzić globalną stronę internetową American Express i przejść do sekcji Obsługa klienta. Mogą zapoznać się z często zadawanymi pytaniami, skorzystać z pola wyszukiwania lub skorzystać z funkcji wspólnego przeglądania, w której pomaga im agent Amex.

Czym jest funkcja wspólnego przeglądania firmy Amex?

Funkcja wspólnego przeglądania umożliwia przeszkolonemu agentowi American Express przeglądanie i uzyskiwanie dostępu do bieżącej aktywności użytkownika w Internecie, pod warunkiem, że posiada on autoryzację. W ten sposób agenci mogą skuteczniej kierować klientami.

Czy American Express oferuje całodobową obsługę klienta?

Tak, American Express zapewnia całodobową obsługę klienta za pośrednictwem infolinii Global Assist, infolinii Premium Global Assist i pomocy w nagłych wypadkach, zapewniając klientom pomoc w dowolnym miejscu i czasie.