Aussie Rules zakłady

Aussie Rules to skrócona forma australijskich zasad futbolu, która jak sama nazwa wskazuje, wywodzi się z Australii. Jest to niezwykle popularna gra, która łączy w sobie elementy rugby, futbolu amerykańskiego, brytyjskiej piłki nożnej i koszykówki. Aussie Rules to niesamowicie szybka gra, która jest ekscytująca dzięki różnym sposobom podawania piłki.

Gra jest popularną opcją zakładów sportowych ze względu na różnorodność dostępnych zakładów, w tym zakłady na żywo i zakłady futures. Dzięki 23-tygodniowemu sezonowi i 4-tygodniowym play-offom jest wiele meczów, na które można postawić.

Aussie Rules zakłady
Wszystko, co musisz wiedzieć o zasadach futbolu australijskiego

Wszystko, co musisz wiedzieć o zasadach futbolu australijskiego

W Aussie Rules gra się na owalnym polu z owalną piłką. Jest to sport kontaktowy, w którym dwie drużyny po 18 graczy dążą do zdobycia gola lub przegranej, a drużyna z największą liczbą punktów na końcu wygrywa. Gra trwa 80 minut i składa się z 4 ćwiartek po 20 minut każda. Zawodnicy odpoczywają przez 6 minut pod koniec pierwszej i trzeciej kwarty, a w połowie odpoczywają przez 20 minut.

Punktacja

Obszar punktacji na każdym końcu boiska składa się z 4 słupków, 2 wewnętrznych wysokich słupków i 2 zewnętrznych krótszych słupków. Bramka (warta 6 punktów) jest zdobywana przez kopnięcie piłki przez 2 słupki wewnętrzne na dowolnej wysokości. Z tyłu (o wartości 1 punktu) jest punktowany, jeśli piłka zostanie kopnięta pomiędzy słupkiem wewnętrznym a słupkiem zewnętrznym.

Za trafienie jest również zaliczane, jeśli piłka przeleci pomiędzy słupkami wewnętrznymi, poruszana przez jakąkolwiek część ciała z wyjątkiem stóp, lub jeśli uderzy w słupek bramki lub odbije się od przeciwnika do bramki. Wynik pokazuje liczbę goli, zaległości i łączną liczbę zdobytych punktów.

Mecz

Mecz jest kierowany przez sędziego, który rzuca monetą, aby określić kierunek, w którym będą grać drużyny. Sędzia rozpoczyna grę odbijając piłkę na środku środkowego pola, które każda z drużyn może przejąć w posiadanie.

Kiedy gracz przejmuje posiadanie piłki, musi ją natychmiast pozbyć się poprzez kopnięcie jej, uderzenie ręką (uderzenie lub stukanie otwartą dłonią) lub bieg z nią. Kiedy zawodnik biegnie z piłką, musi odbijać piłkę co 15 metrów. Zawodnikom nie wolno rzucać piłką.

Walka

Zawodnicy posiadający piłkę mogą zostać uderzeni lub uderzeni przez przeciwników. Gdy zawodnik zostanie powalony, musi pozbyć się piłki lub może zostać ukarany za „trzymanie piłki”. Wbijanie piłki jest dozwolone tylko pomiędzy barkami a kolanami, powyżej lub poniżej tych obszarów, skutkuje rzutem wolnym, karą dystansową lub zawieszeniem.

Niebezpieczne zagranie, takie jak odepchnięcie zawodnika do tyłu lub przeszkadzanie przy znaku (rodzaj rzutu wolnego) również będzie karane. Gracze opozycji mogą blokować przeciwników rękami lub całym ciałem.

Wszystko, co musisz wiedzieć o zasadach futbolu australijskiego
Czy zakłady online na Aussie Rules są legalne?

Czy zakłady online na Aussie Rules są legalne?

Zakłady na Aussie Rules są dozwolone w każdym kraju, w którym zakłady stacjonarne i online są legalne. Zakłady sportowe online na zasady australijskie są dozwolone w Australia z wyjątkiem zakładów online na żywo, w przeciwieństwie do większości innych krajów, które na to pozwalają.

Nie wszystkie stany w USA zalegalizowały zakłady online, ale tam, gdzie to robią, obstawiający prawdopodobnie będzie mógł postawić na Aussie Rules. Podczas gdy zakłady na Aussie Rules można znaleźć w wielu bukmacherach, są tacy, którzy ich nie uwzględniają. Są też kraje, które całkowicie zakazują hazardu, takie jak ZEA, Katar, Brunei, Chiny i inne.

Jak obstawiać zasady australijskie

The najlepszy bukmacher online Zakłady na zasady australijskie to bet365, a następnie 1xBet, 22BET, Unibet, Casumo i 10bet, z których wszystkie są bezpieczne. 1xBet ma wiele rynków bukmacherskich Aussie Rules do wyboru, transmisje na żywo i wszystkie statystyki meczowe pod ręką.

Chociaż zakłady na żywo są nielegalne w Australii, firmy offshore oferują zakłady online w grze, w przeciwieństwie do większości australijskich bukmacherów, którzy tego nie robią. Nadal istnieją możliwości obstawiania zakładów nawet po zakończeniu sezonu we wrześniu, w tym kto wygra następny sezon, kto będzie w ostatnich 8, a także popularne rynki terminowe.

Kursy na obstawianie reguł australijskich

Najpopularniejsze zasady australijskie kursy na zakłady sportowe to spread punktowy i kurs na linie pieniężne. Te zakłady przewidują, kto wygra, przez który spread, a kto wygra mecz. Zakłady na futures są również bardzo popularne z wyższymi kursami, gdy zakład jest stawiany na początku sezonu. Dobry bukmacher online Aussie Rules zaoferuje szereg innowacyjnych kontraktów terminowych. Zakłady futures są dostępne przez cały rok, w tym niektóre kursy na futures.

Czy zakłady online na Aussie Rules są legalne?
Jak obstawiać zasady australijskie?

Jak obstawiać zasady australijskie?

Australijczycy uwielbiają zakłady bukmacherskie i robią to legalnie i nielegalnie od wielu lat. Wraz ze wzrostem liczby witryn hazardowych online, ustawa Interactive Gambling Act 2001 została uchwalona w celu uregulowania bukmacherów sportowych online, wprowadzając pewne ograniczenia dotyczące legalności tych witryn.

Aussie Rules to inna nazwa australijskich zasad futbolu i jest zdecydowanie najpopularniejszym sportem w Australii, mającym czwartą najwyższą frekwencję na świecie w krajowej lidze sportowej. Zyskuje również popularność na całym świecie dzięki rosnącej liczbie graczy obstawiających ten sport.

Proces zaangażowany w jak obstawiać sport, w tym Aussie Rules jest bardzo proste. Gracze muszą najpierw wybrać bukmachera, który im się spodoba i otworzyć u nich konto, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po drugie, będą musieli zasilić konto, korzystając z dostępnych opcji płatności. Po trzecie, przejdź do reguł australijskich (znanych również jako futbol australijski), wybierz mecz, wybierz rodzaj zakładu, a następnie potwierdź zakład.

Jak obstawiać zasady australijskie?
Rodzaje zakładów na Aussie Rules

Rodzaje zakładów na Aussie Rules

Istnieją setki różnych zakładów, które można postawić na mecze Aussie Rules. Zdecydowanie najbardziej popularny jest zakład Head to Head (obstawianie linii pieniężnej), w którym gracze obstawiają, która drużyna wygra mecz. Zakłady na linię są przydatne, gdy zespoły są nierówno dopasowane, a obstawiający może przewidzieć, czy drużyna z niepełnosprawnością wygra określoną liczbą punktów.

Bardzo popularne są również zakłady z marżą. Ten rynek zakładów to miejsce, w którym obstawiający wybiera marżę, o jaką drużyna wygra, zwykle między 1-39 lub 40+ punktami.

Dostępne są zakłady pochodne, w których gracze mogą obstawiać zakłady, takie jak zakłady na linię, na połowę lub ćwiartkę gry. Można postawić wiele propozycji zakładów, w tym pierwszą drużynę, która strzeli bramkę, liczbę goli i przegranych itp.

Zakłady na żywo jest również bardzo popularny, gdzie zakłady można obstawiać podczas trwania meczu. Zakłady futures można obstawiać na przyszłe wydarzenia, np. kto zostanie zwycięzcą finału AFL, który gracz zdobędzie między innymi AFL Brownlow Medal, AFL Coleman Medal lub zostanie wschodzącą gwiazdą AFL.

