Najlepsi bukmacherzy 10 Skrill od 2024

Skrill to metoda płatności, która jest bardzo popularna zarówno wśród graczy, jak i serwisów bukmacherskich. Skrill został założony w 2001 roku i od tego czasu zyskał na popularności. Obecnie wiele witryn bukmacherskich online akceptuje Skrill, ponieważ jest to jedno z najlepszych rozwiązań płatniczych w zakładach bukmacherskich. Wybierając witrynę, na której można obstawiać, ważne jest, aby obstawiający wybrali bukmachera, który akceptuje preferowaną przez nich opcję płatności.

Najlepsi bukmacherzy 10 Skrill od 2024
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
Najlepsze strony bukmacherskie ze Skrill

Najlepsze strony bukmacherskie ze Skrill

Skrill (początkowo Moneybookers) to internetowa metoda przekazu pieniężnego założona w 2001 roku. W 2021 roku firma zdołała rozszerzyć działalność na ponad 120 krajów, obsługując do 40 walut.

Obecnie Skrill jest ostoją w najlepsze strony bukmacherskie, oferując usługi dla lokalnych i międzynarodowych serwisów bukmacherskich. Chcesz zacząć obstawiać ze Skrill? Oto wszystkie ważne informacje na temat zakładów na Skrill i tego, gdzie grać, korzystając z tej opcji bankowej.

Najlepsze strony bukmacherskie ze Skrill
Jak dokonać wpłaty za pomocą Skrill

Jak dokonać wpłaty za pomocą Skrill

Gracze muszą najpierw utworzyć portfel, aby rozpocząć obstawianie w Skrill w najlepszych witrynach hazardowych. Na szczęście proces tworzenia portfela Skrill jest dość prosty. Zacznij od odwiedzenia urzędnika Witryna Skrill a następnie dotknij "Zarejestruj". Następnie wypełnij wymagane informacje w elektronicznym formularzu rejestracyjnym. Po wykonaniu wszystkich czynności Skrill wyśle Ci wiadomość e-mail potwierdzającą pomyślne założenie konta.

Potem nadszedł czas na zasilenie e-portfela. Gracze mogą to zrobić za pomocą bezpośrednich przelewów bankowych i innych kont Skrill. Zgodnie z oczekiwaniami gracze mogą również łączyć karty, takie jak karty kredytowe/debetowe i karty przedpłacone. Aby przelać pieniądze na konto, kliknij „Prześlij środki”, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby dodać pieniądze. Teraz udaj się do bukmachera obsługiwanego przez Skrill i przelej pieniądze.

Wystarczy powiedzieć, że usługi Skrill są dostępne za pośrednictwem wersji internetowej lub dedykowanych aplikacji mobilnych. Aplikacja mobilna Skrill jest elegancka, prosta i dostępna do pobrania w Play Store i App Store. Aplikacja pozwala użytkownikom wpłacać środki na swoje konta bukmacherskie, a także dokonywać wypłat. Krótko mówiąc, robi praktycznie wszystko, co może zrobić wersja internetowa.

Opłaty Skrill i limity transakcyjne

Tworzenie i utrzymywanie portfela Skrill jest zwykle bezpłatne. Mówiąc prościej, Skrill nie pobiera żadnych opłat miesięcznych ani opłat za brak aktywności na koncie. Ponadto ta opcja e-portfela nie pobiera od gracza żadnych opłat za przesyłanie pieniędzy na ich konta bukmacherskie. Jednak wypłaty przyciągają pewien procent kwoty transakcji. Może to być zaledwie 1%.

Tymczasem niezweryfikowani użytkownicy Skrill mają dzienny limit transferu w wysokości 2500 USD i mogą wysyłać lub otrzymywać maksymalnie 1000 USD na sesję. Ponadto tygodniowe i miesięczne limity przelewów wynoszą odpowiednio 3500 USD i 4500 USD. Możesz jednak zwiększyć kwotę, udowadniając swoją tożsamość.

Uwaga: Widoczną wadą wpłacania za pośrednictwem Skrill jest to, że większość bukmacherów nie oferuje bonusów. Lecz nie zawsze tak jest. Dlatego przeczytaj premię drobnym drukiem, aby sprawdzić, czy depozyty Skrill kwalifikują się do nagrody.

