Najlepsi bukmacherzy 10 PaysafeCard od 2024

Paysafecard zawsze kojarzyło się z zakładami online i tak jest do dziś. Gracze, którzy kiedykolwiek postawili zakład online, prawdopodobnie już natknęli się na Paysafecard lub już raz z niej korzystali. Wszyscy gracze, niezależnie od doświadczenia lub preferencji w grach, cieszyli się anonimowością, jaką dają przedpłacone kupony.

Systemy przedpłat, takie jak Paysafecard, zyskały na popularności jako metoda płatności za towary i usługi online przy użyciu prawdziwych pieniędzy, a nie konta bankowego lub karty kredytowej. Możesz oczywiście robić zakupy za pomocą karty bankowej, co robi wiele osób, ponieważ zasłania to ostateczną transakcję na Twoim koncie.

Najlepsi bukmacherzy 10 PaysafeCard od 2024
Jak dokonać wpłaty za pomocą PaysafecardJak dokonać wypłaty za pomocą PaysafecardBezpieczeństwo i ochrona w PaysafecardOpcje obsługi klienta Paysafecard
Katarzyna "Kasia" Nowak
WriterKatarzyna "Kasia" NowakWriter
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
Jak dokonać wpłaty za pomocą Paysafecard

Jak dokonać wpłaty za pomocą Paysafecard

Wpłacanie środków na konto paysafecard wymaga od gracza, aby najpierw założył konto. Wystarczy wejść na oficjalną stronę Paysafecard pod adresem www.paysafecard.com.

Po zakończeniu gracze mogą dokonywać wpłat na swoje konta. Jedyne, co jest wymagane od graczy, to zakup kodu PIN paysafecard, który mogą otrzymać w ponad 600 000 sklepach na całym świecie. Gracze będą musieli tylko wpisać 16-cyfrowy kod PIN, który uzyskali, gdy chcą doładować swoje saldo w zakładach sportowych.

Jeśli gracze nie są pewni, gdzie mogą otrzymać kupon paysafecard, mogą przejść na oficjalną stronę firmy. Na stronie znajduje się lokalizator sklepów, który pokazuje wszystkie sklepy, które sprzedają kody PIN paysafecard w Twojej okolicy.

Zasilenie konta zakładów za pomocą paysafecard to prosty proces:

  1. Obstawiający muszą udać się do kasjera swojego ulubionego zakładu i wybrać opcję wpłaty, a zostaną im przedstawione wszystkie dostępne metody płatności. Strona internetowa przeniesie graczy do nowego okna, gdy wybiorą paysafecard jako preferowaną opcję płatności.

  2. Pojawi się link, który pokaże im wszystkie sklepy w Twojej okolicy, które sprzedają kupony paysafecard. Możesz przejść do następnego kroku, jeśli kupiłeś już kupony.

  3. Gracze zauważą fragment, w którym będą musieli wprowadzić swój 16-cyfrowy kod PIN. Pamiętaj, że PIN-y paysafecard można łączyć, aby wpłacić większą sumę. Gdy obstawiający zdeponują wszystkie potrzebne PIN-y, pozostaje tylko potwierdzić wpłatę.

Jak dokonać wpłaty za pomocą Paysafecard
Jak dokonać wypłaty za pomocą Paysafecard

Jak dokonać wypłaty za pomocą Paysafecard

Paysafecard nie można niestety użyć do dokonania wypłaty. W rezultacie, jeśli gracz chce poszukać wypłaty w preferowanym przez siebie bukmacherze, będzie musiał znaleźć inny sposób.

  • Sposobem na wypłatę środków, jeśli gracz nie może użyć swojej karty paysafecard, jest użycie e-portfeli, takich jak Neteller lub Skrill, ponieważ te opcje są najwygodniejsze i najszybsze od momentu pisania.

  • Pośrednik może zapewnić kolejną warstwę bezpieczeństwa i prywatności, co jest dobre, ponieważ osoby korzystające z paysafecard robią to ze względu na ochronę prywatności usługi płatności

  • Inną alternatywą metody wypłaty jest wypłata za pomocą bezpośredniego przelewu bankowego. Należy jednak pamiętać, że wypłaty dokonywane za pośrednictwem tych kanałów trwają dłużej — około dwóch do pięciu dni.

Te długie oczekiwanie może być nawet dłuższe z powodu weekendów, świąt lub gdy system instytucji finansowej jest obecnie w trakcie konserwacji.

Pamiętaj, że jeśli obstawiający dokonają wpłaty na zakłady sportowe w innej walucie niż ta, na której znajduje się kupon paysafecard, zostanie naliczona opłata za konwersję. Na oficjalnej stronie paysafecard znajduje się przelicznik walut, dzięki któremu użytkownicy mogą zobaczyć, jakie opłaty mogą zostać naliczone przy dokonywaniu wpłat w różnych walutach.

Ponieważ opłaty mogą się różnić w zależności od miejsca zamieszkania gracza, gracze powinni przejść na oficjalną stronę paysafecard, wybrać swój obszar i sprawdzić, jakie opłaty mogą ich dotyczyć.

Jeśli chodzi o limity, mogą one różnić się w zależności od witryny bukmacherskiej, więc obstawiający powinni najpierw odrobić pracę domową.

Jak dokonać wypłaty za pomocą Paysafecard
Bezpieczeństwo i ochrona w Paysafecard

Bezpieczeństwo i ochrona w Paysafecard

Wysoki poziom bezpieczeństwa Paysafecard jest jedną z jej najbardziej atrakcyjnych funkcji. Jest to główny powód, dla którego tak wielu graczy wybrało tę metodę płatności podczas dokonywania wpłat w wirtualnych zakładach sportowych. Paysafecard nie wymaga żadnych informacji dotyczących kart kredytowych/debetowych ani rachunków bankowych podczas całego procesu płatności. Pozwala to uniknąć ryzyka ujawnienia poufnych danych na stronie internetowej, na której obstawiasz.

Chociaż gracze muszą uważać, aby nie udostępniać swoich kodów PIN innym osobom, aby uniknąć oszustw finansowych, paysafecard podjęła kroki w celu poprawy bezpieczeństwa mechanizmu płatności. Możesz zablokować swoje kody PIN, jeśli zauważysz jakąkolwiek nieuczciwą aktywność.

Nikt nie będzie mógł w ten sposób uzyskać do nich dostępu ani ukraść pieniędzy. Warto zauważyć, że po zablokowaniu PIN-ów nie można ich ponownie użyć. Mają jednak możliwość zażądania zwrotu pozostałego salda na koncie paysafecard.

Kolejnym krokiem, jaki podjęła Paysafecard w celu zwiększenia bezpieczeństwa, jest ochrona kodów PIN przed włamaniem. Kody PIN nie zostaną zhakowane przez generator, a kwota pobrana z kuponów paysafecard nie ulegnie zmianie.

Paysafecard ostrzega również swoich klientów przed innymi powszechnymi oszustwami. W ten sposób obstawiający nie dadzą się nabrać na ujawnienie informacji o koncie lub kodów PIN.

Bezpieczeństwo i ochrona w Paysafecard
Opcje obsługi klienta Paysafecard

Opcje obsługi klienta Paysafecard

Ponieważ paysafecard jest jednym z najlepsza metoda płatności nie tylko wśród graczy, ale także w witrynach bukmacherskich, pewne problemy lub pytania będą zawsze obecne.

Kiedy obstawiający natkną się na jeden z nich, naturalne jest, aby poprosić o pomoc. Dobrze, że paysafecard jest przygotowany do radzenia sobie z pytaniami i wątpliwościami klientów.

Gracze, którzy mają pytania lub wątpliwości, mogą udać się na oficjalną stronę paysafecard. W menu hamburgerów w lewym górnym rogu znajduje się opcja Pomoc, która prowadzi użytkowników do zorganizowanej i łatwej do odczytania strony z często zadawanymi pytaniami.

Strona z najczęściej zadawanymi pytaniami może pomóc w przypadku wątpliwości dotyczących takich tematów, jak podejrzenie oszustwa, zwrot kosztów, problemy z płatnościami i wiele innych. Jeśli obstawiający nie mogą znaleźć swojego pytania w zakładkach, mogą wprowadzić swój problem w zakładce wyszukiwania.

Jeśli to nadal nie zadziała, obstawiający mogą przejść do przycisku Skontaktuj się z nami na dole strony. Tutaj mogą znaleźć formularz kontaktowy, w którym mogą przesyłać zgłoszenia do pomocy technicznej oraz infolinię obsługi klienta. Pamiętaj, że za połączenie z zespołem CS mogą obowiązywać opłaty lokalne.

Lara, ich chatbot, jest również dostępny dla pytań i wątpliwości graczy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Opcje obsługi klienta Paysafecard
About the author
Katarzyna "Kasia" Nowak
Katarzyna "Kasia" Nowak
About

Kasia Nowak, pochodząca z historycznego Krakowa, jest ekspertem w dziedzinie lokalizacji kasyn online w Polsce. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości z nowoczesną wiedzą o grach, rewolucjonizuje polskie doświadczenia z kasyn online.

Send email
More posts by Katarzyna "Kasia" Nowak