Rodzaje zakładów na Aussie Rules
Największe wydarzenia i turnieje rządzące Aussie

Największe wydarzenia i turnieje rządzące Aussie

Zdecydowanie największym wydarzeniem w kalendarzu Aussie Rules jest liga AFL. Osiemnaście drużyn rywalizuje w sezonie, a najlepsza 8 automatycznie kwalifikuje się do Runda Finałowa AFL i Wielki Finał AFL. Jest to jedyny na świecie profesjonalny turniej Aussie Rules dla mężczyzn. Play-offy trwają 4 tygodnie we wrześniu, a zwycięzca otrzymuje tytuł premiera.

Tam jest inny Turniej odbywa się co 3 lata z amatorskimi zespołami z całego świata z wyjątkiem Australii zwanej The Australian Football International Cup. W 2011 roku po raz pierwszy odbyły się amatorskie zawody kobiet. Na całym świecie, w tym w Australii, odbywają się również inne zawody amatorskie lub półprofesjonalne.

Największe wydarzenia i turnieje rządzące Aussie
Wskazówki dotyczące obstawiania zasad futbolu australijskiego

Wskazówki dotyczące obstawiania zasad futbolu australijskiego

Każdy zakład sportowy zależy od szczęścia, ale istnieje wiele czynników, które można wziąć pod uwagę, aby zwiększyć szanse na wygraną. Badanie statystyk i śledzenie trendów może dać graczowi przewagę przy podejmowaniu decyzji o zakładzie.

Na przykład śledzenie wyników poszczególnych graczy może pomóc, jeśli obstawiający chciałby postawić kilka zakładów z propozycją na poszczególnych graczy. Również poziom kontuzji i kondycji poszczególnych członków zespołu może wpłynąć na wyniki ich zespołu w tej szaleńczo dynamicznej grze. Śledzenie najnowszych informacji z pewnością pomoże graczowi w bardziej świadomym wyborze zakładów.

Warto również rozważyć obstawianie instrumentów pochodnych (obstawianie na ćwierć lub połowę meczu), ponieważ mogą pojawić się miękkie linie. W tym momencie ponownie pojawia się wiedza gracza, ponieważ wiedza o tym, w której części gry drużyna gra najlepiej, może pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji dotyczących zakładów.

Znajomość prognozy pogody dla konkretnego meczu może mieć również wpływ na to, na kogo lub na co obstawia. Niektóre zespoły radzą sobie lepiej lub gorzej w zależności od pogody. Do tego dochodzi przewaga na własnym boisku, która może dotyczyć niektórych drużyn, podczas gdy inne mogą mieć korzystniejsze wyniki grając poza domem.

Wskazówki dotyczące obstawiania zasad futbolu australijskiego
Odpowiedzialny hazard

Odpowiedzialny hazard

Ta firma ceni odpowiedzialną grę jako priorytet numer jeden, aby pomóc graczom cieszyć się ich doświadczeniami i zachować kontrolę. Wielu operatorów oferuje opcje, które pomagają chronić ludzi, takie jak limity wpłat, limity czasowe i samo wykluczenie.

Gracze mogą zdecydować się na ustawienie limitu swoich depozytów, który nie powinien być większy, niż gracz może sobie pozwolić na utratę. Limit można zmniejszyć w dowolnym momencie, ale można go zwiększyć dopiero po wcześniej ustalonym terminie.

Limity czasowe można również ustawić, aby z góry określić długość sesji gry lub jako przypomnienie o przerwie. Jeśli gracz czuje, że spędza zbyt dużo czasu na graniu, może wybrać sobie trochę czasu. Ponownie, limit czasowy zostanie określony przez samego gracza. Mogą to być różne przyrosty czasu od 24 godzin w górę do sześciu miesięcy.

Ta opcja samo wykluczenia może stać się, z własnej decyzji, trwała, gdy konto gracza zostanie zamknięte, a wszelki kontakt z operatorem zostanie przerwany. Operatorzy udostępniają te narzędzia swoim graczom, aby pomóc im w ochronie ich dobrego samopoczucia. Ochrona graczy jest najwyższym priorytetem serwisy bukmacherskie online.

Odpowiedzialny hazard