Jak dokonać wpłaty za pomocą Skrill
Jak dokonać wypłaty za pomocą Skrill

Jak dokonać wypłaty za pomocą Skrill

Przetwarzanie wypłat za pośrednictwem Skrill u większości bukmacherów jest całkowicie bezpłatne. Może się to jednak różnić w zależności od operatora. Ponadto bezpośrednie wypłaty Skrill do połączonego banku pociągają za sobą stałą opłatę w wysokości 5,50 EUR, podczas gdy w przypadku wypłat VISA obowiązuje stawka 7,5%. W przypadku przewalutowania obowiązuje opłata w wysokości 3,99%. Dodatkowo opłata serwisowa w wysokości 5,00 € jest pobierana co miesiąc w przypadku kont, które nie są używane przez ponad rok. Smutne, co?

Jak wspomniano wcześniej, gracze mogą zwiększyć limity transakcji, weryfikując swoje konta Skrill. Jest to również standardowa procedura przed dokonaniem wypłat. Aby zweryfikować konto, trzeba będzie przesłać zdjęcie prawa jazdy lub dokument tożsamości wydany przez rząd.

Następnie gracze muszą okazać dowód zamieszkania, dostarczając kopię ostatniego rachunku za media lub wyciągu bankowego. Po przekazaniu tych dokumentów weryfikacja może potrwać kilka godzin, a nawet dni.

Czas trwania wypłaty Skrill

Wypłaty Skrill mogą być natychmiastowe lub zająć do 2 dni roboczych, w zależności od bukmachera. Pamiętaj, że zazwyczaj jest to standardowy czas na wypłatę pieniędzy z dowolnej witryny hazardowej do portfeli elektronicznych. Po pomyślnej wypłacie środki pojawią się na połączonym koncie bankowym po kolejnych 2-5 dniach roboczych. Można więc bezpiecznie stwierdzić, że istnieją inne szybsze opcje płatności.

Jak dokonać wypłaty za pomocą Skrill
Bezpieczeństwo i ochrona w Skrill

Bezpieczeństwo i ochrona w Skrill

Skrill posiada wiele licencji, dzięki czemu może świadczyć swoje usługi na całym świecie. Na przykład spółka macierzysta Skrill, Paysafe Group, jest licencjonowana przez Central Bank of Ireland. Dzięki temu firma może oferować usługi bankowe w Europie. W USA Skrill jest regulowany przez FCA (Financial Conduct Authority). Te licencje i wiele innych w ramach swojej listy sprawiają, że Skrill jest jedną z najbezpieczniejszych dostępnych opcji.

Innym powodem bezpieczeństwa korzystania ze Skrill jest to, że wszystkie dane transakcyjne są szyfrowane za pomocą protokołu SSL. Chociaż ujawnisz swoje dane logowania, technologia SSL zapewnia, że hakerzy nie będą mogli uzyskać dostępu do Twojego hasła i nazwy użytkownika.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo, Skrill używa uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA) w celu potwierdzenia tożsamości. Ta technologia dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa, w której użytkownicy muszą wprowadzić kod przed zalogowaniem. Kod jest zwykle wysyłany na podany numer telefonu komórkowego lub e-mail.

Bezpieczeństwo i ochrona w Skrill
Opcje obsługi klienta Skrill

Opcje obsługi klienta Skrill

Wsparcie i obsługa klienta to kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze opcji płatności. Tak często gracze mogą mieć problemy, takie jak opóźnione wpłaty/wypłaty, weryfikacje konta, zapytania o kurs wymiany i tak dalej. Na szczęście Skrill oferuje skuteczny system wsparcia za pośrednictwem różnych kanałów.

Po pierwsze, istnieje obszerna sekcja FAQ z odpowiedziami na wszystkie podstawowe pytania. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, której szukasz w sekcji FAQ, skontaktuj się bezpośrednio z pomocą techniczną za pośrednictwem czatu na żywo. Jednak konsultacje na czacie na żywo są dostępne tylko dla klientów VIP. Niezweryfikowani użytkownicy otrzymają wsparcie na czacie zarządzane przez wirtualnego asystenta.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, gracze mogą wysłać e-mail lub zadzwonić do zespołu wsparcia Skrill. Podczas gdy odpowiedzi e-mail mogą potrwać do 24 godzin, pomoc telefoniczna jest natychmiastowa. Firma oferuje wiele infolinii dostępnych od poniedziałku do piątku (od 8:00 do 17:00 czasu lokalnego). Ponadto gracze mogą bezpośrednio wysyłać wiadomości do wsparcia za pomocą formularza elektronicznego.

Poniżej znajdują się kontakty do działu wsparcia Skrill:

Opcje obsługi klienta Skrill
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak