Najlepsi bukmacherzy 10 Payz od 2024

Payz to jeden z najwygodniejszych e-portfeli do dokonywania transakcji w serwisach bukmacherskich online. Założona w 2000 roku, akceptuje ponad 45 walut z całego świata. Payz jest własnością i jest zarządzany przez PSI-Pay, spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowaną i licencjonowaną przez brytyjski Urząd Nadzoru Finansowego do oferowania usług płatności online.

Gracze online mogą wybrać jeden z trzech typów kont: ecoCard, ecoAccount i ecoVirtualcard. EcoCard to przedpłacone konto debetowe, podobne do karty MasterCard, umożliwiające natychmiastowe płatności online. Konto ecoAccount to prywatne konto internetowe, które gracze mogą doładować w dowolnym momencie lub przesłać pieniądze dowolnej osobie. Wreszcie ecoVirtualcard to jednorazowa karta płatnicza online. Staje się nieważna po zakończeniu transakcji.

Najlepsi bukmacherzy 10 Payz od 2024
Jak dokonać wpłaty za pomocą PayzDzienny limit wpłat dla PayzJak dokonać wypłaty za pomocą Payz
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
Jak dokonać wpłaty za pomocą Payz

Jak dokonać wpłaty za pomocą Payz

Payz umożliwia użytkownikom połączenie się z kontem bankowym i przesyłanie środków. Otwarcie konta Payz jest szybkie i bezpłatne. Klienci muszą podać swoje dane osobowe, takie jak numer telefonu, adres i kraj zamieszkania. Do nowego użytkownika wysyłany jest link aktywacyjny, po którym właściciel może korzystać z konta. Istnieją różne sposoby zasilenia konta Payz pieniędzmi: lokalny przelew bankowy, bankowość międzynarodowa, karta przedpłacona, karta kredytowa i debetowa.

Dokonanie bezpośredniej wpłaty za pomocą Payz na platformę bukmacherską jest bezpłatne i niemal natychmiastowe. Gracze obstawiający na prawdziwe pieniądze, którzy chcą zwiększyć swój bankroll, wybierają Payz na stronie kasjera i wprowadzają kwotę do wpłaty.

Nazwa tej strony różni się w zależności od dostawcy zakładów bukmacherskich. Następnie witryna Payz wyświetla nam miejsce, w którym gracz loguje się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Do transakcji można wykorzystać trzy usługi: ecoAccount, ecoCard i ecoVirtualCard. Zazwyczaj Payz nie pobiera za nie opłat rodzaje depozytów.

Jak dokonać wpłaty za pomocą Payz
Dzienny limit wpłat dla Payz

Dzienny limit wpłat dla Payz

Limity zależą od poziomu konta użytkownika Payz oraz warunków serwisu bukmacherskiego. Konto Payz jest dostępne na poziomie VIP, platynowym, złotym, srebrnym i klasycznym.

Rejestracja na te poziomy jest bezpłatna, ale usługi dostępne na każdym poziomie będą się różnić. Im wyższy status, tym wyższy limit wpłat i odwrotnie. Limity konta mają na celu ochronę środków przechowywanych na koncie Payz.

W przypadku doładowania witryny bukmacherskiej maksymalny limit na wszystkich poziomach wynosi 250 EUR na transakcję. Dzienne limity wahają się od 1500 do 11 000 euro dla najwyższych poziomów konta Payz (Gold, Platinum i VIP).

Czy mogę dokonać wpłaty za pomocą telefonu komórkowego?

Payz oferuje bezpieczną aplikację mobilną, którą można pobrać ze sklepów App Store i Google Play. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swoich kont z urządzeń z systemem iOS i Android.

Dzienny limit wpłat dla Payz
Jak dokonać wypłaty za pomocą Payz

Jak dokonać wypłaty za pomocą Payz

Jeśli platforma hazardowa obsługuje Payz, wypłaty są możliwe przy użyciu kont ecoAccount i ecoCard. Wymagane kroki są następujące:

  • Gracz przechodzi do strony kasjera
  • Z listy opcji płatności wybierają Payz
  • Wpisują kwotę do wypłaty z konta gracza
  • Wypełniają wymagane informacje, aby witryna zatwierdziła wypłatę

Po złożeniu wniosku o wypłatę transakcja natychmiast pojawia się na koncie gracza, a pieniądze docierają do gracza w ciągu dwóch lub trzech dni roboczych.

Dostawcy zakładów bukmacherskich prawie nie pobierają opłat za wypłaty Payz. Ale w zależności od poziomu konta Payz może pobrać niewielką opłatę.

Dzienny limit wypłat w Payz

Każdy dostawca zakładów bukmacherskich ustala limit wypłat, dlatego przed wypłatą warto zapoznać się z regulaminem. Limit wypłat powiązany z ecoCard zależy od statusu lub poziomu konta.

Maksymalna kwota, jaką konto Payz może przechowywać na poziomie srebrnym i złotym, wynosi odpowiednio 15 000 euro i 100 000 euro. Użytkownik może doładować swoje konto w ramach jednej transakcji kwotą 10 - 200 € na poziomie klasycznym.

Konta o statusie srebrnym mogą otrzymać jednorazowo kwotę od 10 do 1000 euro. Konto złote może obciążyć od 10 do 1500 euro w jednej transakcji.

Czy mogę wypłacić pieniądze na telefonie komórkowym?

Wypłata za pośrednictwem aplikacji mobilnej ePayz jest prostym procesem. Gracz loguje się do swojego konta na smartfonie z systemem Android lub iOS i postępuje zgodnie z powyższymi krokami.

Jak dokonać wypłaty za pomocą Payz
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak